NUX WK310/BK Piano starterset Basic
Adviesprijs
€ 559,50
-2%
€ 546,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (2)
NUX WK310/BK digitale piano zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.439,-
€ 518,-
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
|---|---|
| aantal begeleidingsstijlen | geen |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Aantal toetsen | 88 |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Formaat digitale piano | slank |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, app integratie, duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Gewicht | 40 - 44.9 kg |
| Inclusief | handleiding (fysiek) |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| ingebouwde versterker | 2x 10 W |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
|---|---|
| Kleur behuizing | zwart |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| model piano | staande piano |
| polyfonie (maximaal) | 180 |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| Type display | LED |
| type klavier | hammer action |
| vocal harmony | nee |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
NUX WK310/BK Piano starterset Deluxe
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 636,-
€ 620,-
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
|---|---|
| aantal begeleidingsstijlen | geen |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Aantal toetsen | 88 |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Formaat digitale piano | slank |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, app integratie, duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, instelbare aanslaggevoeligheid |
| Gewicht | 40 - 44.9 kg |
| Inclusief | handleiding (fysiek), hoofdtelefoon, bank/kruk |
| inclusief pedalen | ja, 3 |
| ingebouwde versterker | 2x 10 W |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
|---|---|
| Kleur behuizing | zwart |
| Lyrics/score-weergave | nee |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| model piano | staande piano |
| polyfonie (maximaal) | 180 |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| Type display | LED |
| type klavier | hammer action |
| vocal harmony | nee |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 39 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 39 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de NUX WK310/BK Piano starterset Basic bij je past? Doe de check.
Andere producten van NUX
Zoek alle producten van het merk NUXNUX AC-80 Stageman II akoestische gitaarversterker combo
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 449,-
€ 399,-