MXR M233 Micro Amp+ boost effectpedaal
0
nog geen reviews
schrijf een review
Populair
Adviesprijs
€ 189,-
-20%
€ 152,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
MXR M133 Micro Amp booster-pedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 135,-
€ 95,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type toonregeling | niet van toepassing |
| Type vervorming | clean boost |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
MXR MC401 Boost- Line Driver booster-pedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 168,-
€ 129,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type toonregeling | niet van toepassing |
| Type vervorming | clean boost |
| True bypass | ja |
| Mini pedaal | nee |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
MXR M233 Micro Amp+ + adapter
- Adviesprijs € 163,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 162,-
MXR M233 Micro Amp+ + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 159,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 159,-
Combinatievoordeel
MXR M233 Micro Amp+ + adapter
Artikelnr: 9000-0052-7085
-
+
-
- 1 x MXR M233 Micro Amp+ boost effectpedaal € 152,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 163,75
- Nu als combinatie voor € 162,-
- Jouw voordeel € 1,75
MXR M233 Micro Amp+ + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8547
-
+
-
- 1 x MXR M233 Micro Amp+ boost effectpedaal € 152,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 159,40
- Nu als combinatie voor € 159,-
- Jouw voordeel € 0,40
MXR M233 Micro Amp+ + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8548
-
+
-
- 1 x MXR M233 Micro Amp+ boost effectpedaal € 152,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 159,80
- Nu als combinatie voor € 159,-
- Jouw voordeel € 0,80
MXR M233 Micro Amp+ + pedalboard + tas
Artikelnr: 9000-0052-7086
-
+
-
- Adviesprijs € 207,-
- Nu als combinatie voor € 201,-
- Jouw voordeel € 6,-
MXR M233 Micro Amp+ + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0052-7087
-
+
-
- 1 x MXR M233 Micro Amp+ boost effectpedaal € 152,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 163,25
- Nu als combinatie voor € 161,-
- Jouw voordeel € 2,25
MXR M233 Micro Amp+ + patchkabels
Artikelnr: 9000-0052-7088
-
+
-
- 1 x MXR M233 Micro Amp+ boost effectpedaal € 152,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 160,10
- Nu als combinatie voor € 159,-
- Jouw voordeel € 1,10
Andere producten van MXR
Zoek alle producten van het merk MXRMXR M288 Bass Octave Deluxe basgitaar-effectpedaal
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 229,-
€ 159,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Booster & bufferHotone SP-30T Tuner Press 4-in-1 tuner, volumepedaal, expressiepedaal en buffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 156,-
€ 140,-
Filters