Morley 20/20 Bad Horsie Wah
Populair
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
Bekijk ook eens (6)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Amsterdam
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | boost / gain / level |
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | ja |
| LED-indicatie | ja |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Morley 20/20 Power Fuzz Wah
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 253,-
€ 229,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | distortion / fuzz |
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | ja |
| LED-indicatie | ja |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Morley 20/20 Volume Plus volumepedaal met buffer-circuit
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 199,-
€ 169,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | ~ |
| True bypass | ~ |
| Mini pedaal | ~ |
| LED-indicatie | ~ |
| Voltage | ~ |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ~ |
| Center negative / positive | ~ |
| Type adapter plug | ~ |
| Adapter meegeleverd | ~ |
Morley 20/20 Power Wah Volume met buffer-circuit
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 274,-
€ 218,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | volume pedaal |
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | ja |
| LED-indicatie | ja |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Morley 20/20 Lead Wah Boost
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 267,-
€ 247,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Extra functies wah-pedaal | boost / gain / level |
| True bypass | nee |
| Mini pedaal | nee |
| LED-indicatie | ja |
| Voltage | 9V |
|---|---|
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XXL
Demo
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Morley 20/20 Bad Horsie Wah + Fazley PA-001
- Adviesprijs € 264,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 263,-
Morley 20/20 Bad Horsie Wah + Innox PBO 04
- Adviesprijs € 308,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 302,-
Combinatievoordeel
Morley 20/20 Bad Horsie Wah + Fazley PA-001
Artikelnr: 9000-0056-4933
-
+
-
- 1 x Morley 20/20 Bad Horsie Wah € 253,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 264,75
- Nu als combinatie voor € 263,-
- Jouw voordeel € 1,75
Morley 20/20 Bad Horsie Wah + Innox PBO 04
Artikelnr: 9000-0056-4934
-
+
-
- Adviesprijs € 308,-
- Nu als combinatie voor € 302,-
- Jouw voordeel € 6,-
Morley 20/20 Bad Horsie Wah + Devine GIT6/B
Artikelnr: 9000-0056-4935
-
+
-
- 1 x Morley 20/20 Bad Horsie Wah € 253,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 264,25
- Nu als combinatie voor € 262,-
- Jouw voordeel € 2,25
Morley 20/20 Bad Horsie Wah + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0056-4936
-
+
-
- 1 x Morley 20/20 Bad Horsie Wah € 253,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 261,10
- Nu als combinatie voor € 260,-
- Jouw voordeel € 1,10