SKB 1SKB-SC2414 DJ/Keyboard Controller flightbag 603x356x76 mm
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 127,-
-17%
€ 106,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 29 werkdagen in huis
Nog 1 stuk op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (4)
SKB 1SKB-SC2311 Controller flightbag 58x28x10 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 29 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 113,-
€ 102,-
| Accessoirevak | ja |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 37 |
| Geschikt voor merk | universeel |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
| Langste binnenzijde | 55 - 59.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 55 - 59.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | softcase met rits |
| Transportwijze | handvat, schouderband |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
SKB 1SKB-SC2714 Controller flightbag 686x356x83 mm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 29 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 138,-
€ 113,-
| Accessoirevak | ~ |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | ~ |
| Geschikt voor merk | universeel |
| Kortste binnenzijde | 5 - 9.9 cm |
| Langste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 65 - 69.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | softcase met rits |
| Transportwijze | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
SKB 1SKB-SC3212 zachte koffer voor controller 81x31x9 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 29 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 122,-
€ 119,-
| Accessoirevak | ja |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 49 |
| Geschikt voor merk | universeel |
| Kortste binnenzijde | 5 - 9.9 cm |
| Langste binnenzijde | 80 - 84.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | softcase met rits |
| Transportwijze | handvat, schouderband |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
SKB 1SKB-SC88KW zachte case voor 88-key keyboards 148x51x18 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 29 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 665,-
€ 365,-
| Accessoirevak | ja |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 88 |
| Geschikt voor merk | ~ |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 50 - 54.9 cm |
|---|---|
| Soort bescherming | softcase met rits |
| Transportwijze | handvat, wielen |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de SKB 1SKB-SC2414 DJ/Keyboard Controller flightbag 603x356x76 mm bij je past? Doe de check.
Andere producten van SKB
Zoek alle producten van het merk SKBSKB 1SKB-SC300 softcase voor Baby Taylor en Martin LX gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 201,-
€ 154,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Controller-tassen & koffersDAP DCA-CON1 universele flightcase voor 2 kanaals DJ controller
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 258,-
€ 155,-
Analog Cases PULSE koffer voor Elektron Digitakt/Roland SP-404
Op voorraad
Adviesprijs
€ 61,-
€ 49,-
Analog Cases PULSE for Arturia MiniLab MicroFreak MicroBrute
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 66,-
€ 55,-