RØDE Vlogger Kit Universal accessoirepakket
Adviesprijs
€ 182,-
-24%
€ 138,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (2)
RØDE Vlogger Kit iOS accessoirepakket
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 168,-
€ 138,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor besturingssysteem | iOS |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | niet gespecificeerd |
| Interface aansluiting mobiele microfoon | Lightning |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
|---|---|
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Software meegeleverd | nee |
| Type vlog accessoire | vlog set |
| Vormfactor Android / iOS microfoon | plug-in microfoon |
RØDE Vlogger Kit USB-C accessoirepakket
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 181,-
€ 138,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor besturingssysteem | Android |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | niet gespecificeerd |
| Interface aansluiting mobiele microfoon | USB-C |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
|---|---|
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Software meegeleverd | nee |
| Type vlog accessoire | vlog set |
| Vormfactor Android / iOS microfoon | plug-in microfoon |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Rode Vlogger Kit Universal + Devine EZ-Creator Fade
- Adviesprijs € 177,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 174,-
Rode Vlogger Kit Universal + Devine MR-6A
- Adviesprijs € 347,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 345,-
Combinatievoordeel
Rode Vlogger Kit Universal + Devine EZ-Creator Fade
Artikelnr: 9000-0072-0911
-
+
-
- 1 x RØDE Vlogger Kit Universal accessoirepakket € 138,-
- 1 x Devine EZ-Creator Fade USB/MIDI controller € 39,-
- Adviesprijs € 177,-
- Nu als combinatie voor € 174,-
- Jouw voordeel € 3,-
Rode Vlogger Kit Universal + Devine MR-6A
Artikelnr: 9000-0072-0912
-
+
-
- 1 x RØDE Vlogger Kit Universal accessoirepakket € 138,-
- 1 x Devine MR-6A actieve studiomonitor (set van 2) € 209,-
- Adviesprijs € 347,-
- Nu als combinatie voor € 345,-
- Jouw voordeel € 2,-
Rode Vlogger Kit Universal + Primacoustic
Artikelnr: 9000-0072-0913
-
+
-
- 1 x RØDE Vlogger Kit Universal accessoirepakket € 138,-
- 1 x Primacoustic London 8 Room Kit Beige € 407,-
- Adviesprijs € 545,-
- Nu als combinatie voor € 543,-
- Jouw voordeel € 2,-
Rode Vlogger Kit Universal + Devine Centro 2i2o
Artikelnr: 9000-0072-0914
-
+
-
- 1 x RØDE Vlogger Kit Universal accessoirepakket € 138,-
- 1 x Devine Centro 2i2o audio interface € 75,-
- Adviesprijs € 213,-
- Nu als combinatie voor € 206,-
- Jouw voordeel € 7,-
Andere producten van RØDE
Zoek alle producten van het merk RØDEAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Vlog microfoons en toebehorenInnox IVA 08 USB broadcasting microfoon statief
4.4
118 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 56,-
€ 35,-
Konig & Meyer 21090 compact microfoonstatief zwart
4.9
28 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 79,-
€ 59,-