Schlagwerk CP80 Rudiments Nature cajon Large
0
nog geen reviews
schrijf een review
Populair
Adviesprijs
€ 115,-
€ 109,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (6)
Schlagwerk CP82 Rudiments Fingerprint cajon Large
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 119,-
€ 115,-
| Duurzaamheid product | nieuwe bomen geplant voor het gebruikte hout |
|---|---|
| Cajon-finish | |
| Cajon-kleur | houtnerven zichtbaar, licht hout |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en heel rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal slagvlak | berken |
| Materiaal body | SPL |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 46 - 50 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
Schlagwerk CP83 Rudiments Fingerprint cajon Medium
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 123,-
€ 109,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Cajon-finish | |
| Cajon-kleur | houtnerven zichtbaar, licht hout |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en heel rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal slagvlak | berken |
| Materiaal body | SPL |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 41 - 45 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
Schlagwerk CP85 Rudiments Styles cajon Large
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 134,-
€ 119,-
| Duurzaamheid product | nieuwe bomen geplant voor het gebruikte hout |
|---|---|
| Cajon-finish | |
| Cajon-kleur | houtnerven zichtbaar, licht hout |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en heel rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal slagvlak | berken |
| Materiaal body | SPL |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 46 - 50 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
Schlagwerk CP86 Rudiments Styles cajon Medium
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 128,-
€ 109,-
| Duurzaamheid product | nieuwe bomen geplant voor het gebruikte hout |
|---|---|
| Cajon-finish | |
| Cajon-kleur | houtnerven zichtbaar, licht hout |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en heel rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal slagvlak | berken |
| Materiaal body | SPL |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 41 - 45 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
Schlagwerk CP90 Rudiments Vintage Walnut cajon
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 171,-
€ 145,-
| Duurzaamheid product | nieuwe bomen geplant voor het gebruikte hout |
|---|---|
| Cajon-finish | hout/natuurlijk |
| Cajon-kleur | bruin, houtnerven zichtbaar, licht hout, donker hout, zwart |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en heel rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal slagvlak | walnoot |
| Materiaal body | SPL |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 46 - 50 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
Schlagwerk CP91 Hard Coal Stripes cajon
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 171,-
€ 164,-
| Duurzaamheid product | nieuwe bomen geplant voor het gebruikte hout |
|---|---|
| Cajon-finish | kleur |
| Cajon-kleur | houtnerven zichtbaar, donker hout, zwart |
| Type cajon | snare-cajon |
| Cajon-snaren | spiraalsnaren |
| Switch voor snaren | nee |
| Cajon-klank | fel en heel rijk met sterke bas |
| Zelfbouw-set | nee |
| Cajon-elektronica | geen elektronische componenten |
| Meegeleverde accessoires cajon | geen/niet gespecificeerd |
|---|---|
| Materiaal slagvlak | berken |
| Materiaal body | SPL |
| Vorm cajon | normaal |
| Cajon-hoogte | 46 - 50 cm |
| Cajon-breedte | 26 - 30 cm |
| Cajon-diepte | 26 - 30 cm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Schlagwerk CP80 + Schlagwerk CAP200 Cajon Pedal
- Adviesprijs € 388,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 379,-
Schlagwerk CP80 + Schlagwerk HECK1
- Adviesprijs € 178,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 174,-
Twijfel je of de Schlagwerk CP80 Rudiments Nature cajon Large bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Schlagwerk CP80 + Schlagwerk CAP200 Cajon Pedal
Artikelnr: 9000-0117-7477
-
+
-
- 1 x Schlagwerk CP80 Rudiments Nature cajon Large € 109,-
- 1 x Schlagwerk CAP200 Cajon Pedal cajonpedaal € 279,-
- Adviesprijs € 388,-
- Nu als combinatie voor € 379,-
- Jouw voordeel € 9,-
Schlagwerk CP80 + Schlagwerk HECK1
Artikelnr: 9000-0117-7478
-
+
-
- Adviesprijs € 178,-
- Nu als combinatie voor € 174,-
- Jouw voordeel € 4,-
Schlagwerk CP80 + Schlagwerk SP20 Pad
Artikelnr: 9000-0117-7479
-
+
-
- 1 x Schlagwerk CP80 Rudiments Nature cajon Large € 109,-
- 1 x Schlagwerk SP20 Pad kussen voor cajon € 6,90
- Adviesprijs € 115,90
- Nu als combinatie voor € 115,-
- Jouw voordeel € 0,90
Schlagwerk CP80 + Schlagwerk BRC06 Cajon Brush Shaker Brush T.J. Roy
Artikelnr: 9000-0117-7480
-
+
-
- 1 x Schlagwerk CP80 Rudiments Nature cajon Large € 109,-
- 1 x Schlagwerk BRC06 Cajon Brush Shaker Brush T.J. Roy voor cajon € 55,-
- Adviesprijs € 164,-
- Nu als combinatie voor € 159,-
- Jouw voordeel € 5,-
Andere producten van Schlagwerk
Zoek alle producten van het merk SchlagwerkSchlagwerk CP404BLK 2inOne Snare Cajon (berkenhout zwarte print)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 197,-
€ 169,-
Gerelateerde producten van Schlagwerk
Zoek alle producten van het merk Schlagwerk in de categorie CajonsSchlagwerk CP404BLK 2inOne Snare Cajon (berkenhout zwarte print)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 197,-
€ 169,-
Filters