- Home /
- Pro Audio /
- Speakersets /
- Yamaha /
Filters /
- Yamaha DXR15 luidsprekerset inclusief standaard en XLR kabels
Yamaha DXR15 luidsprekerset inclusief standaard en XLR kabels
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0004-2388 Bax Music Garantie: Yamaha DXR 15 actieve luidspreker Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie (na online registratie 7 jaar Bax Music Garantie). Innox INA S-12 luidspreker- en lichtstatief heavy uitvoering Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Algemeen
Yamaha is een producent met een enorm scala aan kwalitatief hoogwaardige producten. Op het gebied van actieve luidsprekers hebben ze een behoorlijk succes gehad met de DSR serie. Yamaha heeft deze serie doorontwikkeld tot deze de DXR/ DXS serie. Deze actieve luidsprekers zijn er in verschillende uitvoeringen en de setups kunt u naar eigen wens bepalen aan de hand van de losse componenten. Met deze set heeft u alvast een stevig begin met twee 15 inch DXR15 toppen met statieven en XLR kabels. Dankzij de 3 kanaals mixer aan de achterkant van de luidspreker kunt u uw optimale eindmix eenvoudig bepalen.
DXR 15: de meest krachtige allrounder binnen de DXR reeks
Hoewel deze 15 inch luidspreker bestemd is voor de weergave van midden en hoog geluid, komt er toch een heel behoorlijk bassgeluid uit. Het frequentiebereik is van 49Hz tot 20kHz: bijna evengroot als de DXS subwoofers! Wanneer u toch extra subs bij deze luidspreker plaatst dan kunt u kiezen voor verschillende weergavemodussen. Zo kunt u ervoor kiezen om het hoog geluid extra te boosten en het laag weg te laten om de subwoofer optimaal te benutten en harmonie te creëeren.
Innox statieven
Innox maakt het met de INA S-12 mogelijk om uw licht of geluid veilig en soepel de lucht in te krijgen. Dit wordt onder meer gerealiseerd door middel van de lange statiefpoten, die een vrij groot vloeroppervlak kunnen bestrijken als een last hoog de lucht in moet. Een tweedelig uitschuifbaar systeem zorgt er voor dat u het statief tot wel 3 meter hoog kunt uitschuiven! Met een eigen gewicht van slechts 7.9 kg is het statief erg goed te dragen, dus ideaal voor de mobiele entertainer die zijn eigen set op moet bouwen.
Tips of opmerkingen over dit product- Let op: de Innox Ina 2-12 wordt geleverd zonder T-bar
Specificaties
Hoewel de Yamaha DXR 15 actieve luidspreker bestemd is voor de weergave van midden en hoog geluid, komt er toch een heel behoorlijke bas uit. Het frequentiebereik is van 49 Hz tot 20 kHz: bijna even groot als de DXS subs!
Productkenmerken
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
|---|---|
| Diameter tweeter | 1.5 inch |
| Geschikt als monitor | nee |
| Gewicht per luidspreker | 23 kg |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 500 - 749 Watt |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 25,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 83,0 x 52,5 x 47,0 cm |
Productspecificaties
- Yamaha DXR 15
- 15-inch tweeweg actieve bi-amp luidspreker
- afmeting woofer: 15 inch woofer + 2,5 inch spreekspoel
- afmetingen hoogdriver: 1.4 inch hoogdriver, 1 inch ferriet tweeter
- frequentiebereik: 49 Hz - 20 kHz
- afstraling: 90 x 60 graden
- met ingebouwde DSP en HPF functie
- D-Contour processor: FOH/MAIN, MONITOR, OFF
- bi-amp versterkermodule: 1100W (950W laag, 150W hoog)
- crossover: FIR-X tuning (lineair phase FIR filter)
- maximum SPL: 132 dB
- input 1: met XLR in- en uit, geschikt voor microfoon
- input 2: 6.35mm jack
- input 3: RCA PIN
- alle inputs hebben aparte volume regelaars
- werkspanning: 100V - 240V, 50Hz/60Hz
- verbruik: 110W
- vliegpunten: 10x M8
- statiefadapter: 35mm
- materiaal: ABS
- kleur: mat zwart
- afmetingen: 362 mm (B) x 601 mm (H) x 350 mm (D)
- gewicht: 22.5 kg
- optioneel accessoire: UB-DXR12 U-bracket
2x Innox INA S-12 luidspreker- en lichtstatief heavy uitvoering
De Innox INA S-12 is een stevig, maar lichtgewicht statief, geschikt voor zowel luidsprekers als verlichting. Met een maximale hoogte van 2.75 meter en brede statiefpoten staat hij erg stabiel!
Productkenmerken
| Aantal statieven | 1 |
|---|---|
| Draagvermogen standaard | 30 kg |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht per statief | 6 tot 8 kg |
| Kleur | zwart |
| Materiaal statief | staal |
| Maximale hoogte statief | 270 tot 280 cm |
| Meegeleverde statief accessoires | geen |
| Minimale hoogte statief | 130 tot 140 cm |
| Schokdemping | nee |
| Set | nee |
| Type basis | driepoot |
| Type bevestiging statief | 35 mm flens |
| Type lichtstatief | recht statief |
| Wind-up mechanisme | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 7,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 122,5 x 15,5 x 15,5 cm |
Productspecificaties
- lichtgewicht luidspreker- en lichtstatief
- dubbele uitschuifbare buis
- voorzien van safety pins voor beide uitschuifbuizen
- maximale belastbaarheid: 30 kg
- diameter top: 35 mm
- kleur: zwart
- constructie: staal
- minimale hoogte: 1.35 meter
- maximale hoogte: 2.75 meter
- diameter poten: 35 mm
- gewicht: 7 kg
2x Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Met de MIC100 kabels van Devine legt u een betrouwbare verbinding tussen apparaat A en B. Dit wordt gewaarborgd dankzij stevige maar soepele kabel, in combinatie met robuuste connectoren met trekontlasting.
Productkenmerken
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 10.00 m |
| Set | nee |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type vlog accessoire | kabel |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 498 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,0 x 24,0 x 4,0 cm |
Productspecificaties
- XLR male - XLR female kabel
- geschikt voor gebruik als microfoonkabel of allround signaalkabel
- soepele, stevige kabel
- hoogwaardige connectoren met vergrendelings-optie
- connectoren met trekontlasting om het losraken van kabel-aders te voorkomen
- lengte: 10 meter
- vulling: katoen
- luchtvrij koper
- diameter isolatie: 1.4 mm
- kleur isolatie: rood en wit
- aantal geleiders: 2
- afmetingen binnenkant geleider: 0.226 mm²
- afmetingen geleider: 20 x 0.12 mm
- spiraalvormige mantel 0.12 x 64
- diameter kabel: 6 mm
- materiaal mantel: flexibel PVC
- werktemperatuur: - 20 graden / + 70 graden Celsius
- capaciteit bij 1 kHz:
- cond.-cond.; 131pF/m
- cond.-shield.: 178pF/m
Schreef het volgende over Innox INA S-12 luidspreker- en lichtstatief heavy uitvoering
Schreef het volgende over Innox INA S-12 luidspreker- en lichtstatief heavy uitvoering
Schreef het volgende over Innox INA S-12 luidspreker- en lichtstatief heavy uitvoering
Schreef het volgende over Innox INA S-12 luidspreker- en lichtstatief heavy uitvoering
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Innox INA S-12 luidspreker- en lichtstatief heavy uitvoering
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Handleiding DXR 15 | Manual | Onbekend | |
| Devine MIC100/10 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend |