LD Systems U306 HBH 2 draadloze combinatieset (655 - 679 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 545,-
-9%
€ 498,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (2)
LD Systems U305 HBH 2 draadloze combinatieset (584 - 608 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 545,-
€ 498,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kanaal | 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 584 - 608 |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz, 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 30 mW |
|---|---|
| Aantal kanalen draadloos systeem | > 4 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
LD Systems U308 HBH 2 draadloze combinatieset (823 - 832 MHz, 863 - 865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 545,-
€ 498,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | LD systems 823 - 832 MHz, LD Systems 863 - 865 MHz |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 50 mW |
|---|---|
| Aantal kanalen draadloos systeem | > 4 |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
LD Systems U306 HBH 2 + Shure WA570A
- Adviesprijs € 553,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 550,-
LD Systems U306 HBH 2 + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 502,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 502,-
Combinatievoordeel
LD Systems U306 HBH 2 + Shure WA570A
Artikelnr: 9000-0149-5987
-
+
-
- 1 x LD Systems U306 HBH 2 draadloze combinatieset (655 - 679 MHz) € 498,-
- 1 x Shure WA570A neopreen bodypack zender tas € 55,-
- Adviesprijs € 553,-
- Nu als combinatie voor € 550,-
- Jouw voordeel € 3,-
LD Systems U306 HBH 2 + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0149-5988
-
+
-
- 1 x LD Systems U306 HBH 2 draadloze combinatieset (655 - 679 MHz) € 498,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 502,95
- Nu als combinatie voor € 502,-
- Jouw voordeel € 0,95
LD Systems U306 HBH 2 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0149-5989
-
+
-
- 1 x LD Systems U306 HBH 2 draadloze combinatieset (655 - 679 MHz) € 498,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 503,50
- Nu als combinatie voor € 502,-
- Jouw voordeel € 1,50
LD Systems U306 HBH 2 + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0149-5990
-
+
-
- 1 x LD Systems U306 HBH 2 draadloze combinatieset (655 - 679 MHz) € 498,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 507,50
- Nu als combinatie voor € 506,-
- Jouw voordeel € 1,50
LD Systems U306 HBH 2 + GP GP15A-40
Artikelnr: 9000-0149-5991
-
+
-
- 1 x LD Systems U306 HBH 2 draadloze combinatieset (655 - 679 MHz) € 498,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 515,95
- Nu als combinatie voor € 514,-
- Jouw voordeel € 1,95
LD Systems U306 HBH 2 + GP ReCyko AA 4x 2100 mAh
Artikelnr: 9000-0149-5992
-
+
-
+
-
-
- 1 x LD Systems U306 HBH 2 draadloze combinatieset (655 - 679 MHz) € 498,-
- 1 x GP ReCyko AA 4x 2100 mAh USB batterijlader + 4 ReCyko 2100 mAh batterijen € 19,95
- 1 x LD Systems BP POCKET 2 beschermhoes voor microfoonzenders € 9,40
- 1 x LD Systems U300 RK 2 Rackmount kit voor ontvanger € 18,95
- Adviesprijs € 546,30
- Nu als combinatie voor € 542,-
- Jouw voordeel € 4,30
Andere producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD SystemsLD Systems MAUI 11 G2 actief column PA-systeem zwart
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.005,-
€ 745,-
LD Systems CURV 500 S2 set satellietspeakers, zwart (2 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 306,-
€ 199,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze combinatiesetsShure BLX1288E/PGA31-K14 draadloze microfoonset (614 - 638 MHz)
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 779,-
€ 675,-
Sennheiser XSW-D Portable ENG Set camera combinatieset (2.4 GHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 429,-
€ 278,-