- Home /
- Pro Audio /
- Speakersets /
- HK Audio /
- HK Audio Linear Luidspreker set 1
HK Audio Linear Luidspreker set 1
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0004-2204 Bax Music Garantie: HK Audio Linear 5 L5 112 XA actieve luidspreker Op dit product krijg je 5 jaar Bax Music Garantie (na registratie bij hkaudio.com binnen 30 dagen na aankoop), zonder registratie krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. HK Audio Linear 5 L Sub 1200 A actieve subwoofer Op dit product krijg je 5 jaar Bax Music Garantie (na registratie bij hkaudio.com binnen 30 dagen na aankoop), zonder registratie krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Algemeen
De HK Audio Linear Luidspreker set 1 legt uw oren in de watten met een voortreffelijke audioweergave. Deze bundel bevat twee HK Audio Linear 5 L5 112 XA actieve luidsprekers, twee HK Audio Linear 5 L Sub 1200 A actieve subwoofers en in totaal vier XLR-kabels van Procab. Deze gespierde luidspreker set weet moeiteloos raad met hoge en lage tonen en levert een krachtig en onberispelijk geluid. Met de twee actieve luidsprekers en twee actieve subwoofers bent u verzekerd van muzikaal succes.
Eigenschappen van de L5 112 XA luidspreker
De L5 112 XA luidspreker is voorzien van een stevige 12 inch woofer, vergezeld door een 1 inch driver. Deze wordt aangedreven door een krachtige versterker, waardoor de combinatie een geluidsdruk van maximaal 135 dB SPL produceert. Deze luidspreker is hierdoor ook geschikt voor gebruik als vloermonitor, omdat hij moeiteloos boven het geluid van uw PA uit komt. De L5 112 XA heeft een roteerbare hoorn van 60x40 graden, voor een uitmuntende afstraling van de hoge tonen. Daarnaast is er in de toppen nog een nieuw beveiligingscircuit (met PTC’s én lampje) in doorgevoerd om de boxen nog betrouwbaarder te maken zonder aan klank in te boeten.
L Sub 1200 A: krachtige subwoofer
De HK Audio L Sub 1200 A actieve subwoofer heeft een paar sterke longen in de vorm van een uiterst efficiënte 1200 W klasse D-versterker. De L Sub 1200 A gaat te werk volgens het basreflexprincipe. Twee krachtige 10” woofers reproduceren feilloos de lage klanken van uw muziek. Een ijzersterke en fraaie behuizing van berken multiplex met krasvaste lak biedt plaats aan de beproefde basreflexconstructie. Ook een intern crossover mocht niet ontbreken, en op het veiligheidsfront heeft HK Audio onder meer ruimte gevonden voor een thermische beveiliging en beveiliging tegen overbelasting en kortsluiting.
Specificaties
HK Audio komt met het Linear 5 systeem op de markt, een multifunctioneel inzetbaar systeem dat in meerdere opstellingen te gebruiken is. De L5 112 XA is een actieve luidspreker die ook als vloermonitor in te zetten is!
Productkenmerken
| Bluetooth | nee |
|---|---|
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Geschikt als monitor | ja |
| Gewicht per luidspreker | 21 kg |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 750 - 1499 Watt |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Type analoge audio uitgang(en) | thru (XLR) |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 22,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 72,5 x 44,5 x 38,7 cm |
Productspecificaties
- krachtige actieve luidspreker
- ook geschikt voor gebruik als vloermonitor
- frequentiebereik (-3 dB): 100 tot 18.000 Hz
- frequentiebereik (-10 dB): 72 tot 20.000 Hz
- gevoeligheid hoog: 110 dB fullspace, 116 dB halfspace
- gevoeligheid laag: 98 dB fullspace, 104 dB halfspace
- maximum geluidsdruk met 10% vervorming maximaal: 129 dB
- maximum geluidsdruk piek met 10% vervorming: 135 dB
- maximum geluidsdruk in theorie: 138 dB
- versterkertype: klasse D
- versterkervermogen: 1000 Watt
- vermogen hoog: 350 Watt op 4 Ohm
- vermogen laag: 650 Watt op 4 Ohm
- bescherming tegen te lage netspanning, thermische beveiliging, kortsluitingsbeveiliging, overbelastingsbeveiliging
- subsonisch 24 db/octaaf filter peak limiter
- opgenomen vermogen: 3A op 230V
- aansluitingen: 2x XLR in, 2x XLR trough, 1x XLR Mix Out
- woofer: 1x 12 inch met 2.5 inch spreekspoel
- driver: 1x 1 inch met 1.75 inch spreekspoel
- afstraling hoorn: 60 x 40 graden, roteerbaar
- interne crossover: 1650 Hz, 24 dB/octaaf
- ingebouwde statiefflens: DuoTilt 3/7
- rigging punten: 3x M8
- beveiligingscircuit met PTC en lampje
- 2 geïntegreerde handgrepen
- constructie behuizing: hybride MDF en berken multiplex
- grill: 2mm stalen grill met speakerschuim aan de binnenzijde
- afwerking met krasvaste zwarte lak
- afmetingen: 370 x 668 x 300 mm
- gewicht: 21.1 kg
2x HK Audio Linear 5 L Sub 1200 A actieve subwoofer
De HK Audio Linear 5 L Sub 1200 A actieve versterker heeft een paar sterke longen in de vorm van een 1200 W klasse D-versterker. De behuizing van deze subwoofer is licht en compact uitgevoerd voor extra gebruiksgemak.
Productkenmerken
| Aansluitingen luidspreker | XLR / TRS combi input, out / link / thru |
|---|---|
| Diameter mid driver/woofer | 2 x 10 inch |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht per luidspreker | 31 kg |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Maximum frequentie subwoofer | 130 Hz |
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| RMS vermogen in Watt | 750 - 1499 Watt |
| Vergrendelbare speakeraansluiting | ja |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 32,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 66,8 x 56,0 x 38,0 cm |
Productspecificaties
- krachtige actieve subwoofer
- compacte en lichte behuizing
- 1200 W klasse D-versterker aan boord
- zeer geschikt voor PA-toepassingen van bands
- frequentiebereik (-3 dB): 55 Hz - crossover
- frequentiebereik (-10 dB): 38 Hz - crossover
- gevoeligheid laag: 95 dB fullspace, 101 dB halfspace
- versterkertype: klasse D
- versterkervermogen: 1200 W
- bescherming tegen te lage netspanning, thermische beveiliging, kortsluitingsbeveiliging, overbelastingsbeveiliging
- maximum geluidsdruk met 10% vervorming maximaal: 128 dB halfspace
- maximum geluidsdruk piek met 10% vervorming: 130 dB halfspace
- maximum geluidsdruk in theorie: 131 dB half space
- opgenomen vermogen: 3.3A op 230V
- aansluitingen: 2x XLR in, 2x XLR through, 2x XLR mid/high-out
- woofer: 2 x 10 inch met 2 inch spreekspoel
- impedantie: 8 Ohm
- interne crossover: 100/130 Hz variabel met 24 dB/octaaf
- ingebouwde statiefflens: 2x M20
- 4 geïntegreerde handgrepen
- behuizing: berkenmultiplex
- gril: 2mm dik metaal
- afwerking met krasvaste zwarte lak
- afmetingen: 380 x 668 x 560 mm (BxDxH)
- gewicht: 30.7 kg
2x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter
De Devine MIC100 kabel is de aangewezen kabel om de meest uiteenlopende signalen van A naar B te transporteren. Danzkij robuuste connectoren en soepele, maar stevige kabel wordt elk signaal optimaal overgebracht.
Productkenmerken
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 3.00 m |
| Podcast bundel | nee |
| Set | nee |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | kabel |
| Type vlog accessoire | kabel |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 20,0 x 16,5 x 2,5 cm |
Productspecificaties
- XLR male - XLR female kabel
- geschikt voor gebruik als microfoonkabel of allround signaalkabel
- soepele, stevige kabel
- hoogwaardige connectoren met vergrendelings-optie
- connectoren met trekontlasting om het losraken van kabel-aders te voorkomen
- lengte: 3 meter
- vulling: katoen
- luchtvrij koper
- diameter isolatie: 1.4 mm
- kleur isolatie: rood en wit
- aantal geleiders: 2
- afmetingen binnenkant geleider: 0.226 mm²
- afmetingen geleider: 20 x 0.12 mm
- spiraalvormige mantel 0.12 x 64
- diameter kabel: 6 mm
- materiaal mantel: flexibel PVC
- werktemperatuur: - 20 graden / + 70 graden Celsius
- capaciteit bij 1 kHz:
- cond.-cond.; 131pF/m
- cond.-shield.: 178pF/m
2x Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Met de MIC100 kabels van Devine legt u een betrouwbare verbinding tussen apparaat A en B. Dit wordt gewaarborgd dankzij stevige maar soepele kabel, in combinatie met robuuste connectoren met trekontlasting.
Productkenmerken
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 10.00 m |
| Set | nee |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type vlog accessoire | kabel |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 498 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,0 x 24,0 x 4,0 cm |
Productspecificaties
- XLR male - XLR female kabel
- geschikt voor gebruik als microfoonkabel of allround signaalkabel
- soepele, stevige kabel
- hoogwaardige connectoren met vergrendelings-optie
- connectoren met trekontlasting om het losraken van kabel-aders te voorkomen
- lengte: 10 meter
- vulling: katoen
- luchtvrij koper
- diameter isolatie: 1.4 mm
- kleur isolatie: rood en wit
- aantal geleiders: 2
- afmetingen binnenkant geleider: 0.226 mm²
- afmetingen geleider: 20 x 0.12 mm
- spiraalvormige mantel 0.12 x 64
- diameter kabel: 6 mm
- materiaal mantel: flexibel PVC
- werktemperatuur: - 20 graden / + 70 graden Celsius
- capaciteit bij 1 kHz:
- cond.-cond.; 131pF/m
- cond.-shield.: 178pF/m
Schreef het volgende over Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter
Snelle levering, vrijdagmiddag besteld, zaterdag 10:45 uur waren ze al geleverd. Het lijkt Over... wel...
Voor die prijs bestel je gewoon wat meer en over de kwaliteit ben ik goed te spreken.
Dit is een algemene review voor wat betreft de Jack en XLR kabels van Devine.
XLR female - Jack 6.3mm male stereo 3 meter
XLR male - Jack 6.3mm male stereo 3 meter
XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter
XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Allemaal balanced kabels
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/10 XLR microfoon- en signaalkabel 10 meter
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Devine MIC100/3 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend | |
| Devine MIC100/10 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend |