DAP FSB20E lege stagebox 20 gaten D-size
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 55,-
-44%
€ 31,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Nog ruim voldoende voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (4)
DAP FSB8E lege stage box 8x D-size
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 27,-
€ 20,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal uitgangen | 0 |
| aantal ingangen | 0 |
| lengte in meter | < 0.25 m |
|---|---|
| haspel | nee |
| Type audio connector | niet van toepassing |
DAP FSB12E lege stagebox 12 gaten D-size
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 49,-
€ 34,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal uitgangen | 4 |
| aantal ingangen | 5 - 8 |
| lengte in meter | < 0.25 m |
|---|---|
| haspel | nee |
| Type audio connector | kabel niet meegeleverd |
DAP FSB16E lege stagebox 16 gaten D-size
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 50,-
€ 28,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal uitgangen | 4 |
| aantal ingangen | 9 - 16 |
| lengte in meter | < 0.25 m |
|---|---|
| haspel | nee |
| Type audio connector | kabel niet meegeleverd |
DAP FSB28E lege stagebox 28 gaten D-size
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 61,-
€ 35,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal uitgangen | 8 |
| aantal ingangen | 17 - 32 |
| lengte in meter | < 0.25 m |
|---|---|
| haspel | nee |
| Type audio connector | kabel niet meegeleverd |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x DAP FSB20E lege stagebox
- Adviesprijs € 62,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 60,-
4x DAP FSB20E lege stagebox
- Adviesprijs € 124,-
- Jouw voordeel € 7,-
- Nu als combinatie voor € 117,-
Combinatievoordeel
2x DAP FSB20E lege stagebox
Artikelnr: 9000-0056-2245
-
2x
- Adviesprijs € 62,-
- Nu als combinatie voor € 60,-
- Jouw voordeel € 2,-
4x DAP FSB20E lege stagebox
Artikelnr: 9000-0056-2246
-
4x
- Adviesprijs € 124,-
- Nu als combinatie voor € 117,-
- Jouw voordeel € 7,-
DAP FSB20E + kabelbinders + gaffa tape
Artikelnr: 9000-0056-2249
-
+
-
+ 3x
-
- 1 x DAP FSB20E lege stagebox 20 gaten D-size € 31,-
- 3 x Innox SNAP PRO kabelbinderset (5 stuks) € 7,50
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 63,-
- Nu als combinatie voor € 57,-
- Jouw voordeel € 6,-
DAP FSB20E + 20x Neutrik MFD + 4x Neutrik NC3MD-LX B + 16x Neutrik NC3FD-LX-B
Artikelnr: 9000-0056-2248
-
+
-
+
20x
-
4x
-
16x
- 1 x DAP FSB20E lege stagebox 20 gaten D-size € 31,-
- 20 x Neutrik MFD montageplaatje € 0,65
- 4 x Neutrik NC3MD-LX B XLR chassisdeel 3p male € 4,44
- 16 x Neutrik NC3FD-LX-B 3p. XLR chassisdeel female zwart, verguld € 5,40
- Adviesprijs € 148,16
- Nu als combinatie voor € 142,-
- Jouw voordeel € 6,16