Presonus Eris 3.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2)
Populair
Adviesprijs
€ 149,-
-15%
€ 127,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 11 werkdagen in huis
Nog ruim voldoende voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (4)
Presonus Eris 3.5 actieve studiomonitor (set van 2)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 11 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 109,-
€ 93,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 3.5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 80 - 99 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 0 - 49 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 6.3 mm TRS input |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
|---|---|
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Analoge ingangen subwoofer | ~ |
| Analoge uitgangen subwoofer | ~ |
| Netwerk aansluitingen | ~ |
| Digitale audio ingangen | ~ |
| Digitale audio uitgangen | ~ |
| Maximum frequentie subwoofer | ~ |
| Diameter mid driver/woofer | ~ |
| Subwoofer port | ~ |
Presonus Eris 4.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 209,-
€ 169,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 4.5 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 0 - 49 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 6.3 mm TRS input, Bluetooth |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
|---|---|
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Analoge ingangen subwoofer | ~ |
| Analoge uitgangen subwoofer | ~ |
| Netwerk aansluitingen | ~ |
| Digitale audio ingangen | ~ |
| Digitale audio uitgangen | ~ |
| Maximum frequentie subwoofer | ~ |
| Diameter mid driver/woofer | ~ |
| Subwoofer port | ~ |
Presonus Eris 5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 11 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 269,-
€ 223,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Diameter mid driver | niet van toepassing |
| Diameter woofer | 5.25 inch |
| Coaxiaal | nee |
| Monitor set | set (2.0) |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | RCA input, 6.3 mm TRS input, Bluetooth |
| Type studio monitor | 2-weg (tweeter + woofer) |
|---|---|
| Bass reflex | achterkant |
| Interne kalibratie | nee |
| Analoge ingangen subwoofer | ~ |
| Analoge uitgangen subwoofer | ~ |
| Netwerk aansluitingen | ~ |
| Digitale audio ingangen | ~ |
| Digitale audio uitgangen | ~ |
| Maximum frequentie subwoofer | ~ |
| Diameter mid driver/woofer | ~ |
| Subwoofer port | ~ |
Presonus Eris Sub 8 BT actieve studio subwoofer (per stuk)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 209,-
€ 188,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Actief of passief | ~ |
| Diameter tweeter | ~ |
| Diameter mid driver | ~ |
| Diameter woofer | ~ |
| Coaxiaal | ~ |
| Monitor set | ~ |
| Maximum frequentie | ~ |
| Minimum frequentie | 30 - 34 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
| Aansluitingen luidspreker | ~ |
| Type studio monitor | ~ |
|---|---|
| Bass reflex | ~ |
| Interne kalibratie | nee |
| Analoge ingangen subwoofer | stereo gebalanceerd in (2 x TRS), stereo ongebalanceerd in (RCA) |
| Analoge uitgangen subwoofer | stereo gebalanceerd uit (2 x TRS), stereo ongebalanceerd uit (RCA) |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Maximum frequentie subwoofer | 200 Hz |
| Diameter mid driver/woofer | 8 inch |
| Subwoofer port | ja, bass reflex port |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Presonus Eris 3.5 BT + Devine Mon Pad
- Adviesprijs € 144,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 141,-
Presonus Eris 3.5 BT + Devine VA7015
- Adviesprijs € 129,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 128,-
Twijfel je of de Presonus Eris 3.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Presonus Eris 3.5 BT + Devine Mon Pad
Artikelnr: 9000-0117-0935
-
+
-
- 1 x Presonus Eris 3.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2) € 127,-
- 1 x Devine Mon Pad monitorisolatie € 19,-
- Adviesprijs € 144,-
- Nu als combinatie voor € 141,-
- Jouw voordeel € 3,-
Presonus Eris 3.5 BT + Devine VA7015
Artikelnr: 9000-0117-3369
-
+
-
- 1 x Presonus Eris 3.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2) € 127,-
- 1 x Devine VA7015 jack 3.5 mm stereo - 2x RCA male 1.5 m € 4,-
- Adviesprijs € 129,-
- Nu als combinatie voor € 128,-
- Jouw voordeel € 1,-
Presonus Eris 3.5 BT + 2x Devine JACS/3
Artikelnr: 9000-0117-0932
-
+
-
2x
- 1 x Presonus Eris 3.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2) € 127,-
- 2 x Devine JACS/3 signaalkabel 6.3 mm TRS jack-jack 3 meter € 3,50
- Adviesprijs € 132,-
- Nu als combinatie voor € 131,-
- Jouw voordeel € 1,-
Presonus Eris 3.5 BT + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0117-0933
-
+
-
- 1 x Presonus Eris 3.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2) € 127,-
- 1 x Brennenstuhl Eco Line stroomverdeler 3-voudig 3 m € 7,60
- Adviesprijs € 132,60
- Nu als combinatie voor € 132,-
- Jouw voordeel € 0,60
Presonus Eris 3.5 BT + Presonus Eris Sub 8 BT
Artikelnr: 9000-0117-3368
-
+
-
- 1 x Presonus Eris 3.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2) € 127,-
- 1 x Presonus Eris Sub 8 BT actieve studio subwoofer (per stuk) € 188,-
- Adviesprijs € 313,-
- Nu als combinatie voor € 309,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Presonus
Zoek alle producten van het merk PresonusPresonus SL-AR8-BAG draagtas voor StudioLive AR8 mixer
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 59,-
€ 56,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Studio monitorYamaha HS5 Limited Edition Grey actieve studiomonitor (per stuk)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 223,-
€ 171,-
JBL Control 1 Pro passieve monitorset van twee speakers
4.7
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 187,-
€ 149,-
Hercules DJSpeaker 32 Party speakers met verlichting (set van 2)
4.8
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 199,-
€ 89,-
Hercules DJMonitor 32 actieve studiomonitors (set van twee)
4.5
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 94,-
€ 71,-
Gerelateerde producten van Presonus
Zoek alle producten van het merk Presonus in de categorie Studio monitorPresonus Eris 4.5 BT Gen-2 actieve studiomonitor (set van 2)
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 209,-
€ 169,-
Presonus Eris 3.5 actieve studiomonitor (set van 2)
4.3
15 reviews
Op voorraad bij de leverancier
Adviesprijs
€ 109,-
€ 93,-