Zomo Flightbag Controller S zwart
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 136,-
-23%
€ 105,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
Zomo Flightbag Controller M zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 137,-
€ 137,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor merk | universeel |
| Kortste binnenzijde | 5 - 9.9 cm |
| Langste binnenzijde | 25 - 29.9 cm |
|---|---|
| Middelste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| Soort bescherming | softcase met rits |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Zomo Flightbag Controller S + Tourlabels
- Adviesprijs € 113,45
- Jouw voordeel € 1,45
- Nu als combinatie voor € 112,-
Zomo Flightbag Controller S + DJ-meubel
- Adviesprijs € 349,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 340,-
Twijfel je of de Zomo Flightbag Controller S zwart bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Zomo Flightbag Controller S + Tourlabels
Artikelnr: 9000-0036-2668
-
+
-
- Adviesprijs € 113,45
- Nu als combinatie voor € 112,-
- Jouw voordeel € 1,45
Zomo Flightbag Controller S + DJ-meubel
Artikelnr: 9000-0036-2669
-
+
-
- Adviesprijs € 349,-
- Nu als combinatie voor € 340,-
- Jouw voordeel € 9,-
Zomo Flightbag Controller S + Stroomverdeler
Artikelnr: 9000-0036-2667
-
+
-
- 1 x Zomo Flightbag Controller S zwart € 105,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 6-voudig € 7,90
- Adviesprijs € 112,90
- Nu als combinatie voor € 112,-
- Jouw voordeel € 0,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Controller-tassen & koffersAnalog Cases PULSE koffer voor Elektron Digitakt/Roland SP-404
Op voorraad
Adviesprijs
€ 61,-
€ 49,-