Sela SE 052 Varios Blue cajon
Adviesprijs
€ 169,-
-20%
€ 136,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Cajon-finish | |
| Cajon-kleur | houtnerven zichtbaar, licht hout, donker hout, multicolor |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
| Materiaal slagvlak | populier |
|---|---|
| Materiaal body | berken |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 46 - 50 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Sela SE 051 Varios Brown cajon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 169,-
€ 159,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Cajon-finish | kleur |
| Cajon-kleur | bruin, houtnerven zichtbaar, licht hout, zwart |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
| Materiaal slagvlak | populier |
|---|---|
| Materiaal body | berken |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 46 - 50 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Sela SE 053 Varios Green cajon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 179,-
€ 132,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Cajon-finish | kleur |
| Cajon-kleur | groen, houtnerven zichtbaar, licht hout, zwart |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
| Materiaal slagvlak | populier |
|---|---|
| Materiaal body | berken |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 46 - 50 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sela SE 052 Varios Blue cajon + cajon bag
- Adviesprijs € 175,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 172,-
Sela SE 052 Varios Blue cajon + cajon brushes
- Adviesprijs € 154,90
- Jouw voordeel € 1,90
- Nu als combinatie voor € 153,-
Twijfel je of de Sela SE 052 Varios Blue cajon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sela SE 052 Varios Blue cajon + cajon bag
Artikelnr: 9000-0018-7989
-
+
-
- Adviesprijs € 175,-
- Nu als combinatie voor € 172,-
- Jouw voordeel € 3,-
Sela SE 052 Varios Blue cajon + cajon brushes
Artikelnr: 9000-0018-7990
-
+
-
- 1 x Sela SE 052 Varios Blue cajon € 136,-
- 1 x Sela SE 035 Cajon Brush 180 € 18,90
- Adviesprijs € 154,90
- Nu als combinatie voor € 153,-
- Jouw voordeel € 1,90
Sela SE 052 Varios Blue cajon + cajon pad
Artikelnr: 9000-0018-7986
-
+
-
- 1 x Sela SE 052 Varios Blue cajon € 136,-
- 1 x Sela SE 006 Cajon Pad € 6,30
- Adviesprijs € 142,30
- Nu als combinatie voor € 142,-
- Jouw voordeel € 0,30
Sela SE 052 Varios Blue cajon + snare cajon head
Artikelnr: 9000-0018-7988
-
+
-
- Adviesprijs € 155,90
- Nu als combinatie voor € 154,-
- Jouw voordeel € 1,90
Sela SE 052 Varios Blue cajon + bag + snare head + pad
Artikelnr: 9000-0018-7991
-
+
-
+
-
-
- 1 x Sela SE 052 Varios Blue cajon € 136,-
- 1 x Sela SE 005 Cajon Bag draagtas voor Sela cajon € 39,-
- 1 x Sela SE 007 Casela Snare Cajon Head € 19,90
- 1 x Sela SE 006 Cajon Pad € 6,30
- Adviesprijs € 201,20
- Nu als combinatie voor € 196,-
- Jouw voordeel € 5,20
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie CajonsSchlagwerk CP404BLK 2inOne Snare Cajon (berkenhout zwarte print)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 197,-
€ 169,-