Shure SLXD24D+ /N8C-G65 draadloos systeem met 2 portable Nexadyne™ (470 MHz-606 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 2.389,-
-10%
€ 2.159,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (2)
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure S50 (823 - 832 + 863 - 865 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | multichannel sets voor zalen en festivals |
| Kanaal | 66 (830 - 838 MHz), 67 (838 - 846 MHz), 68 (846 - 854 MHz), 69 (854 - 862 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR), microfoon uit (3.5 mm mini jack) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW + 30 mW |
Shure SLXD24D+ /N8C-K55 draadloos systeem met 2 portable Nexadyne™ (606-694 MHz)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 2.389,-
€ 2.159,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentieband | Shure K55 (606 - 694 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | multichannel sets voor zalen en festivals |
| Kanaal | 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz) |
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | 100 - 149 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR), microfoon uit (3.5 mm mini jack) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW + 30 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 154 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 154 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Shure SLXD24D+ /N8C-G65 draadloos systeem met 2 portable Nexadyne™ (470 MHz-606 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure SLXD24D+ /N8C-G65 + Shure RPW114 + Shure RPW118 + Shure RPW192 KSM11 black
Artikelnr: 9000-0150-4231
-
+
-
+
-
-
- 1 x Shure SLXD24D+ /N8C-G65 draadloos systeem met 2 portable Nexadyne™ (470 MHz-606 MHz) € 2.159,-
- 1 x Shure RPW114 condensator SM86 head € 265,-
- 1 x Shure RPW118 dynamische BETA 58A head € 245,-
- 1 x Shure RPW192 KSM11 black microfooncapsule € 919,-
- Adviesprijs € 3.588,-
- Nu als combinatie voor € 3.491,-
- Jouw voordeel € 97,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure PSM 900 P9RA+ G7E in-ear monitor ontvanger (506-542 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 829,-
€ 745,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze handheld-microfoonsSennheiser EW-DX 835-S Set S1-10 draadloze handheld (606.2 - 693.8 MHz)
5
1 review
Op voorraad
€ 2.198,-
AKG Perception Wireless Vocal Set (A: 530-560 MHz) draadloze handheld-microfoon
3.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 296,-
€ 220,-
Sennheiser XSW 1-825 DUAL-E draadloze handheld-microfoons (E: 821-832/863-865 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 569,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze handheld-microfoonsShure SLXD24D+ /58-K55 draadloos Systeem met 2 Handheld zenders (606-694 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.849,-
€ 1.669,-