- Home /
- Microfoons /
- Studiomicrofoons /
- USB-microfoons /
- Samson /
- Samson C01U Pro usb microfoon + koptelefoon + shockmount
Samson C01U Pro usb microfoon + koptelefoon + shockmount
4.5
4,5 / 5
70 reviews
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Geen alternatieven gevonden
Twijfel je of de Samson C01U Pro usb microfoon + koptelefoon + shockmount bij je past? Doe de check.
Start de check
Samson C01U Pro usb microfoon + koptelefoon + shockmount
Artikelnr: 9000-0139-0034 Bax Music Garantie: Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Samson SR350 over-ear koptelefoon Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Samson SP01 spider shockmount voor Samson microfoons Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Samson MBA26 broadcast microfoon statief Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Artikelnr: 9000-0139-0034 Bax Music Garantie: Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Samson SR350 over-ear koptelefoon Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Samson SP01 spider shockmount voor Samson microfoons Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Samson MBA26 broadcast microfoon statief Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
De Samson C01U Pro usb microfoonbundel is een betaalbare usb-microfoonset voor een professioneel resultaat. De Samson C01U werkt meteen uit de doos en de SR350 koptelefoon, SP01 shockmount en MBA26 broadcast arm maken het tot een heuse studio setup. Ideaal voor YouTubers, Tiktokkers en gamers, maar niets houdt je tegen om je eigen muziek ermee op te nemen.
Specificaties
De C01U Pro is een toegankelijke USB studio condensator microfoon met 19 mm diafragma. Deze microfoon leent zich bij uitstek voor het opnemen van vocalen en muziek, Skype, Facetime en andere VoIP-applicaties.
Productkenmerken
| Bitdiepte | 16 bit |
|---|---|
| Computer aansluiting microfoon | USB-A |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| Low-cut filter | nee |
| Maximale sample rate | 48 kHz |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Meegeleverde software | geen |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, kabel, standaard |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Software meegeleverd | nee |
| Type vlog accessoire | microfoon |
| USB-aansluiting | USB-B |
| Vormfactor microfoon | tafelmodel, microfoon met statiefbevestiging |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,0 x 15,0 x 7,5 cm |
Productspecificaties
- Samson C01U Pro
- USB studio condensator microfoon
- hypercardioide opnamepatroon
- diafragma: 19 mm
- perfect voor opname van muziek, Skype-gesprekken, Facetime of andere VoIP-applicaties
- plug & play-werking
- hoofdtelefoon-uitgang voor monitoring
- met LED-indicator
- 16-bit, 44.1/48kHz resolutie
- frequentierespons: 20 Hz -18 kHz
- voeding middels iPad of USB
- microfoonhouder met 5/8 inch schroefdraad
- solide, gegoten constructie met robuuste grill
- wordt geleverd inclusief mini tripod-standaard en USB-kabel
1x Samson SR350 over-ear koptelefoon
Samson biedt een uiterst voordelige hoofdtelefoon met prima bass-prestaties en een compact,, lichtgewicht design. De oorkussens zijn lekker breed voor een comfortabele fit en vele uren luisterplezier!
Productkenmerken
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 160 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Ideale koptelefoon voor | muziek luisteren |
| Impedantie hoofdtelefoon | 30-39 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | nee |
| Kabellengte | 250-299 cm |
| Kleur | zwart |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS, jack 6.3 mm TRS |
| Type kinderkoptelefoon | koptelefoon |
| Uiterlijk koptelefoon | modern |
| Volumeregeling | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 300 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,5 x 18,0 x 9,0 cm |
Productspecificaties
- Samson SR350 over-ear koptelefoon
- design: over-ear, gesloten
- verstelbare hoofdband voorzien van padding
- inclusief 6.3 mm jack-adapter
- technische specificaties:
- frequentierespons: 20Hz – 20kHz
- gevoeligheid: 110 dB
- drivers: 35 mm neodymium magneet
- impedantie: 32 Ohm
- kabel: 2.5 meter, recht
- gewicht: 158 gr
Samson spider shockmount voor de Samson grootmembraan microfoons. Compatibel met de C01, C01USB, C15, C03, C03USB, CL7 en CL8.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief popfilter/kap | nee |
| Microfoon accessoire geschikt voor merk | Samson |
| Shockmount voor type microfoon | grootmembraan condensatormicrofoon |
| Shockmount-toepassing | standaard |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 300 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 17,5 x 14,5 x 13,5 cm |
Productspecificaties
- Samson SP01
- ontworpen voor de Samson C01, C01USB, C15, C03, C03USB, CL7 en CL8
- past ook op o.a. Behringer C-1U en C-1
- vervaardigd uit fraai gepolijst staal
- te gebruiken met standaard microfoonstatieven
1x Samson MBA26 broadcast microfoon statief
De Samson MBA26 is een lichtgewicht bureau-arm voor je microfoon. Dit statief heeft een bereik van 66 cm en kan maximaal 2.27 kg dragen. Onmisbaar voor Vloggers, podcasters en gamers.
Productkenmerken
| Aantal statieven | 1 |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht microfoonstatief | 0 - 1 kg |
| Hengel | nee |
| Hoogte verstelbaar | niet van toepassing |
| Kleur | zwart |
| Materiaal statief | aluminium |
| Maximale hoogte statief | niet van toepassing |
| Meegeleverde statief accessoires | geen |
| Minimale hoogte statief | niet van toepassing |
| Schroefdraadgrootte | 5/8 inch |
| Set | nee |
| Type kolom | niet van toepassing |
| Type statief | broadcast statief |
| Type statief onderstel | niet van toepassing |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 44,5 x 17,0 x 6,0 cm |
Productspecificaties
- Samson MBA26
- broadcast microfoon statief
- 5/8 inch schroefdraad
- lichtgewicht aluminium constructie
- 66 cm bereik
- maximum draagvermogen: 2268 gr
Je kunt voor dit product geen review meer schrijven.
Youssef O.
20 november 2025
5
Schreef het volgende over Samson MBA26 broadcast microfoon statief
Schreef het volgende over Samson MBA26 broadcast microfoon statief
Super tevreden mee. Handig te installeren, heel stevige statief ik heb deze op korting gekocht dus dubbel tevreden van de aankoop prijs
Remon
27 maart 2025
5
Schreef het volgende over Samson SR350 over-ear koptelefoon
Schreef het volgende over Samson SR350 over-ear koptelefoon
Hele fijne koptelefoon.
Geluid klinkt prima, zit lekker op je hoofd en voor de prijs is dit zeker een aanrader.
Geluid klinkt prima, zit lekker op je hoofd en voor de prijs is dit zeker een aanrader.
Dirk Fons VdH
16 november 2024
5
Schreef het volgende over Samson MBA26 broadcast microfoon statief
Schreef het volgende over Samson MBA26 broadcast microfoon statief
Is precies wat ik wou, super handig. Prijs vs kwaliteit: Tòp !
Dirk Fons Van den H.
14 november 2024
5
Schreef het volgende over Samson MBA26 broadcast microfoon statief
Schreef het volgende over Samson MBA26 broadcast microfoon statief
Super tevreden mee. Handig te installeren, prijs kwaliteit: tòp !
hugo
8 juni 2023
5
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
hele mooie stevige microfoon, zeer goed geluid.
voor de prijs is deze microfoon erg aan te raden.
voor de prijs is deze microfoon erg aan te raden.
Dirk van der Hoek, 11 mei 2023
11 mei 2023
1
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
Mooie stevige microfoon. Jammer dat hij op mijn PC niet hoorbaar is. Heb ik iets verkeerd gedaan?
René
16 april 2023
5
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
De opname kwaliteit van de Samson C01Ù Pro is boven verwachting goed. De dynamiek van de opname van mijn stemgeluid is erg goed. Voor deze prijs is het een goede aankoop. Aanrader. Wat ik wel jammer vind is dat je de microfoon rechtstreeks op de computer aan moet sluiten. Er is geen mogelijkheid om hem op je mengpaneel in te pluggen. Ik heb daar geen snoer voor kunnen vinden althans. Maar voor het opnemen van zang of spraak is het zonder meer een prima microfoon. Wat erg prettig is dat je je koptelefoon direct aan kan sluiten op de microfoon, zodat je direct kan beluisteren wat je inspreekt of opneemt. In de computer kan je natuurlijk zelf geluid mengen met de juiste software. Dus dat is geen probleem.
Nick
2 februari 2023
5
Schreef het volgende over Samson SR350 over-ear koptelefoon
Schreef het volgende over Samson SR350 over-ear koptelefoon
Goede koptelefoon voor een lage prijs. Zit strak rond de oren, sluit goed aan. Het is geen noice canceling maar door de stevige aansluiting op het hoofd blokkeert het veel omgevinggeluid. Perfect om ongestoord piano te kunnen spelen.
Tilly
28 maart 2022
5
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
Hele prettige microfoon met een zeer goede opnamekwaliteit. Mijn oude (ook een SAMSON C01UPRO van Bax-shop) heb ik achtergelaten tijdens een verhuizing voor iemand anders, maar ik heb meteen op mijn nieuwe adres dezelfde weer besteld:) Ik gebruik zelf een simpel programmatie als Audacity om liedjes mee om te nemen, maar daar werkt hij helemaal perfect mee. Ook kan je de koptelefoon op de microfoon zelf aansluiten, dat is handig!
Tilly
28 maart 2022
5
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
Schreef het volgende over Samson C01U Pro USB studio condensator microfoon
Hele prettige microfoon met een zeer goede opnamekwaliteit. Mijn oude (ook een SAMSON C01UPRO van Bax-shop) heb ik achtergelaten tijdens een verhuizing voor iemand anders, maar ik heb meteen op mijn nieuwe dezelfde nieuwe besteld:) Ik gebruik zelf een simpel programmatie als Audacity om liedjes mee om te nemen, maar daar werkt hij helemaal perfect mee. Ook kan je de koptelefoon op de microfoon zelf aansluiten, dat is handig!
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Samson C01U Pro Handleiding | Manual | Nederlands, Engels |
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie USB-microfoonsIK Multimedia iRig Stream Mic Pro multi-patroon condensator USB-microfoon
Op voorraad
Adviesprijs
€ 231,-
€ 157,-
Devine M-Mic USB BK condensatormicrofoon zwart
4.5
200 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 56,-
€ 35,-