Yamaha DXS12mkII actieve subwoofer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (1)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| RMS vermogen in Watt | 750 - 1499 Watt |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Gewicht per luidspreker | 30 kg |
|---|---|
| Aansluitingen luidspreker | XLR input, out / link / thru |
| Maximum frequentie subwoofer | 150 Hz |
| vergrendelbare speakeraansluiting | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 78 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 78 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Yamaha DXS 12MKII
- Adviesprijs € 2.180,-
- Jouw voordeel € 86,-
- Nu als combinatie voor € 2.094,-
Yamaha DXS 12MKII + IVA07 tussenpaal M20
- Adviesprijs € 1.105,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 1.102,-
Combinatievoordeel
2x Yamaha DXS 12MKII
Artikelnr: 9000-0042-4581
-
2x
- 2 x Yamaha DXS12mkII actieve subwoofer € 1.090,-
- Adviesprijs € 2.180,-
- Nu als combinatie voor € 2.094,-
- Jouw voordeel € 86,-
Yamaha DXS 12MKII + IVA07 tussenpaal M20
Artikelnr: 9000-0045-6855
-
+
-
- 1 x Yamaha DXS12mkII actieve subwoofer € 1.090,-
- 1 x Innox IVA07 M20 tussenpaal M20 schroefdraad € 15,-
- Adviesprijs € 1.105,-
- Nu als combinatie voor € 1.102,-
- Jouw voordeel € 3,-
Yamaha DXS12mkII inclusief beschermhoes
Artikelnr: 9000-0056-2067
-
+
-
- 1 x Yamaha DXS12mkII actieve subwoofer € 1.090,-
- 1 x Yamaha SPCVR-DXS122 beschermhoes voor DXS12mkII € 141,-
- Adviesprijs € 1.231,-
- Nu als combinatie voor € 1.200,-
- Jouw voordeel € 31,-
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha LS16 ARE Natural elektrisch-akoestische westerngitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.285,-
€ 1.199,-
Yamaha TRBX305 Black 5-snarige elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 507,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve subwooferMackie DRM18S actieve subwoofer 18 inch 2000W
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.555,-
€ 1.375,-