Laserworld EL-230RGB MK2 RGB laser
Populair
Online voorraadstatus:
 Op voorraad
Bestel voor 23:00 = vrijdag in huis (gratis)
Nog 3 stuks op voorraad in ons magazijn
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
 Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
  • Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Bax Music Amsterdam
XXL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Bax Music Apeldoorn
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Bax Music Antwerpen
zondag Gesloten
Combinatievoordeel
  • Laserworld Pro-Case Deluxe +
Laserworld Pro-Case Deluxe + Laserworld EL-230RGB MK2
  • Innox ALA HC50 halfcoupler voor truss-buis
Laserworld EL-230RGB MK2 + Innox ALA HC50
Artikelnr: 9000-0099-5646 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Specificaties
Productkenmerken
Duurzaamheid product niet gespecificeerd
Kleuren lichtbron rood, groen, blauw, wit
Aansluitingen laser DMX
Muziekgestuurd ja
Vermogen laser 200 - 299 mW
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
Gewicht (incl. verpakking) 2,3 kg
Afmeting (incl. verpakking) 28,0 x 23,5 x 14,0 cm
Productspecificaties
  • RGB en witte laser
  • totaal vermogen: 230 mW
  • gegarandeerd vermogen: 170 mW
  • vermogen rode laser: 100 mW / 650 nm
  • vermogen groene laser: 20 mW / 532 nm
  • vermogen blauwe laser: 50 mW / 445 nm
  • beam-specificaties: circa 4 mm / 1 mrad
  • scanner: hoge snelheid stappenmotor, tot 2-5 kpps
  • maximale scanhoek: 30°
  • laserbron: diode, DPSS laser
  • laserklasse: 3B
  • bedieningsmodi: stand-alone, sound-to-light, DMX
  • aantal DMX-kanalen: 9
  • basispatronen: circa 50 (layers, tunnels, fences, waves etc.)
  • IP-keuring: IP4X
  • stroomverbruik: 30 W
  • afmetingen: 205 x 145 x 75 mm