Shure SLXD2+ /B87A G65 draadloze Handheld zender met Beta 87A (470-606 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 579,-
-9%
€ 529,-
incl. 21% btw
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (2)
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | duurzaam geproduceerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentieband | Shure K55 (606 - 694 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Kanaal | 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz) |
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | 50 mW |
Shure SLXD2+ /B87A S50 draadloze Handheld zender met Beta 87A (823-865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 579,-
€ 529,-
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | duurzaam geproduceerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure S50 (823 - 832 + 863 - 865 MHz) |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Kanaal | ISM (863 - 865 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz |
| Zendvermogen | 50 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 38 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 38 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Shure SLXD2+ /B87A G65 draadloze Handheld zender met Beta 87A (470-606 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure SLXD2+ /B87A G65 + Shure RPW112 + Shure SB903 + Shure SBC10-903-PS + Shure RPW184
Artikelnr: 9000-0150-2772
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x Shure SLXD2+ /B87A G65 draadloze Handheld zender met Beta 87A (470-606 MHz) € 529,-
- 1 x Shure RPW112 dynamische SM58 head € 178,-
- 1 x Shure SB903 oplaadbare lithium-ion batterij € 58,-
- 1 x Shure SBC10-903-PS SLX-D enkele acculader met USB voeding € 62,-
- 1 x Shure RPW184 condensator KSM-9 head € 749,-
- Adviesprijs € 1.576,-
- Nu als combinatie voor € 1.519,-
- Jouw voordeel € 57,-
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure BETA 52A dynamische kick drum microfoon
4.8
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 257,-
€ 198,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze handheld-microfoonsSennheiser XSW 1-825 DUAL-E draadloze handheld-microfoons (E: 821-832/863-865 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 569,-
Sennheiser XSW 1-825 DUAL dubbele draadloze set (B: 614-638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 569,-
AKG WMS 40 Mini Vocal ISM1 (863.100 Mhz) draadloos systeem
4.7
42 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 435,-
€ 100,-
AKG WMS 40 Mini Vocal ISM2 (864.375 Mhz) draadloos systeem
4.3
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 150,-
€ 100,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Draadloze handheld-microfoonsShure BLX24RE/SM58-M17 (662-686 MHz) handheld draadloos
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 516,-
€ 515,-