Blackmagic Design Micro Converter HDMI naar SDI 12G PSU
Blackmagic Design
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 390 gr
- Afmeting
- 14,5 x 10,5 x 7,0 cm
Productspecificaties
- video converter
- aansluitingen:
- SDI video-uitgangen: auto-match naar HDMI-ingang
- HDMI 2.0 video-uitgangen: 1 type A
- SDI rates: 270 Mbit: 1.5 G, 3 G, 6 G, 12 G
- multirate-ondersteuning: automatische detectie van DS, HD, 2K, ultra HD en 4K resoluties
- updates, configuraties en voeding via USB type C
- reclocking
- ondersteunde besturingssystemen:
- Mac Catalina 10.15, Mac Big Sur 11.1 of hoger
- Windows 10, 64-bit
- stroomverbruik: maximaal 4 W
- afmetingen: 76.5 x 45.8 x 24.8 mm
- gewicht: 150 gr
- meegeleverd:
- voedingsadapter
- 4 reisstekkers
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- Levertijd onbekend Goes Reserveren
- Levertijd onbekend Rotterdam Reserveren
- Levertijd onbekend Amsterdam Reserveren
- Levertijd onbekend Apeldoorn Reserveren
- Levertijd onbekend Antwerpen Reserveren
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 390 gr
- Afmeting
- 14,5 x 10,5 x 7,0 cm
Productspecificaties
- video converter
- aansluitingen:
- SDI video-uitgangen: auto-match naar HDMI-ingang
- HDMI 2.0 video-uitgangen: 1 type A
- SDI rates: 270 Mbit: 1.5 G, 3 G, 6 G, 12 G
- multirate-ondersteuning: automatische detectie van DS, HD, 2K, ultra HD en 4K resoluties
- updates, configuraties en voeding via USB type C
- reclocking
- ondersteunde besturingssystemen:
- Mac Catalina 10.15, Mac Big Sur 11.1 of hoger
- Windows 10, 64-bit
- stroomverbruik: maximaal 4 W
- afmetingen: 76.5 x 45.8 x 24.8 mm
- gewicht: 150 gr
- meegeleverd:
- voedingsadapter
- 4 reisstekkers
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0101-2291
Algemeen
Met de Blackmagic Design Micro Converter HDMI naar SDI 12G is het kinderspel om apparatuur die voorzien is van HDMI-aansluitingen te verbinden met professionele monitoren en andere componenten. Je kunt zelfs meerdere converters gebruiken om vervolgens een HDMI-signaal over een langere afstand te sturen met behulp van een SDI-kabel. De zeer compacte converter is in het bezit van een enkele HDMI-ingang en twee 12G SDI-uitgangen. Bij gebruik van 3G-SDI kan deze worden ingesteld op niveau A of B en dit betekent dat automatisch wordt geselecteerd welk type HDMI-signaal naar welk niveau gaat. In- en uitgangsresoluties tot DCI/UHD 4K60 worden ondersteund. Middels de USB-C poort is het erg praktisch om de firmware te updaten via laptops of desktop computers waarop de converter is aangesloten, maar onder meer verkrijgt hij zo zijn voeding.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 4,99 3,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 9,50 6,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 8,- 5,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 5,50 3,94Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Andere producten van Blackmagic Design
Zoek alle producten van het merk Blackmagic Design-
Extra voordeel -9%Adviesprijs 174,- 159,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Adviesprijs 205,- 199,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -44%Adviesprijs 218,- 122,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
-16%Adviesprijs 94,- 79,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Video-interfaces & converters-
125,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
69,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Gerelateerde producten van Blackmagic Design
Zoek alle producten van het merk Blackmagic Design in de categorie Video-interfaces & converters-
Extra voordeel -9%Adviesprijs 174,- 159,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Adviesprijs 205,- 199,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -44%Adviesprijs 218,- 122,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -32%Adviesprijs 116,- 79,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis