Gator Cases G-TOUR 4U houten doubledoor flightcase 4U
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 315,-
-30%
€ 222,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (3)
Gator Cases G-TOUR 2U houten doubledoor flightcase 2U
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 222,-
€ 193,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | double door case |
| Aantal rack-units verticaal | 2 U |
| Aantal rack-units horizontaal | niet van toepassing |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 420 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | hout |
| Wielen | nee |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | ja |
| Type slot | TSA-slot |
| schuine bovenzijde (slant) | nee |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Gator Cases G-TOUR 6U houten doubledoor flightcase 6U
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 365,-
€ 294,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | double door case |
| Aantal rack-units verticaal | 6 U |
| Aantal rack-units horizontaal | niet van toepassing |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 420 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | hout |
| Wielen | nee |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | ja |
| Type slot | TSA-slot |
| schuine bovenzijde (slant) | nee |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Gator Cases G-TOUR 8U houten doubledoor flightcase 8U
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 390,-
€ 314,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | double door case |
| Aantal rack-units verticaal | 8 U |
| Aantal rack-units horizontaal | niet van toepassing |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 420 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | hout |
| Wielen | nee |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | ja |
| Type slot | TSA-slot |
| schuine bovenzijde (slant) | nee |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Gator Cases G-TOUR 4U
- Nu als combinatie voor € 444,-
Gator Cases G-TOUR 4U + Innox RPD F8F-FS
- Adviesprijs € 255,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 251,-
Combinatievoordeel
2x Gator Cases G-TOUR 4U
Artikelnr: 9000-0062-8013
-
2x
Gator Cases G-TOUR 4U + Innox RPD F8F-FS
Artikelnr: 9000-0062-8011
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-TOUR 4U houten doubledoor flightcase 4U € 222,-
- 1 x Innox RPD F8F-FS 19 inch stroomverdeler penaarde € 33,-
- Adviesprijs € 255,-
- Nu als combinatie voor € 251,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
Gator Cases G-TOUR 4U + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0062-8012
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-TOUR 4U houten doubledoor flightcase 4U € 222,-
- 1 x Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon € 49,-
- Adviesprijs € 271,-
- Nu als combinatie voor € 262,-
- Jouw voordeel € 9,-
Levertijd onbekend
Gator Cases G-TOUR 4U + Penn Elcom
Artikelnr: 9000-0062-8014
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-TOUR 4U houten doubledoor flightcase 4U € 222,-
- 1 x Penn Elcom D2101L tour label, 130 x 85 mm € 6,95
- Adviesprijs € 228,95
- Nu als combinatie voor € 228,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
Gator Cases G-TOUR 4U + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0062-8015
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-TOUR 4U houten doubledoor flightcase 4U € 222,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 6-voudig € 7,90
- Adviesprijs € 229,90
- Nu als combinatie voor € 229,-
- Jouw voordeel € 0,90
Levertijd onbekend
Gator Cases G-TOUR 4U + Gator Cases GA-100
Artikelnr: 9000-0062-8016
-
+
-
- 1 x Gator Cases G-TOUR 4U houten doubledoor flightcase 4U € 222,-
- 1 x Gator Cases GA-100 houten wielplaat voor Gator flightcases € 99,-
- Adviesprijs € 321,-
- Nu als combinatie voor € 311,-
- Jouw voordeel € 10,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator CasesGator Cases GPT-PRO-PWR pedalboardset met tas en voeding
3.8
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 258,-
€ 229,-
Gator Cases GRR-10L polyetheen doubledoor trolley-flightcase 10U
Op voorraad
Adviesprijs
€ 311,-
€ 249,-
Gerelateerde producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases in de categorie 19 inch flightcasesGator Cases GRR-10L polyetheen doubledoor trolley-flightcase 10U
Op voorraad
Adviesprijs
€ 311,-
€ 249,-