Neumann KH 750 AES67 actieve studio subwoofer
0
nog geen reviews
schrijf een review
-12%
Adviesprijs
€ 2.159,-
-12%
€ 1.899,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (2)
Neumann KH 750 DSP D G studio subwoofer
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 1.825,-
€ 1.533,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Analoge ingangen subwoofer | stereo gebalanceerd in (2 x XLR) |
| Analoge uitgangen subwoofer | stereo gebalanceerd uit (2 x XLR) |
| Netwerk aansluitingen | Ethernet |
| Digitale audio ingangen | 1 x AES/EBU (BNC) |
| Digitale audio uitgangen | 1 x AES/EBU (BNC) |
| Maximum frequentie subwoofer | 300 Hz |
|---|---|
| Minimum frequentie | 18 - 19 Hz |
| Diameter mid driver/woofer | 10 inch |
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
| Interne kalibratie | ja |
| Subwoofer port | nee, gesloten kast |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Analoge ingangen subwoofer | stereo gebalanceerd in (2 x XLR) |
| Analoge uitgangen subwoofer | stereo gebalanceerd uit (2 x XLR) |
| Netwerk aansluitingen | Ethernet |
| Digitale audio ingangen | 1 x AES/EBU (BNC) |
| Digitale audio uitgangen | 1 x AES/EBU (BNC) |
| Maximum frequentie subwoofer | > 500 Hz |
|---|---|
| Minimum frequentie | 15 - 17 Hz |
| Diameter mid driver/woofer | 10 inch |
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
| Interne kalibratie | ja |
| Subwoofer port | nee, gesloten kast |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 136 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 136 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Neumann KH 750 AES67 + 2x Neumann KH 80 DSP
- Adviesprijs € 2.917,-
- Jouw voordeel € 25,-
- Nu als combinatie voor € 2.892,-
Neumann KH 750 AES67 + 2x Devine MIC500N/3
- Adviesprijs € 1.912,90
- Jouw voordeel € 2,90
- Nu als combinatie voor € 1.910,-
Twijfel je of de Neumann KH 750 AES67 actieve studio subwoofer bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Neumann KH 750 AES67 + 2x Neumann KH 80 DSP
Artikelnr: 9000-0079-7842
-
+
-
2x
- 1 x Neumann KH 750 AES67 actieve studio subwoofer € 1.899,-
- 2 x Neumann KH 80 DSP actieve studiomonitor (per stuk) € 509,-
- Adviesprijs € 2.917,-
- Nu als combinatie voor € 2.892,-
- Jouw voordeel € 25,-
Neumann KH 750 AES67 + 2x Devine MIC500N/3
Artikelnr: 9000-0079-7844
-
+
-
2x
- 1 x Neumann KH 750 AES67 actieve studio subwoofer € 1.899,-
- 2 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 1.912,90
- Nu als combinatie voor € 1.910,-
- Jouw voordeel € 2,90
Neumann KH 750 AES67 + Devine Sub Pad
Artikelnr: 9000-0079-7845
-
+
-
- 1 x Neumann KH 750 AES67 actieve studio subwoofer € 1.899,-
- 1 x Devine Sub Pad subwoofer isolatiepaneel € 45,-
- Adviesprijs € 1.944,-
- Nu als combinatie voor € 1.936,-
- Jouw voordeel € 8,-
Neumann KH 750 AES67 + Primacoustic
Artikelnr: 9000-0079-7847
-
+
-
- 1 x Neumann KH 750 AES67 actieve studio subwoofer € 1.899,-
- 1 x Primacoustic Cumulus Tri Corner Bass Trap (zwart) (2 stuks) € 228,-
- Adviesprijs € 2.127,-
- Nu als combinatie voor € 2.107,-
- Jouw voordeel € 20,-
Neumann KH 750 AES67 + SPL SMC 2489
Artikelnr: 9000-0079-7848
-
+
-
- 1 x Neumann KH 750 AES67 actieve studio subwoofer € 1.899,-
- 1 x SPL SMC 2489 surround monitor controller € 849,-
- Adviesprijs € 2.748,-
- Nu als combinatie voor € 2.710,-
- Jouw voordeel € 38,-
Neumann KH 750 AES67 + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0079-7846
-
+
-
- 1 x Neumann KH 750 AES67 actieve studio subwoofer € 1.899,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line stroomverdeler 3-voudig 3 m € 7,60
- Adviesprijs € 1.906,60
- Nu als combinatie voor € 1.906,-
- Jouw voordeel € 0,60
Andere producten van Neumann
Zoek alle producten van het merk NeumannNeumann TLM 103 Studio Set grootmembraan studiomicrofoon
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.449,-
€ 1.299,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio subwooferAdam Sub8 actieve DJ & studio subwoofer (per stuk)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 815,-
€ 599,-
Focal Sub One actieve studio subwoofer (per stuk)
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 859,-
€ 715,-