- Home /
- Verlichting & Special Effects /
- Verlichting startersets /
- BeamZ /
- BeamZ rook, licht en laser disco set
BeamZ rook, licht en laser disco set
4.3
4,3 / 5
176 reviews
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Geen alternatieven gevonden
BeamZ rook, licht en laser disco set
Artikelnr: 9000-0081-6503 Bax Music Garantie: Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. BeamZ Apollo multipoint lasereffect rood-groen 170mW Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. BeamZ S500 kunststof rookmachine inclusief rookvloeistof Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Artikelnr: 9000-0081-6503 Bax Music Garantie: Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. BeamZ Apollo multipoint lasereffect rood-groen 170mW Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. BeamZ S500 kunststof rookmachine inclusief rookvloeistof Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Met deze rook, licht en laser disco-set van Beamz en Ayra kan je je thuisdisco upgraden naar het volgende niveau. Het gaat hier om een Ayra TDC Sunrise-effect, een Beamz Apollo lasereffect en een rookmachine mét vloeistof. Het TDC Sunrise-effect projecteert in zes kleuren honderden verschillende lichtstralen die de ruimte vullen. De Beamz Apollo biedt de mogelijkheid om groene en rode lasers naar een punt te projecteren. En de Beamz S500 rookmachine maakt de lichtstralen zichtbaar voor een fantastisch 3D-effect.
Specificaties
1x Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Dit effect kent al vele variaties, maar nog bijna geen één heeft de mogelijkheden die de TDC Sunrise van Ayra te bieden heeft. Wil je een feestje starten? Dan is dit een effect voor jou!
Productkenmerken
| Aantal DMX kanalen | 7 |
|---|---|
| DMX | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleuren lichtbron | rood, groen, blauw, wit, paars, amber |
| Muziekgestuurd | ja |
| Type lichteffect | lichtbal / spiegelbol / discobol |
| Type verlichting toebehoren | lichteffect |
| Werkt op accu/batterij | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 19,0 x 19,0 x 17,0 cm |
Productspecificaties
- LED lichteffect
- lichtbron: 6 x 1 Watt LED (rood, groen, blauw, wit, amber, paars)
- controle
- werkmodi: Auto, Sound, Manual, Master/Slave, DMX
- aantal DMX kanalen: 7
- LED display met instelmogelijkheden
- stroomvoorziening: AC 220-240V 50/60 Hz
- opgenomen vermogen: 25 Watt, maximaal
- behuizing
- IP-rating: IP-20
- gebruikstemperatuur: 0 tot 40 °C
- afmetingen: 190 x 170 x 170 mm
- gewicht: 0.55 kg
- materiaal: metaal & kunststof
- gebruiks temperatuur: 0 tot 40 °C
1x BeamZ Apollo multipoint lasereffect rood-groen 170mW
De Beamz Apollo is een zeer compacte laser, voorzien van grating techniek om de intense stralen van de laserdiodes om te buigen in een sterrenhemel van honderden sierlijk bewegende laserstralen.
Productkenmerken
| Aansluitingen laser | niet van toepassing |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleuren lichtbron | rood, groen |
| Muziekgestuurd | ja |
| Vermogen laser | 100 - 199 mW |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 700 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 14,0 x 11,5 x 11,5 cm |
Productspecificaties
- multipoint lasereffect
- grating lasertechniek
- totaalvermogen laserdiodes: 170mW
- rode laserdiode: 120mW, 650 nm
- groene laserdiode: 50mW, 532 nm
- laserklasse: 3B
- automatische of muziekgestuurde modus
- regelbare bewegingssnelheid
- ingebouwde ventilator
- voorzien van ophangbeugel
- geleverd met stroomadapter
- netspanning: 100-240V AC, 50 Hz
- afmetingen: 126 x 110 x 51 mm
- gewicht: 0.5 kg
1x BeamZ S500 kunststof rookmachine inclusief rookvloeistof
Pfff, het is BeamZ weer eens gelukt: een rookmachine voor een schijntje! En dan is hij ook nog eens direct klaar voor gebruik. Een bedrade afstandsbediening en 250 ml aan rookvloeistof worden meegeleverd.
Productkenmerken
| Aansluiting afstandsbediening | Vaste kabel |
|---|---|
| Aantal DMX kanalen | geen |
| DMX | nee |
| Draadloze bediening | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingebouwd licht / laser effect | nee |
| Low fogger | nee |
| Output richting | horizontaal |
| Vermogen rookmachine | 500 - 999 watt |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 26,0 x 19,0 x 14,0 cm |
Productspecificaties
- BeamZ S500
- BeamZ rookmachine
- geschikt voor kleine ruimtes
- vermogen: 500 W
- rookvolume per min.: 50 m3
- opwarmtijd: 4 min.
- tankcapaciteit: 250 ml
- inclusief: rookvloeistof (250 ml), bedrade afstandsbediening
- afmetingen: 245 x 130 x 135 mm
- gewicht: 185 gr
Je kunt voor dit product geen review meer schrijven.
Wouter
1 januari 2026
3
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Leuk effect waar kids echt plezier van hebben.
De kleuren zijn vel genoeg.
de draaihoek is te klein in combinatie met dmx sturing want nu is er weinig variatie in armslag en draaisnelheid mogelijk.
Het flitsen doet het goed.
En zoals een ander ook zei. Het is jammer dat het dmx kanaal niet behouden blijft. Maar ik vermoed dat die functie de aanschafprijs minder interesseert maakt.
De kleurcombinaties zijn mooi.
De kleuren zijn vel genoeg.
de draaihoek is te klein in combinatie met dmx sturing want nu is er weinig variatie in armslag en draaisnelheid mogelijk.
Het flitsen doet het goed.
En zoals een ander ook zei. Het is jammer dat het dmx kanaal niet behouden blijft. Maar ik vermoed dat die functie de aanschafprijs minder interesseert maakt.
De kleurcombinaties zijn mooi.
Eeke
29 oktober 2025
5
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Verassend effect voor zo'n lichtgewicht lampje!
Koen DD
28 oktober 2025
4
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Mooi product, groot bereik en gemakkelijk in gebruik.voldoet aan de verwachtingen!
Eric
28 september 2025
4
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Simpel. Geeft leuk licht voor de prijs. Wel vervelend dat als je de stroomverbinding verbreekt je het apparaat opnieuw moet instellen. Desalniettemin een goede aanwinst voor mij als mobiele dj.
Willekes
14 juli 2025
3
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Veel licht voor zo'n klein ding, maar wel een luide fan. Draait ook maar een klein beetje en de programma's zijn niet zo bruikbaar, geen mooie fades. Ook zijn de kleuren niet apart regelbaar. Wel leuk voor een klein feestje.
Rene schop
22 februari 2025
5
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Leuke lamp 2 tegelijk gebruikt op dmx aansturing ,lampen voelen goedkoop aan maar geeft toch leuke en mooie effecten. Prima verlichting voor in de wat kleinere zaaltjes of gebruik in huis / oefenruimte.
Guido
31 januari 2025
5
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Leuk en goed effect en een super prijs
Koos
31 december 2024
1
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Leuk, wel snel (na paar jaar, maar misschien 5x gebruikt) lamp kapot
Marcel
21 oktober 2024
5
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Voor deze prijs, heel goed,Gebruik deze in zaaltje etc... geeft leuk lichteffecten
Kristof
23 september 2024
5
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Schreef het volgende over Ayra TDC Sunrise DMX LED lichteffect
Een goedkope prachtige led-effectje die mooie kleuren bevat.Ik gebruik deze om achter mijn inklapbare dj booth te plaatsen.
Goede prijs/kwaliteit!
Goede prijs/kwaliteit!
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Ayra TDC Sunrise user manual | Manual | Engels | |
| Ayra TDC Sunrise SSL2 file (7CH mode) | Manual | Onbekend | |
| Beamz S500 Handleiding | Manual | Nederlands, Engels |