Sennheiser EW-DP ENG SET (Y1-3) camera microfoon combinatieset (1785 - 1805 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 915,-
-2%
€ 899,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (6)
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 56 tot 64 MHz |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentieband | Sennheiser Q1-6 (470.2 - 526 MHz) |
| Inclusief microfoon | ja |
| Kanaal | 21 (470 - 478 MHz), 22 (478 - 486 MHz), 23 (486 - 494 MHz), 24 (494 - 502 MHz), 25 (502 - 510 MHz), 26 (510 - 518 MHz), 27 (518 - 526 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type cameramicrofoon | dasspeldmicrofoon, anders |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz, 500 - 599 MHz |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 56 tot 64 MHz |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentieband | Sennheiser R1-6 (520 - 576 MHz) |
| Inclusief microfoon | ja |
| Kanaal | 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | 16 - 16.9 kHz |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type cameramicrofoon | handheld microfoon, anders |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 56 tot 64 MHz |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentieband | Sennheiser S1-7 (606.2 - 662 MHz) |
| Inclusief microfoon | ja |
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type cameramicrofoon | dasspeldmicrofoon, handheld microfoon |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Uitgangsconnector | jack (3,5 mm) |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 32 tot 40 MHz |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentieband | Sennheiser S4-7 (630 - 662 MHz) |
| Inclusief microfoon | ja |
| Kanaal | 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type cameramicrofoon | dasspeldmicrofoon, anders |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 56 tot 64 MHz |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentieband | Sennheiser R4-9 (552 - 607.8 MHz) |
| Inclusief microfoon | ja |
| Kanaal | 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type cameramicrofoon | dasspeldmicrofoon, anders |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz, 600 - 699 MHz |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 1 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 microfoon |
| Bandbreedte | 8 tot 16 MHz |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 7 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentieband | Sennheiser U1/5 (823.2 - 831.8 / 863.2 - 864.8 MHz) |
| Inclusief microfoon | ja |
| Kanaal | 64 (814 - 822 MHz), 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
|---|---|
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type cameramicrofoon | dasspeldmicrofoon, anders |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm) |
| Zendvermogen | 10 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 64 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 64 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sennheiser EW-DP ENG SET + 2x Sennheiser BA 70
- Adviesprijs € 983,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 979,-
Sennheiser EW-DP ENG SET + Sennheiser EW-DP SKP POUCH
- Adviesprijs € 917,90
- Jouw voordeel € 0,90
- Nu als combinatie voor € 917,-
Combinatievoordeel
Sennheiser EW-DP ENG SET + 2x Sennheiser BA 70
Artikelnr: 9000-0119-3248
-
+
-
2x
- 1 x Sennheiser EW-DP ENG SET (Y1-3) camera microfoon combinatieset (1785 - 1805 MHz) € 899,-
- 2 x Sennheiser BA 70 oplaadbare accu voor EWD SK- en SKM-S zenders € 42,-
- Adviesprijs € 983,-
- Nu als combinatie voor € 979,-
- Jouw voordeel € 4,-
Sennheiser EW-DP ENG SET + Sennheiser EW-DP SKP POUCH
Artikelnr: 9000-0118-5847
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DP ENG SET (Y1-3) camera microfoon combinatieset (1785 - 1805 MHz) € 899,-
- 1 x Sennheiser EW-DP SKP POUCH opberg etui voor EW-DP SKP € 18,90
- Adviesprijs € 917,90
- Nu als combinatie voor € 917,-
- Jouw voordeel € 0,90
Sennheiser EW-DP ENG SET + Rycote Lavalier Undercovers
Artikelnr: 9000-0118-5849
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DP ENG SET (Y1-3) camera microfoon combinatieset (1785 - 1805 MHz) € 899,-
- 1 x Rycote Lavalier Undercovers (30 stuks) € 20,70
- Adviesprijs € 919,70
- Nu als combinatie voor € 917,-
- Jouw voordeel € 2,70
Sennheiser EW-DP ENG SET + Rycote Lavalier Stickies
Artikelnr: 9000-0118-5850
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DP ENG SET (Y1-3) camera microfoon combinatieset (1785 - 1805 MHz) € 899,-
- 1 x Rycote Lavalier Stickies (30 stuks) € 11,90
- Adviesprijs € 910,90
- Nu als combinatie voor € 910,-
- Jouw voordeel € 0,90
Sennheiser EW-DP ENG SET + Rycote
Artikelnr: 9000-0118-5851
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DP ENG SET (Y1-3) camera microfoon combinatieset (1785 - 1805 MHz) € 899,-
- 1 x Rycote Lavalier Furry Windjammer zwart € 27,-
- Adviesprijs € 926,-
- Nu als combinatie voor € 923,-
- Jouw voordeel € 3,-
Sennheiser EW-DP ENG SET + Rycote Lavalier Foams Black
Artikelnr: 9000-0118-5852
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DP ENG SET (Y1-3) camera microfoon combinatieset (1785 - 1805 MHz) € 899,-
- 1 x Rycote Lavalier Foams Black windschermen 5-pack € 18,90
- Adviesprijs € 917,90
- Nu als combinatie voor € 916,-
- Jouw voordeel € 1,90
Sennheiser EW-DP ENG SET + Sennheiser BA 70 + Sennheiser L 70 USB
Artikelnr: 9000-0118-5848
-
+
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DP ENG SET (Y1-3) camera microfoon combinatieset (1785 - 1805 MHz) € 899,-
- 1 x Sennheiser BA 70 oplaadbare accu voor EWD SK- en SKM-S zenders € 42,-
- 1 x Sennheiser L 70 USB lader voor BA 70 battery pack € 58,-
- Adviesprijs € 999,-
- Nu als combinatie voor € 993,-
- Jouw voordeel € 6,-
Andere producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk SennheiserSennheiser ew IEM G4-TWIN-GB draadloze in-ear set (606 - 648 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.526,-
€ 1.398,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloze cameramicrofoonsXvive U3C draadloos systeem voor condensatormicrofoons
4.3
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 263,-
€ 209,-
Shure SLXD15/UL4 draadloze dasspeldmicrofoon J53 (562-606 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.425,-
€ 718,-
OBSBOT Vox Wireless Live Streaming Microphone voor Smartphones, Tablets en Computers
Op voorraad
Adviesprijs
€ 131,-
€ 109,-
Gerelateerde producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk Sennheiser in de categorie Draadloze cameramicrofoonsSennheiser AVX-Combo set-3-EU draadloze cameramicrofoonset
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.119,-
€ 1.099,-
Sennheiser EW-DP 835 SET (S1-7) handheld camera microfoon (606 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 558,-
Sennheiser XSW-D Portable ENG Set camera combinatieset (2.4 GHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 429,-
€ 278,-