Zoom H1 XLR Handy Recorder
Adviesprijs
€ 161,-
€ 159,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 6 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (1)
Zoom H1 XLR portable recording startersset
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 697,95
€ 681,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | handheld field recorder |
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 0 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 2 |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Uitgangen recorder | line out (TRS 3.5 mm) |
| Tijdcode i/o | nee |
|---|---|
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, los verkrijgbare adapter, usb buspower |
| Ingebouwde speakers | ja |
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 6 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Zoom H1 XLR + Zoom AD-17
- Adviesprijs € 172,90
- Jouw voordeel € 0,90
- Nu als combinatie voor € 172,-
Zoom H1 XLR + Rode Tripod 2
- Adviesprijs € 197,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 196,-
Combinatievoordeel
Zoom H1 XLR + Zoom AD-17
Artikelnr: 9000-0130-6167
-
+
-
- Adviesprijs € 172,90
- Nu als combinatie voor € 172,-
- Jouw voordeel € 0,90
Zoom H1 XLR + Rode Tripod 2
Artikelnr: 9000-0130-6168
-
+
-
- Adviesprijs € 197,-
- Nu als combinatie voor € 196,-
- Jouw voordeel € 1,-
Zoom H1 XLR + Zoom TPS-5
Artikelnr: 9000-0130-6169
-
+
-
- Adviesprijs € 179,-
- Nu als combinatie voor € 178,-
- Jouw voordeel € 1,-
Zoom H1 XLR + Zoom APH-1e
Artikelnr: 9000-0130-6166
-
+
-
- 1 x Zoom H1 XLR Handy Recorder € 159,-
- 1 x Zoom APH-1e accessoirepakket voor H1essential recorder € 39,-
- Adviesprijs € 198,-
- Nu als combinatie voor € 196,-
- Jouw voordeel € 2,-
Zoom H1 XLR portable recording startersset
Artikelnr: 9000-0152-6290
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
- 1 x Zoom H1 XLR Handy Recorder € 159,-
- 1 x Rycote Classic-Softie Kit 15 (19/22) € 175,-
- 1 x Sennheiser MKE 600 shotgun microfoon € 232,-
- 1 x Sony MDR-7506 hoofdtelefoon € 99,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- 1 x Kingston SDCS3/128GB microSD met adapter € 26,-
- Adviesprijs € 697,95
- Nu als combinatie voor € 681,-
- Jouw voordeel € 16,95
Levertijd onbekend
Andere producten van Zoom
Zoek alle producten van het merk ZoomZoom AC-2 Acoustic Creator DI / effect voor akoestische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 235,-
€ 199,-