Gator Cases GRC-10X6 polyetheen 10U-6U combi flightcase voor mixers
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 353,-
-22%
€ 274,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (4)
Gator Cases GRC-10X12-PU polyetheen 10U-12U combi flightcase voor mixers
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 565,-
€ 535,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | combi-case |
| Aantal rack-units verticaal | 12 U |
| Aantal rack-units horizontaal | 10 U |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 444 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | polyetheen |
| Wielen | ja |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | nee |
| Type slot | vlinderslot |
| schuine bovenzijde (slant) | ja |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | ja |
Gator Cases GRC-10X4 polyetheen 10U-4U combi flightcase voor mixers
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 288,-
€ 204,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | combi-case |
| Aantal rack-units verticaal | 4 U |
| Aantal rack-units horizontaal | 10 U |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 510 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | polyetheen |
| Wielen | ja |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | nee |
| Type slot | koffersluiting |
| schuine bovenzijde (slant) | ja |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Gator Cases GRC-10X8 polyetheen 10U-8U combi flightcase voor mixers
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 344,-
€ 294,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | combi-case |
| Aantal rack-units verticaal | 8 U |
| Aantal rack-units horizontaal | 10 U |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 510 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | polyetheen |
| Wielen | nee |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | nee |
| Type slot | koffersluiting |
| schuine bovenzijde (slant) | ja |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | nee |
Gator Cases GRC-12X10-PU polyetheen 12U-10U combi flightcase voor mixers
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 585,-
€ 524,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type flightcase | combi-case |
| Aantal rack-units verticaal | 10 U |
| Aantal rack-units horizontaal | 12 U |
| Inbouwdiepte (voor-achter) | 530 mm |
| Soort bescherming | koffer |
| Materiaal | polyetheen |
| Wielen | ja |
| Handvatten | ja |
|---|---|
| Uitschuifbaar trolley-handvat | nee |
| Stapelbaar | nee |
| Type slot | vlinderslot |
| schuine bovenzijde (slant) | ja |
| Shockmount-binnenzijde | nee |
| met tafel | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Gator Cases GRC-10X6
- Adviesprijs € 548,-
- Jouw voordeel € 24,-
- Nu als combinatie voor € 524,-
Gator Cases GRC-10X6 + Devine PRO 4000
- Adviesprijs € 323,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 314,-
Combinatievoordeel
2x Gator Cases GRC-10X6
Artikelnr: 9000-0063-1333
-
2x
- Adviesprijs € 548,-
- Nu als combinatie voor € 524,-
- Jouw voordeel € 24,-
Levertijd onbekend
Gator Cases GRC-10X6 + Devine PRO 4000
Artikelnr: 9000-0063-1332
-
+
-
- 1 x Gator Cases GRC-10X6 polyetheen 10U-6U combi flightcase voor mixers € 274,-
- 1 x Devine PRO 4000 over-ear koptelefoon € 49,-
- Adviesprijs € 323,-
- Nu als combinatie voor € 314,-
- Jouw voordeel € 9,-
Levertijd onbekend
Gator Cases GRC-10X6 + Penn Elcom
Artikelnr: 9000-0063-1334
-
+
-
- 1 x Gator Cases GRC-10X6 polyetheen 10U-6U combi flightcase voor mixers € 274,-
- 1 x Penn Elcom D2101L tour label, 130 x 85 mm € 6,95
- Adviesprijs € 280,95
- Nu als combinatie voor € 280,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
Gator Cases GRC-10X6 + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0063-1335
-
+
-
- 1 x Gator Cases GRC-10X6 polyetheen 10U-6U combi flightcase voor mixers € 274,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 6-voudig € 7,90
- Adviesprijs € 281,90
- Nu als combinatie voor € 281,-
- Jouw voordeel € 0,90
Levertijd onbekend
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator CasesGator Cases G-TOURAHSQ5NDH houten koffer voor Allen & Heath SQ-5 mengpaneel
Op voorraad
Adviesprijs
€ 407,-
€ 345,-
Gator Cases GTSA-KEY88SL TSA keyboardkoffer voor 88-toetsen, slim, 137 x 38 x 15 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 462,-
€ 421,-
Gator Cases GT-ELECTRIC-BLK Transit gigbag voor elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 139,-
€ 106,-
Gator Cases GP-FUSION-100 5-delige drumhoezenset, 22-14-14-12-10 inch
2
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 168,-
€ 135,-
Gerelateerde producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases in de categorie 19 inch flightcasesGator Cases GR-3S 3U audiorack, 31 cm diep
4.4
13 reviews
Op voorraad bij de leverancier
Adviesprijs
€ 149,-
€ 125,-
Gator Cases GRR-10L polyetheen doubledoor trolley-flightcase 10U
Op voorraad
Adviesprijs
€ 311,-
€ 249,-
Gator Cases GR-RETRORACK-3SG Retro Rack Vintage Amp Vibe Rack Case 3U Seafoam Green
Op voorraad
Adviesprijs
€ 225,-
€ 188,-
Filters