Bax-Shop.nl | 200 Extra baxcoins bij aankoop van gitaareffecten

Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W

Populair
Online voorraadstatus:
 Op voorraad

Bestel nu = maandag in huis (gratis)

€ 105,-
€ 94,- incl. 21% btw
Nog 1 stuk op voorraad
Winkelvoorraad
Goes
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Goes
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Op voorraad
Antwerpen
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Antwerpen
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 19:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag gesloten
 Snel leverbaar
Rotterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Rotterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 21:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Amsterdam
Vandaag open tot 18:00
Bax Music Amsterdam
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 18:00
zondag 12:00 - 18:00
 Snel leverbaar
Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Apeldoorn
maandag 10:00 - 18:00
dinsdag 10:00 - 18:00
woensdag 10:00 - 18:00
donderdag 10:00 - 18:00
vrijdag 10:00 - 18:00
zaterdag 10:00 - 17:00
zondag gesloten
 Snel leverbaar
beschikbare variant (1)
Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W
Artikelnr: 9000-0009-7741 Garantietermijn: Op dit product krijg je 3 jaar garantie.

Algemeen

Er is altijd een reden om de Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W te gebruiken. Of u nou met een band in een kleine ruimte (niet al te hard) gaat repeteren of voor een groot optreden achter het podium een muzikale warming-up doet. Deze 10 W combo van het Britse Ashdown, voorzien van een 6.5 inch driver, is er voor u. Met de equalizer (bass, treble) kunt u de klank nog wat bijschaven. Leuker wordt het als u middels de 3.5 mm jack-ingang uw MP3-speler aansluit, ideaal om mee te spelen met een backing-track. Ook als u uw bandleden niet wilt storen kunt uw partij repeteren dankzij de hoofdtelefoonaansluiting. Kortom, een handige en zeer portable combo; zelfs voor doorgewinterde bassisten erg handig om achter de hand te hebben.

Specificaties

Productkenmerken

Type versterker transistor
Vermogen in Watt 6 - 10 Watt
Aantal luidsprekers 1
Luidsprekerdiameter 6.5 inch
Ingebouwde tweeter nee
Basreflex-poort nee
Type eindversterkerbuis niet van toepassing
Amp-modeling nee
Ingebouwde effecten geen
Ingebouwd stemapparaat nee
Effects loop nee
Aansluitingen Aux-in, Hoofdtelefoon
Voeding mogelijk via batterij nee
Kleur zwart
Gewicht 6 - 10 kg

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht (incl. verpakking): 10,0 kg
Afmeting (incl. verpakking): 30,0 x 34,0 x 23,0 cm

Productspecificaties

  • combo voor basgitaar
  • vermogen: 10 W
  • speakerconfiguratie: 1x 6.5 inch
  • regelaar voor input-volume
  • equalizer: bass, treble
  • aansluiting voor hoofdtelefoon
  • input voor (bijvoorbeeld) MP3-speler (3.5 mm jack)
  • kleur: zwart
Schrijf zelf een review Heb je een vraag over dit product?

55

Schreef het volgende over: Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W
Top versterker.
Lekker klein, maar toch komt er genoeg geluid uit voor in de woonkamer/oefenruimte.
Hij klinkt erg goed, en geeft een ''klein beetje'' die warme buizen buzzz.
Je hebt alleen geen 3 bands equalizer, persoonlijk mis ik die totaal niet en vind ik het een heerlijke straight to the point amp.
De bouwkwaliteit is erg goed, en de knoppen voelen degelijk aan.
Dus ben je op zoek naar je eerste bass amp of naar een oefen amp waar de buren zich niet al te erg aan storen?, dan is dit een hele goeie kandidaat.

55

Schreef het volgende over: Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W
Prima basgitaar versterker voor een mooie prijs.

44

Schreef het volgende over: Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W
Prima prijs kwaliteit verhouding

Zeker aanrader voor de startende basgitaar speler
Schrijf zelf een review Heb je een vraag over dit product?

NAMM 2016: jarig Orange strooit met versterkers

donderdag 21 januari 2016 Door Jelle | Bax Music

Goed, het is niet helemaal waar dat Orange jarig is. Het is een product van de Britse versterkerbouwer dat zijn tiende verjaardag viert: de Tiny Terror. Speciaal daarom wordt er nu een zeer speciale Limited Edition Half Stack gemaakt die bestaat uit een met de hand bedraad, chromen Shiny Terror buizentop van 15 watt en een 2x 10 cabinet in Racing Green en opengewerkte achterzijde. Lang zal hij leven!

Lees meer...

NAMM 2016: de balans tussen rood en zwart in GHR-serie Laney

vrijdag 22 januari 2016 Door Jelle | Bax Music

De gitaar- en basgitaarversterkers van Laney staan bekend om hun pure sound. Uiteraard heeft het bedrijf al een aantal mooie series gemaakt, maar met de nieuwe GHR-reeks bestaande uit twee buizentops, een buizencombo en de bijpassende GS-cabinets is er opnieuw een huzarenstukje afgeleverd. Hierbij wordt vooral gefocust op de voor- en eindversterker.

Lees meer...

ENGL verdubbelt het vermogen van de Master-serie

dinsdag 8 maart 2016

De eerste ENGL MetalMaster en RockMaster 20 versterkers mochten zich reeds verheugen op een grote populariteit. Dat neemt niet weg dat er een dringende vraag was naar naar meer vermogen. Toen dit de technici bij ENGL ter ore kwam riepen eensgezind 'Wir Schaffen das!'. Het resultaat van al deze Duitse Daadkracht is nu beschikbaar in de vorm van de 40 Watt uitvoeringen van zowel de MetalMaster als de RockMaster. Beiden verkrijgbaar als combo of als losse top. 

Lees meer...

Vermorzelende basversterkers van Orange!

dinsdag 19 juli 2016 Door Joshua | Bax Music

Orange introduceert de Crush Bass versterkers voor elektrische basgitaar, met uitvoeringen van 25, 50 en 100 watt, leverbaar in vertrouwd oranje en stoer zwart.

Lees meer...

Brute Britten, (bas)gitaarversterkers van Hiwatt!

woensdag 9 november 2016 Door Joshua | Bax Music

Bands als The Who en Pink Floyd speelden er in de late jaren 60 al op, maar bij Bax Music kan iedereen nu kennismaken met het Britse Hiwatt. Van beginners tot aan professionele muzikanten, we hebben voor ieder wat wils in het nieuwe assortiment.

Lees meer...

VOX brengt nieuwe Adio Air en AC2 Rhythm Vox versterkers!

woensdag 17 mei 2017 Door Danny | Bax Music

Bij het legendarische VOX staat innovatie nog steeds zeer hoog in het vaandel. Zo zijn er de GT en BS versterkers van de nieuwe Adio Air serie, die je daarnaast ook nog kunt gebruiken als bluetooth-speaker en externe audio-interface. Maar ook de kwaliteit wordt niet vergeten, zoals je kunt merken bij de verbeterde AC2 Rhythm Vox miniatuurversterkers voor basgitaar en gitaar.

Lees meer...

Demo: Afternoon with Blackstar bij Bax Music

maandag 1 juli 2019 Door Marnix | Bax Music

Op zaterdagmiddag 7 september 2019 (Goes) en zaterdagmiddag 21 septemberi 2019 (Rotterdam) komt productexpert Remko Drubbel naar Bax Music voor een uitgebreide demo van de Blackstar-gitaar/basgitaar-versterkers. Een uitgelezen kans om als gitarist of bassist binnen één middag volledig op de hoogte te kunnen zijn van de sound, mogelijkheden en kracht van alle amps in het Blackstar-assortiment. Geïnteresseerd? Schrijf je dan nu in voor deze gratis demo!

Lees meer...

Nieuw bij Bax Music: GRBass!

vrijdag 9 augustus 2019 Door Danny | Bax Music

Italië staat niet alleen bekend om z'n rijke geschiedenis en heerlijke gerechten. Hedendaagse basgitaristen kunnen voor hun sound ook uitstekend in dit land terecht. Mede daarom voegt Bax Music de basgitaarversterkers en speakerkasten van het Italiaanse kwaliteitsmerk GRBass toe aan het assortiment.

Lees meer...

NAMM 2014: Ashdown basgitaarversterking

maandag 27 januari 2014

Ashdown introduceerde tijdens de NAMM 2014 een aantal nieuwe producten op het gebied van basversterking, waarvan wij er alvast drie aan u kunnen voorstellen: de digitale PiBass-240, de Rootmaster MAG420 en de Five 15 Big Boy Head.

Lees meer...

Musikmesse 2014: Ashdown AAA en Rootmaster basversterkers

donderdag 13 maart 2014

Ook Ashdown verfrist het gamma. Veel nieuws voor bassisten. Zo hebben de oefencombo's uit de AAA-serie een krachtkuur ondergaan. Nieuw zijn de Rootmaster-modellen: combo's, tops en speakerkasten in allerlei smaken.

Lees meer...

Anderen kochten ook

  • Devine JACM/1.5 signaalkabel mono jack-jack 1.5 meter

    Devine JACM/1.5 signaalkabel mono jack-jack 1.5 meter

    € 2,35
  • Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon

    Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon

    € 26,-
  • Roland RH-5 hoofdtelefoon

    Roland RH-5 hoofdtelefoon

    € 27,-
  • Devine GIT55 Classic gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter

    Devine GIT55 Classic gitaarkabel mono jack-jack haaks 5.5 meter

    € 11,40
  • Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 3-voudig

    Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 3-voudig

    € 5,95
  • Klotz KIK3.0PPSW jack 2p - jack 2p 3 meter instrumentenkabel

    Klotz KIK3.0PPSW jack 2p - jack 2p 3 meter instrumentenkabel

    € 12,50
  • Innox AS-01 versterkerstatief

    Innox AS-01 versterkerstatief

    € 26,-
  • Klotz LAGPR0300 Neutrik jack 2p - jack haaks 3 meter gitaarkabel

    Klotz LAGPR0300 Neutrik jack 2p - jack haaks 3 meter gitaarkabel

    € 41,-
  • Brennenstuhl H05VV-F1 kabelhaspel 15 meter 3x1.5 mm2

    Brennenstuhl H05VV-F1 kabelhaspel 15 meter 3x1.5 mm2

    € 34,-
  • IK Multimedia iLine Mobile Music Cable Kit

    IK Multimedia iLine Mobile Music Cable Kit

    € 63,-
  • DAP HP-290 Pro gesloten studiohoofdtelefoon

    DAP HP-290 Pro gesloten studiohoofdtelefoon

    € 33,-
  • Boss ME-50B basgitaar multi-effect

    Boss ME-50B basgitaar multi-effect

    € 285,-
  • IK Multimedia iLine IP-ILINE-SOE-IN mini jack - mini jack

    IK Multimedia iLine IP-ILINE-SOE-IN mini jack - mini jack

    € 21,60

Combinatievoordeel

Ashdown Tour Bus 10 + hoofdtelefoon

Artikelnr: 9000-0009-7743
  • Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W +
  • Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon
  • Normaal € 120,-
  • Nu als combinatie voor € 117,-
  • Uw voordeel € 3,-
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)

Ashdown Tour Bus 10 + haspel

Artikelnr: 9000-0009-7744
  • Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W +
  • Brennenstuhl H05VV-F1 kabelhaspel 15 meter 3x1.5 mm2
  • Normaal € 128,-
  • Nu als combinatie voor € 126,-
  • Uw voordeel € 2,-
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)

Ashdown Tour Bus 10 + Boss ME-50B + kabels

Artikelnr: 9000-0011-4679
  • Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W +
  • Boss ME-50B basgitaar multi-effect +
  • Devine JACM/1.5 signaalkabel mono jack-jack 1.5 meter 2x
  • Normaal € 383,70
  • Nu als combinatie voor € 377,-
  • Uw voordeel € 6,70
Ontvang binnen 4 weken

Ashdown Tour Bus 10 + accessoirebundel

Artikelnr: 9000-0010-9959
  • Ashdown Tour Bus 10 combo voor basgitaar 10 W +
  • Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon +
  • Brennenstuhl H05VV-F1 kabelhaspel 15 meter 3x1.5 mm2
  • IK Multimedia iLine IP-ILINE-SOE-IN mini jack - mini jack

Andere producten van Ashdown

Zoek alle producten van het merk Ashdown

Alternatieve producten andere merken

Zoek alle producten in de categorie Basgitaarversterker combo

Gerelateerde producten van Ashdown

Zoek alle producten van het merk Ashdown in de categorie Basgitaarversterker combo