NUX NPK20/BK digitale piano zwart
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 603,-
-17%
€ 499,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Nog ruim voldoende voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (2)
NUX NPK20/BK Piano starterset Basic
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 569,50
€ 555,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | klavier zonder onderstel |
| Formaat digitale piano | slank |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | ja, 1 |
| polyfonie (maximaal) | 108 |
| ingebouwde versterker | 2x 10 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | 51 - 100 |
| Type display | TFT, kleur |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | via app |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, app integratie, audio-streaming via bluetooth, transpositie, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, energy-saver |
| Inclusief | hoofdtelefoon, bank/kruk, keyboardstatief |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
NUX NPK20/BK Piano starterset Deluxe
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 752,-
€ 733,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal toetsen | 88 |
| type klavier | hammer action |
| model piano | klavier zonder onderstel |
| Formaat digitale piano | slank |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| Kleur behuizing | zwart |
| inclusief pedalen | ja, 1 |
| polyfonie (maximaal) | 108 |
| ingebouwde versterker | 2x 10 W |
| MIDI & overige communicatie | MIDI over USB |
| aantal begeleidingsstijlen | 51 - 100 |
| Type display | TFT, kleur |
|---|---|
| Lyrics/score-weergave | via app |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| vocal harmony | nee |
| Aanslaggevoelige toetsen | Ja |
| Voeding digitale piano | netsnoer/adapter (meegeleverd) |
| Klankaanbod digitale piano | uitgebreid |
| Functionaliteit digitale piano | algemene effecten, app integratie, audio-streaming via bluetooth, transpositie, split (links en rechts andere klanken), duo (klavier met twee gelijke helften), layer (meerdere klanken samen), metronoom, energy-saver |
| Inclusief | hoofdtelefoon, bank/kruk, keyboardstatief |
| Aantal speakers/arrays digitale piano | 2 |
| Klankbron digitale piano | samples (piano), samples (overige) |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
NUX NPK20/BK + Innox DX 11
- Adviesprijs € 528,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 523,-
NUX NPK20/BK + Innox DX 22
- Adviesprijs € 544,-
- Jouw voordeel € 7,-
- Nu als combinatie voor € 537,-
Twijfel je of de NUX NPK20/BK digitale piano zwart bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
NUX NPK20/BK + Innox DX 11
Artikelnr: 9000-0131-9438
-
+
-
- Adviesprijs € 528,-
- Nu als combinatie voor € 523,-
- Jouw voordeel € 5,-
NUX NPK20/BK + Innox DX 22
Artikelnr: 9000-0131-9439
-
+
-
- Adviesprijs € 544,-
- Nu als combinatie voor € 537,-
- Jouw voordeel € 7,-
NUX NPK20/BK + Innox INA DOUBLE MKII
Artikelnr: 9000-0131-9440
-
+
-
- Adviesprijs € 523,90
- Nu als combinatie voor € 522,-
- Jouw voordeel € 1,90
NUX NPK20/BK + Devine PRO 5000
Artikelnr: 9000-0131-9441
-
+
-
- Adviesprijs € 554,-
- Nu als combinatie voor € 548,-
- Jouw voordeel € 6,-
NUX NPK20/BK + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0131-9442
-
+
-
- Adviesprijs € 548,-
- Nu als combinatie voor € 539,-
- Jouw voordeel € 9,-
NUX NPK20/BK + Devine VA3030
Artikelnr: 9000-0131-9443
-
+
-
- 1 x NUX NPK20/BK digitale piano zwart € 499,-
- 1 x Devine VA3030 2x jack male - 2x RCA male 3 meter € 5,90
- Adviesprijs € 504,90
- Nu als combinatie voor € 504,-
- Jouw voordeel € 0,90
NUX NPK20/BK Piano starterset Basic
Artikelnr: 9000-0152-5108
-
+
-
+
-
-
- 1 x NUX NPK20/BK digitale piano zwart € 499,-
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- 1 x Innox DX 11 keyboardbank € 29,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- Adviesprijs € 569,50
- Nu als combinatie voor € 555,-
- Jouw voordeel € 14,50
NUX NPK20/BK Piano starterset Deluxe
Artikelnr: 9000-0152-5934
-
+
-
+
-
-
- 1 x NUX NPK20/BK digitale piano zwart € 499,-
- 1 x Konig & Meyer 18810 Omega tafelmodel keyboard-standaard € 135,-
- 1 x Innox PB 10B pianobank zwart € 89,-
- 1 x Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon € 29,-
- Adviesprijs € 752,-
- Nu als combinatie voor € 733,-
- Jouw voordeel € 19,-
NUX NPK20/BK + Fazley Toccata Black
Artikelnr: 9000-0135-4905
-
+
-
- Adviesprijs € 521,-
- Nu als combinatie voor € 518,-
- Jouw voordeel € 3,-
Andere producten van NUX
Zoek alle producten van het merk NUXNUX B-8 Wireless 2.4 GHz draadloos gitaarsysteem met ingebouwd stemapparaat
3.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 343,-
€ 269,-
NUX DA-30BT personal drum monitor 30W met bluetooth
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 178,-
NUX Mighty Bass 50BT basgitaarversterker combo 1 x 6,5 inch - 50 watt
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 301,-
€ 249,-