Gator Cases GR-10L polyetheen doubledoor flightcase 10U
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 275,-
-28%
€ 198,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (4)
Gator Cases GR-12L polyetheen doubledoor flightcase 12U
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 329,-
€ 233,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | double door case |
| Aantal rack-units verticaal | 12 U |
| Aantal rack-units horizontaal | niet van toepassing |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 420 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | polyetheen |
| Wielen | nee |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | ja |
| Type slot | koffersluiting |
| schuine bovenzijde (slant) | nee |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Gator Cases GR-6S polyetheen doubledoor shallow flightcase 6U
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 181,-
€ 135,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | double door case |
| Aantal rack-units verticaal | 6 U |
| Aantal rack-units horizontaal | niet van toepassing |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 310 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | polyetheen |
| Wielen | nee |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | ja |
| Type slot | vlinderslot |
| schuine bovenzijde (slant) | nee |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Gator Cases GR-6L polyetheen doubledoor flightcase 6U
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 209,-
€ 165,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | double door case |
| Aantal rack-units verticaal | 6 U |
| Aantal rack-units horizontaal | niet van toepassing |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 420 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | polyetheen |
| Wielen | nee |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | ja |
| Type slot | vlinderslot |
| schuine bovenzijde (slant) | nee |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Gator Cases GR-8L polyetheen doubledoor flightcase 8U
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 225,-
€ 202,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | double door case |
| Aantal rack-units verticaal | 8 U |
| Aantal rack-units horizontaal | niet van toepassing |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 420 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | polyetheen |
| Wielen | nee |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | ja |
| Type slot | vlinderslot |
| schuine bovenzijde (slant) | nee |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Gator Cases GR-10L
- Nu als combinatie voor € 396,-
Gator Cases GR-10L + Innox RPD F8F-FS
- Adviesprijs € 231,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 227,-
Combinatievoordeel
2x Gator Cases GR-10L
Artikelnr: 9000-0062-8558
-
2x
- € 396,-
Gator Cases GR-10L + Innox RPD F8F-FS
Artikelnr: 9000-0062-8556
-
+
-
- 1 x Gator Cases GR-10L polyetheen doubledoor flightcase 10U € 198,-
- 1 x Innox RPD F8F-FS 19 inch stroomverdeler penaarde € 33,-
- Adviesprijs € 231,-
- Nu als combinatie voor € 227,-
- Jouw voordeel € 4,-
Gator Cases GR-10L + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0062-8557
-
+
-
- 1 x Gator Cases GR-10L polyetheen doubledoor flightcase 10U € 198,-
- 1 x Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon € 49,-
- Adviesprijs € 247,-
- Nu als combinatie voor € 238,-
- Jouw voordeel € 9,-
Gator Cases GR-10L + Penn Elcom
Artikelnr: 9000-0062-8559
-
+
-
- 1 x Gator Cases GR-10L polyetheen doubledoor flightcase 10U € 198,-
- 1 x Penn Elcom D2101L tour label, 130 x 85 mm € 6,95
- Adviesprijs € 204,95
- Nu als combinatie voor € 204,-
- Jouw voordeel € 0,95
Gator Cases GR-10L + Gator Cases GA-100
Artikelnr: 9000-0062-8561
-
+
-
- 1 x Gator Cases GR-10L polyetheen doubledoor flightcase 10U € 198,-
- 1 x Gator Cases GA-100 houten wielplaat voor Gator flightcases € 99,-
- Adviesprijs € 297,-
- Nu als combinatie voor € 287,-
- Jouw voordeel € 10,-
Gator Cases GR-10L + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0062-8560
-
+
-
- 1 x Gator Cases GR-10L polyetheen doubledoor flightcase 10U € 198,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 6-voudig € 7,90
- Adviesprijs € 205,90
- Nu als combinatie voor € 205,-
- Jouw voordeel € 0,90
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator CasesGator Cases GK-88 softcase voor 88-toetsen keyboard, 146 x 46 x 15 cm
4.4
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 292,-
€ 221,-
Gator Cases GPT-PRO-PWR pedalboardset met tas en voeding
3.8
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 258,-
€ 229,-
Gator Cases GC-ELECTRIC-A ABS-koffer voor elektrische gitaar
4.9
27 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 167,-
€ 141,-
Gerelateerde producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases in de categorie 19 inch flightcasesGator Cases GRR-10L polyetheen doubledoor trolley-flightcase 10U
Op voorraad
Adviesprijs
€ 311,-
€ 249,-
Gator Cases GR-3S 3U audiorack, 31 cm diep
4.4
13 reviews
Op voorraad bij de leverancier
Adviesprijs
€ 149,-
€ 125,-
Gator Cases GRR-4L polyetheen doubledoor trolley-flightcase 4U
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 223,-
€ 177,-
Gator Cases GR-RETRORACK-3SG Retro Rack Vintage Amp Vibe Rack Case 3U Seafoam Green
Op voorraad
Adviesprijs
€ 225,-
€ 188,-