AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset
Adviesprijs
€ 230,-
-31%
€ 158,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Inclusief headset | ja |
| Schakelbare frequenties | nee |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 21-30 uur |
| Kanaal | ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | AKG ISM 2 (864.375 MHz) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
|---|---|
| Zendvermogen | 10 mW |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + Devine JACS/3
- Adviesprijs € 161,50
- Jouw voordeel € 0,50
- Nu als combinatie voor € 161,-
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + AKG RMU40 mini PRO
- Adviesprijs € 203,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 201,-
Twijfel je of de AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + Devine JACS/3
Artikelnr: 9000-0062-2113
-
+
-
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 1 x Devine JACS/3 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 3 meter € 3,50
- Adviesprijs € 161,50
- Nu als combinatie voor € 161,-
- Jouw voordeel € 0,50
Levertijd onbekend
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + AKG RMU40 mini PRO
Artikelnr: 9000-0099-3760
-
+
-
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 1 x AKG RMU40 mini PRO rackmount kit voor 1-3 SR40 Mini receivers € 45,-
- Adviesprijs € 203,-
- Nu als combinatie voor € 201,-
- Jouw voordeel € 2,-
Levertijd onbekend
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-4133
-
+
-
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 175,95
- Nu als combinatie voor € 174,-
- Jouw voordeel € 1,95
Levertijd onbekend
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-4134
-
+
-
2x
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 216,-
- Nu als combinatie voor € 211,-
- Jouw voordeel € 5,-
Levertijd onbekend
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + GP AA
Artikelnr: 9000-0106-4135
-
+
-
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 192,-
- Nu als combinatie voor € 188,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + Devine JACS/1.5
Artikelnr: 9000-0062-2112
-
+
-
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 1 x Devine JACS/1.5 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 1.5 meter € 2,95
- € 160,95
Levertijd onbekend
AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) + Devine JACS/5
Artikelnr: 9000-0062-2114
-
+
-
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 1 x Devine JACS/5 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 5 meter € 6,95
- Adviesprijs € 164,95
- Nu als combinatie voor € 164,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
AKG WMS40 Mini Earmic Set ISM1 + rackmountkit + kabel
Artikelnr: 9000-0009-7050
-
+
-
+
-
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 1 x AKG RMU40 mini PRO rackmount kit voor 1-3 SR40 Mini receivers € 45,-
- 1 x Devine VA1030 XLR male - jack 6.3mm male stereo 3 meter € 5,50
- Adviesprijs € 208,50
- Nu als combinatie voor € 205,-
- Jouw voordeel € 3,50
Levertijd onbekend
AKG WMS40 Mini Earmic Set ISM1 + 20x AA-batterijen + stroomblok
Artikelnr: 9000-0009-7049
-
+
-
+
2x
-
- 1 x AKG WMS40 Mini Earmic Set (ISM1: 863.100 MHz) headset € 158,-
- 2 x Procell Alkaline Constant PC1500 AA LR06 batterijen 10x € 6,30
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 3-voudig € 4,98
- Adviesprijs € 175,58
- Nu als combinatie voor € 174,-
- Jouw voordeel € 1,58
Levertijd onbekend
Andere producten van AKG
Zoek alle producten van het merk AKGAKG D5 professionele dynamische handheld microfoon
4.9
21 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 120,-
€ 89,-
AKG K-271 MKII professionele studio hoofdtelefoon
4.6
29 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 192,-
€ 113,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze headset-microfoonsLD Systems U308 BPH headset en bodypack (bandgap + ISM)
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 275,-
€ 205,-