Protection Racket 24 inch Cymbal Case
0
nog geen reviews
schrijf een review
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| maximale diameter | 22 inch (56 cm) |
| Wielen | nee |
| tussenschotten | nee |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| maximale diameter | 22 inch (56 cm) |
| Wielen | nee |
| tussenschotten | ja |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| maximale diameter | 24 inch (61 cm) |
| Wielen | nee |
| tussenschotten | ja |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Protection Racket 6021-13 Large divider to fit 6021-00 + Protection Racket
- Adviesprijs € 224,-
- Jouw voordeel € 8,-
- Nu als combinatie voor € 216,-
Protection Racket 6021-14 Small + Protection Racket
- Adviesprijs € 182,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 178,-
Twijfel je of de Protection Racket 24 inch Cymbal Case bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Protection Racket 6021-13 Large divider to fit 6021-00 + Protection Racket
Artikelnr: 9000-0100-5624
-
+
-
- 1 x Protection Racket 6021-13 Large verdeler 6021 voor bekkentas - 24 inch € 76,-
- 1 x Protection Racket 24 inch Cymbal Case € 148,-
- Adviesprijs € 224,-
- Nu als combinatie voor € 216,-
- Jouw voordeel € 8,-
Protection Racket 6021-14 Small + Protection Racket
Artikelnr: 9000-0100-5702
-
+
-
- 1 x Protection Racket 6021-14 Small verdeler 6021 voor bekkentas - 15 inch € 34,-
- 1 x Protection Racket 24 inch Cymbal Case € 148,-
- Adviesprijs € 182,-
- Nu als combinatie voor € 178,-
- Jouw voordeel € 4,-
Andere producten van Protection Racket
Zoek alle producten van het merk Protection RacketProtection Racket 1418-00 Bass Drum Case semi-harde tas voor 18 x 14 inch bassdrum
Op voorraad
Adviesprijs
€ 136,-
€ 103,-
Protection Racket 1110-03 Electro 3 softcase voor Roland SPD-S
Op voorraad
Adviesprijs
€ 104,-
€ 82,-