Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 549,-
-13%
€ 479,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (5)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Aansluiting microfoon | LEMO |
| Voorzien van display | ja |
|---|---|
| Kanaal | 21 (470 - 478 MHz), 22 (478 - 486 MHz), 23 (486 - 494 MHz), 24 (494 - 502 MHz), 25 (502 - 510 MHz), 26 (510 - 518 MHz), 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser Q1-9 (470.2 - 550 MHz) |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz, 500 - 599 MHz |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Aansluiting microfoon | LEMO |
| Voorzien van display | ja |
|---|---|
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser S1-10 (606.2 - 693.8 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Aansluiting microfoon | LEMO |
| Voorzien van display | ja |
|---|---|
| Kanaal | 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser S2-10 (614.2 - 693.8 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Aansluiting microfoon | LEMO |
| Voorzien van display | ja |
|---|---|
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser U1/5 (823.2 - 831.8 / 863.2 - 864.8 MHz) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Aansluiting microfoon | LEMO |
| Voorzien van display | ja |
|---|---|
| Kanaal | 1G8-1 (1785 - 1795 MHz), 1G8-2 (1795 - 1800 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser Y1-3 (1785.2 - 1799.8 MHz) |
| Type frequentieband | 1.8 GHz |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 34 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 34 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + Radius RAD XLR Cable with Lemo Connector
- Adviesprijs € 620,-
- Jouw voordeel € 12,-
- Nu als combinatie voor € 608,-
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + Sennheiser CHG 70N-C + PSU KIT
- Adviesprijs € 878,-
- Jouw voordeel € 29,-
- Nu als combinatie voor € 849,-
Combinatievoordeel
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + Radius RAD XLR Cable with Lemo Connector
Artikelnr: 9000-0128-3115
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz) € 479,-
- 1 x Radius RAD XLR Cable with Lemo Connector (20 cm) € 141,-
- Adviesprijs € 620,-
- Nu als combinatie voor € 608,-
- Jouw voordeel € 12,-
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + Sennheiser CHG 70N-C + PSU KIT
Artikelnr: 9000-0121-6845
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz) € 479,-
- 1 x Sennheiser CHG 70N-C + PSU KIT lader met adapter voor EW-DX serie € 399,-
- Adviesprijs € 878,-
- Nu als combinatie voor € 849,-
- Jouw voordeel € 29,-
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + Sennheiser CHG 70N-C
Artikelnr: 9000-0121-6827
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz) € 479,-
- 1 x Sennheiser CHG 70N-C lader voor EW-DX serie € 325,-
- Adviesprijs € 804,-
- Nu als combinatie voor € 785,-
- Jouw voordeel € 19,-
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + Sennheiser BA 70
Artikelnr: 9000-0119-3277
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz) € 479,-
- 1 x Sennheiser BA 70 oplaadbare accu voor EWD SK- en SKM-S zenders € 42,-
- Adviesprijs € 521,-
- Nu als combinatie voor € 519,-
- Jouw voordeel € 2,-
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-5740
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz) € 479,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 496,95
- Nu als combinatie voor € 495,-
- Jouw voordeel € 1,95
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-5741
-
+
-
2x
- 1 x Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz) € 479,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 537,-
- Nu als combinatie voor € 532,-
- Jouw voordeel € 5,-
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + GP AA
Artikelnr: 9000-0106-5742
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz) € 479,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 513,-
- Nu als combinatie voor € 509,-
- Jouw voordeel € 4,-
Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 + Sennheiser L 70 USB + Sennheiser NT 5-20 UCW + 2x Sennheiser BA 70
Artikelnr: 9000-0104-5162
-
+
-
+
-
-
2x
- 1 x Sennheiser EW-DX SK 3-pin R1-9 bodypack zender (520 - 607.8 MHz) € 479,-
- 1 x Sennheiser L 70 USB lader voor BA 70 battery pack € 58,-
- 1 x Sennheiser NT 5-20 UCW stroomadapter voor L 70 USB charger € 18,90
- 2 x Sennheiser BA 70 oplaadbare accu voor EWD SK- en SKM-S zenders € 42,-
- Adviesprijs € 639,90
- Nu als combinatie voor € 631,-
- Jouw voordeel € 8,90
Andere producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk SennheiserSennheiser EW-D SKM-S Base Set R1-6 draadloze handheld microfoon zonder kop (520 - 576 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 499,-
Sennheiser XSW-D Portable ENG Set camera combinatieset (2.4 GHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 429,-
€ 278,-
Sennheiser E 906 dynamische instrumentmicrofoon
4.8
20 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 405,-
€ 161,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze zenders / BeltpacksShure SLXD15+ S50 Draagbaar Digitaal Draadloos System (823-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 849,-
€ 785,-
Gerelateerde producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk Sennheiser in de categorie Draadloze zenders / BeltpacksSennheiser EW-DX SK S1-10 bodypack zender (606.2 - 693.8 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 595,-
€ 419,-
Sennheiser EK 2020-D-II digitale bodypack ontvanger
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 417,-
€ 404,-
Sennheiser XSW-D XLR FEMALE TX snap-on zender (2.4 GHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 193,-
€ 179,-