Sennheiser MKE ESSENTIAL OMNI-BEIGE dasspeldmicrofoon
Bekijk ook eens (1)
Sennheiser MKE ESSENTIAL OMNI-BLACK dasspeldmicrofoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 239,-
€ 239,-
| Aansluiting microfoon | 3.5 mm jack |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Impedantie microfoon | > 1000 Ohm |
| Inclusief popfilter/kap | ja |
| Kabellengte | 150-199 cm |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
|---|---|
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Richtingskarakteristiek | omnidirectioneel |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sennheiser MKE ESSENTIAL OMNI-BEIGE (2x)
- Adviesprijs € 506,-
- Jouw voordeel € 19,-
- Nu als combinatie voor € 487,-
Sennheiser MKE ESSENTIAL OMNI-BEIGE (3x)
- Adviesprijs € 759,-
- Jouw voordeel € 38,-
- Nu als combinatie voor € 721,-
Combinatievoordeel
Sennheiser MKE ESSENTIAL OMNI-BEIGE (2x)
Artikelnr: 9000-0045-7911
-
2x
- Adviesprijs € 506,-
- Nu als combinatie voor € 487,-
- Jouw voordeel € 19,-
Sennheiser MKE ESSENTIAL OMNI-BEIGE (3x)
Artikelnr: 9000-0045-7912
-
3x
- Adviesprijs € 759,-
- Nu als combinatie voor € 721,-
- Jouw voordeel € 38,-
Sennheiser MKE ESSENTIAL OMNI-BEIGE (4x)
Artikelnr: 9000-0045-7913
-
4x
- Adviesprijs € 1.012,-
- Nu als combinatie voor € 955,-
- Jouw voordeel € 57,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Dasspeld-microfoonsOlympus ME-15 dasspeld microfoon voor DS2300 2, WS-300 310 320m
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 30,-
€ 24,25
Shure SM11-CN omnidirectionele dasspeld microfoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 212,-
€ 137,-