LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 436,-
€ 431,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
LD Systems U505 BPL draadloze dasspeld microfoon (584 - 608 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 436,-
€ 366,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterij type | AA - penlite |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Kanaal | 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 584 - 608 |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz, 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 2 mW + 10 mW + 30 mW |
|---|---|
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | nee |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
LD Systems U506 BPL draadloze dasspeld microfoon (655 - 679 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 436,-
€ 347,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterij type | AA - penlite |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line out gebalanceerd (XLR) |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Kanaal | 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 655 - 679 |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 2 mW + 10 mW + 30 mW |
|---|---|
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
LD Systems U508 BPL draadloze dasspeld microfoon (823 - 832 MHz + 863 - 865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 436,-
€ 366,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterij type | AA - penlite |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems bandgap + ISM |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 2 mW + 10 mW + 30 mW |
|---|---|
| Inclusief dasspeldmicrofoon | ja |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Bandbreedte | 8 tot 16 MHz |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 31 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 31 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x LD Systems U518 BPL
- Adviesprijs € 862,-
- Jouw voordeel € 36,-
- Nu als combinatie voor € 826,-
3x LD Systems U518 BPL
- Adviesprijs € 1.293,-
- Jouw voordeel € 71,-
- Nu als combinatie voor € 1.222,-
Twijfel je of de LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x LD Systems U518 BPL
Artikelnr: 9000-0058-1964
-
2x
- Adviesprijs € 862,-
- Nu als combinatie voor € 826,-
- Jouw voordeel € 36,-
3x LD Systems U518 BPL
Artikelnr: 9000-0058-1965
-
3x
- Adviesprijs € 1.293,-
- Nu als combinatie voor € 1.222,-
- Jouw voordeel € 71,-
4x LD Systems U518 BPL
Artikelnr: 9000-0058-1966
-
4x
- Adviesprijs € 1.724,-
- Nu als combinatie voor € 1.617,-
- Jouw voordeel € 107,-
LD Systems U518 BPL + Klotz M1FM1N0500 M1 Prime
Artikelnr: 9000-0058-1952
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x Klotz M1FM1N0500 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 5m € 32,-
- Adviesprijs € 463,-
- Nu als combinatie voor € 460,-
- Jouw voordeel € 3,-
LD Systems U518 BPL + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-4844
-
+
-
2x
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 489,-
- Nu als combinatie voor € 484,-
- Jouw voordeel € 5,-
LD Systems U518 BPL + Klotz M1FM1N0300 M1 Prime
Artikelnr: 9000-0058-1953
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x Klotz M1FM1N0300 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 3m € 29,-
- Adviesprijs € 460,-
- Nu als combinatie voor € 457,-
- Jouw voordeel € 3,-
LD Systems U518 BPL + Procab PSC104 5G
Artikelnr: 9000-0058-1958
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x Procab PSC104 5G 4-voudige 5m stekkerdoos € 15,30
- Adviesprijs € 446,30
- Nu als combinatie voor € 444,-
- Jouw voordeel € 2,30
LD Systems U518 BPL + Procell Alkaline PC1500 AA LR06
Artikelnr: 9000-0058-1959
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x Procell Alkaline Constant PC1500 AA LR06 batterijen 10x € 6,30
- Adviesprijs € 437,30
- Nu als combinatie voor € 436,-
- Jouw voordeel € 1,30
LD Systems U518 BPL + Rycote Windjammer
Artikelnr: 9000-0058-1960
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x Rycote Lavalier Furry Windjammer zwart € 27,-
- Adviesprijs € 458,-
- Nu als combinatie voor € 455,-
- Jouw voordeel € 3,-
LD Systems U518 BPL + Rycote Undercovers
Artikelnr: 9000-0058-1961
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x Rycote Lavalier Undercovers (30 stuks) € 20,70
- Adviesprijs € 451,70
- Nu als combinatie voor € 449,-
- Jouw voordeel € 2,70
LD Systems U518 BPL + Rycote Stickies
Artikelnr: 9000-0058-1963
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x Rycote Lavalier Stickies (30 stuks) € 11,90
- Adviesprijs € 442,90
- Nu als combinatie voor € 442,-
- Jouw voordeel € 0,90
LD Systems U518 BPL + GP AA
Artikelnr: 9000-0106-4845
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 465,-
- Nu als combinatie voor € 461,-
- Jouw voordeel € 4,-
LD Systems U518 BPL + GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-4843
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 448,95
- Nu als combinatie voor € 447,-
- Jouw voordeel € 1,95
LD Systems U518 BPL + Rycote Overcovers
Artikelnr: 9000-0058-1962
-
+
-
- 1 x LD Systems U518 BPL draadloze dasspeld microfoon (1785 - 1800 MHz) € 431,-
- 1 x Rycote Lavalier Overcovers € 20,70
- Adviesprijs € 451,70
- Nu als combinatie voor € 449,-
- Jouw voordeel € 2,70
Andere producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD SystemsAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze dasspeld-microfoonsSennheiser EW-DP ME4 SET (S1-7) cardioïde camera lavalier set (606 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 555,-
€ 554,-
Shure MoveMic MV-TWO-Kit dubbele draadloze dasspeldmicrofoon
Op voorraad
Adviesprijs
€ 589,-
€ 512,-
Sennheiser XSW 1-ME2-E draadloze lavalier set (E: 821-865 Mhz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 397,-
€ 365,-
Sennheiser XSW-D Portable ENG Set camera combinatieset (2.4 GHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 429,-
€ 308,-