Shure SLXD4D+ K55 tweekanaals draadloze ontvanger (606-694 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.219,-
-7%
€ 1.129,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 9 stuks op voorraad in ons magazijn
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (2)
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
|---|---|
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Energiebron | batterij + netstroom |
| Frequentieband | Shure G65 (470 - 606 MHz) |
| Ingebouwde equalizer | ja |
|---|---|
| Kanaal | 21 (470 - 478 MHz), 22 (478 - 486 MHz), 23 (486 - 494 MHz), 24 (494 - 502 MHz), 25 (502 - 510 MHz), 26 (510 - 518 MHz), 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz) |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Uitgangsconnector | XLR (3-pins) |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
|---|---|
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Energiebron | batterij + netstroom |
| Frequentieband | Shure S50 (823 - 832 + 863 - 865 MHz) |
| Ingebouwde equalizer | ja |
|---|---|
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), 67 (838 - 846 MHz), 68 (846 - 854 MHz), 69 (854 - 862 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Uitgangsconnector | XLR (3-pins) |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 81 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 81 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 9 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure SLXD4D+ K55 + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 1.133,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 1.133,-
Shure SLXD4D+ K55 + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 1.134,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 1.133,-
Combinatievoordeel
Shure SLXD4D+ K55 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0150-4908
-
+
-
- 1 x Shure SLXD4D+ K55 tweekanaals draadloze ontvanger (606-694 MHz) € 1.129,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 1.133,95
- Nu als combinatie voor € 1.133,-
- Jouw voordeel € 0,95
Shure SLXD4D+ K55 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-4909
-
+
-
- 1 x Shure SLXD4D+ K55 tweekanaals draadloze ontvanger (606-694 MHz) € 1.129,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 1.134,50
- Nu als combinatie voor € 1.133,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure SLXD4D+ K55 + Shure PA725 + Shure UA505 + Shure UA600 + Shure UA806
Artikelnr: 9000-0150-4919
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x Shure SLXD4D+ K55 tweekanaals draadloze ontvanger (606-694 MHz) € 1.129,-
- 1 x Shure PA725 coaxiale UHF verlengkabel € 52,-
- 1 x Shure UA505 remote antenne mounting bracket kit € 54,-
- 1 x Shure UA600 Front mount antenne kit € 103,-
- 1 x Shure UA806 coaxiale kabel BNC-BNC 1.8m € 45,-
- Adviesprijs € 1.383,-
- Nu als combinatie voor € 1.365,-
- Jouw voordeel € 18,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure SLXD14D+ G65 draadloos bodypack-systeem (470-606 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.799,-
€ 1.619,-
Shure BLX288E/B58-K14 draadloos handheld systeem (614-638 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 949,-
€ 806,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze microfoon-ontvangersSennheiser EW-DX EM 2 S1-10 twee kanaals ontvanger (606.2 - 693.8 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.220,-
€ 929,-