RCF ART 712-A MK5 12 inch digitale actieve fullrange speaker
Populair
Adviesprijs
€ 569,-
-5%
€ 539,-
incl. 21% btw
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
Bekijk ook eens (2)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Amsterdam
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 500 - 749 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 3 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
|---|---|
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 18 kg |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 39 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 39 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XXL
Demo
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x RCF ART 712-A MK5
- Adviesprijs € 1.078,-
- Jouw voordeel € 28,-
- Nu als combinatie voor € 1.050,-
RCF ART 712-A MK5 + RCF CVR ART 722
- Adviesprijs € 605,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 601,-
Twijfel je of de RCF ART 712-A MK5 12 inch digitale actieve fullrange speaker bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x RCF ART 712-A MK5
Artikelnr: 9000-0120-3738
-
2x
- Adviesprijs € 1.078,-
- Nu als combinatie voor € 1.050,-
- Jouw voordeel € 28,-
RCF ART 712-A MK5 + RCF CVR ART 722
Artikelnr: 9000-0120-3740
-
+
-
- 1 x RCF ART 712-A MK5 12 inch digitale actieve fullrange speaker € 539,-
- 1 x RCF CVR ART 722 beschermhoes voor ART-speakers € 66,-
- Adviesprijs € 605,-
- Nu als combinatie voor € 601,-
- Jouw voordeel € 4,-
RCF ART 712-A MK5 + Konig & Meyer 24615 + Klotz M1FM1N1000 M1 + Innox SNAP PRO
Artikelnr: 9000-0120-3739
-
+
-
+
-
-
- 1 x RCF ART 712-A MK5 12 inch digitale actieve fullrange speaker € 539,-
- 1 x Konig & Meyer 24615 luidspreker- en lichtstatief € 277,-
- 1 x Klotz M1FM1N1000 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 10m € 40,-
- 1 x Innox SNAP PRO kabelbinderset (5 stuks) € 7,50
- Adviesprijs € 863,50
- Nu als combinatie voor € 842,-
- Jouw voordeel € 21,50
RCF ART 712-A MK5 + RCF H-BR 2X ART 712
Artikelnr: 9000-0120-3741
-
+
-
- 1 x RCF ART 712-A MK5 12 inch digitale actieve fullrange speaker € 539,-
- 1 x RCF H-BR 2X ART 712 horizontale beugelset voor ART-speakers € 146,-
- Adviesprijs € 685,-
- Nu als combinatie voor € 670,-
- Jouw voordeel € 15,-
Andere producten van RCF
Zoek alle producten van het merk RCFRCF ART 910-A actieve fullrange luidspreker 10 inch
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 619,-
€ 589,-
RCF ART 715-A MK5 15 inch digitale actieve fullrange speaker
Op voorraad
Adviesprijs
€ 666,-
€ 598,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Actieve fullrangePioneer DJ XPRS152 15 inch fullrange actieve speaker
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 762,-
€ 654,-
dB Technologies Opera 10 actieve 10 inch luidspreker
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 457,-
€ 365,-
Gerelateerde producten van RCF
Zoek alle producten van het merk RCF in de categorie Actieve fullrangeRCF ART 910-A actieve fullrange luidspreker 10 inch
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 619,-
€ 589,-
RCF ART 715-A MK5 15 inch digitale actieve fullrange speaker
Op voorraad
Adviesprijs
€ 666,-
€ 598,-
RCF ART 710-A MK5 10 inch digitale actieve fullrange speaker
Op voorraad
Adviesprijs
€ 579,-
€ 489,-