Zomo Flightbag Controller M zwart
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
Zomo Flightbag Controller S zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 136,-
€ 105,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor merk | universeel |
| Kortste binnenzijde | 5 - 9.9 cm |
| Langste binnenzijde | < 19 cm |
|---|---|
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Soort bescherming | softcase met rits |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Zomo Flightbag Controller M + Tourlabels
- Adviesprijs € 145,45
- Jouw voordeel € 1,45
- Nu als combinatie voor € 144,-
Zomo Flightbag Controller M + DJ-meubel
- Adviesprijs € 381,-
- Jouw voordeel € 11,-
- Nu als combinatie voor € 370,-
Twijfel je of de Zomo Flightbag Controller M zwart bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Zomo Flightbag Controller M + Tourlabels
Artikelnr: 9000-0036-3722
-
+
-
- Adviesprijs € 145,45
- Nu als combinatie voor € 144,-
- Jouw voordeel € 1,45
Zomo Flightbag Controller M + DJ-meubel
Artikelnr: 9000-0036-3723
-
+
-
- Adviesprijs € 381,-
- Nu als combinatie voor € 370,-
- Jouw voordeel € 11,-
Zomo Flightbag Controller M + Stroomverdeler
Artikelnr: 9000-0036-3721
-
+
-
- 1 x Zomo Flightbag Controller M zwart € 137,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 6-voudig € 7,90
- Adviesprijs € 144,90
- Nu als combinatie voor € 144,-
- Jouw voordeel € 0,90
Andere producten van Zomo
Zoek alle producten van het merk ZomoAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Controller-tassen & koffersDAP DCA-CON1 universele flightcase voor 2 kanaals DJ controller
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 258,-
€ 155,-
Analog Cases PULSE koffer voor Elektron Digitakt/Roland SP-404
Op voorraad
Adviesprijs
€ 61,-
€ 49,-
Analog Cases PULSE for Arturia MiniLab MicroFreak MicroBrute
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 66,-
€ 55,-