Omnitronic UHF E-FLEX 2 559-575 MHz Wireless Mic System
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 119,-
-9%
€ 108,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
Omnitronic UHF E-FLEX 2 draadloos microfoonsysteem 823-832/863-865 MHz
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 119,-
€ 108,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | eenvoudige sets voor zingen en/of presenteren |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Batterij type | AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | niet gespecificeerd |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | niet van toepassing |
|---|---|
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | ja, geen vergunning nodig |
| Bandbreedte | variabel |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Omnitronic UHF E-FLEX 2 + 2x Innox IVA 12
- Adviesprijs € 146,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 141,-
Omnitronic UHF E-FLEX 2 + Procab PSC104 5G
- Adviesprijs € 116,60
- Jouw voordeel € 1,60
- Nu als combinatie voor € 115,-
Twijfel je of de Omnitronic UHF E-FLEX 2 559-575 MHz Wireless Mic System bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Omnitronic UHF E-FLEX 2 + 2x Innox IVA 12
Artikelnr: 9000-0141-4986
-
+
-
2x
- 1 x Omnitronic UHF E-FLEX 2 559-575 MHz Wireless Mic System € 108,-
- 2 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 146,-
- Nu als combinatie voor € 141,-
- Jouw voordeel € 5,-
Omnitronic UHF E-FLEX 2 + Procab PSC104 5G
Artikelnr: 9000-0141-4987
-
+
-
- 1 x Omnitronic UHF E-FLEX 2 559-575 MHz Wireless Mic System € 108,-
- 1 x Procab PSC104 1.5G 4-voudige 1.5m stekkerdoos € 8,60
- Adviesprijs € 116,60
- Nu als combinatie voor € 115,-
- Jouw voordeel € 1,60
Omnitronic UHF E-FLEX 2 + Procell Alkaline Constant PC1500 AA LR06
Artikelnr: 9000-0141-4988
-
+
-
- 1 x Omnitronic UHF E-FLEX 2 559-575 MHz Wireless Mic System € 108,-
- 1 x Procell Alkaline Constant PC1500 AA LR06 batterijen 10x € 6,30
- Adviesprijs € 114,30
- Nu als combinatie voor € 113,-
- Jouw voordeel € 1,30
Omnitronic UHF E-FLEX 2 + 2x Devine MIC100/5 + 2x Innox IVA 12
Artikelnr: 9000-0141-4990
-
+
-
+
2x
-
2x
- 1 x Omnitronic UHF E-FLEX 2 559-575 MHz Wireless Mic System € 108,-
- 2 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- 2 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 155,90
- Nu als combinatie voor € 149,-
- Jouw voordeel € 6,90
Andere producten van Omnitronic
Zoek alle producten van het merk OmnitronicOmnitronic TMX-1230 drieweg 12 inch passieve luidspreker
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 164,-
€ 155,-
Omnitronic BHD-02 headset-microfoon met heupband-speaker
3.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 74,-
€ 40,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze handheld-microfoonsAKG WMS 40 Mini2 Dual Vocal ISM2 - 3 (864 MHz) draadloos systeem
4.2
34 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 238,-
€ 175,-
Devine WMD-24 Basic Duo draadloos handheld systeem (2.4 GHz)
4.4
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 174,-
€ 109,-
AKG WMS 40 Mini Vocal ISM1 (863.100 Mhz) draadloos systeem
4.7
42 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 435,-
€ 100,-
AKG WMS 40 Mini Vocal ISM2 (864.375 Mhz) draadloos systeem
4.3
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 150,-
€ 100,-