- Home /
- Pro Audio /
- Speakersets /
- Devine /
- Devine Onyx 18S subwooferset (4x) met versterker en 5m speakerkabels
Devine Onyx 18S subwooferset (4x) met versterker en 5m speakerkabels
4.4
4,4 / 5
29 reviews
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Geen alternatieven gevonden
Devine Onyx 18S subwooferset (4x) met versterker en 5m speakerkabels
Artikelnr: 9000-0105-8002 Bax Music Garantie: Devine Onyx 18S passieve subwoofer 18 inch Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine MX-2000 2-kanaals PA-eindversterker 2x 1000W @ 8 Ohm Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Artikelnr: 9000-0105-8002 Bax Music Garantie: Devine Onyx 18S passieve subwoofer 18 inch Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine MX-2000 2-kanaals PA-eindversterker 2x 1000W @ 8 Ohm Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Algemeen
Deze Devine subwooferset kan dienen als uitbreiding van een bestaande, passieve luidsprekerset zonder subwoofers. Het gaat hier om een set van vier Devine Onyx 18S subwoofers, een Devine versterker en vier speakerkabels. De Onyx 18S subwoofers bieden flink wat power voor hun 18 inch formaat en dienen dan ook prima voor feestjes. Zo is de Onyx 18S ook zeer stevig gebouwd en uitgevoerd met een metalen gril en intern akoestisch schuim. Ook de lak is kraswerend. En met de Devine MX-versterker heeft de subwoofer ruim voldoende vermogen.
Specificaties
Devine Onyx 18S is de grootste passieve subwoofer uit de Onyx-serie. Met zijn 18 inch is hij niet alleen qua formaat indrukwekkend, maar ook met zijn geluid. Hij produceert een frequentierespons van 30 Hz tot 150 Hz!
Productkenmerken
| 6.3 mm TRS-aansluiting | nee |
|---|---|
| Diameter mid driver/woofer | 18 inch |
| Draadklem ingangen | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid | niet gespecificeerd |
| Gewicht per luidspreker | 38 kg |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Maximum frequentie subwoofer | 150 Hz |
| Minimum frequentie | 30 - 34 Hz |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| Piekbelasting in Watt | 1500 - 3000 Watt |
| RMS belastbaarheid in Watt | 500 - 749 Watt |
| Type speaker aansluiting | vergrendelbare speaker aansluiting |
| Vergrendelbare speakeraansluiting | ja |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 46,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 79,0 x 71,0 x 63,0 cm |
Productspecificaties
- Devine Onyx 18S
- passieve subwoofer
- woofer: 18 inch
- spreekspoel: 4 inch
- piekvermogen: 2400 Watt
- RMS: 600 Watt
- frequentiebereik: 30 Hz - 150 Hz
- impedantie: 8 Ohm
- max. SPL: 136 dB
- wielen: optioneel
- afmetingen: 610 x 745 x 680 mm
- gewicht: 38 kg
1x Devine MX-2000 2-kanaals PA-eindversterker 2x 1000W @ 8 Ohm
Als je een flinke bult vermogen nodig hebt, is de Devine MX-2000 wat je zoekt. Deze krachtige eindversterker heeft een nominaal vermogen van 2x 1000 Watt op 8 Ohm en zelfs 2x 1350 Watt op 4 Ohm.
Productkenmerken
| 19 inch-rackformaat | 2 U |
|---|---|
| 2 Ohm compatible | nee |
| Aantal kanalen versterker | 2 |
| Audio doorlus-uitgang | nee |
| Bridge-modus | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Ingangsconnector | RCA, RCA + XLR, XLR |
| Ingebouwd filter | geen |
| Ingebouwde beveiligingen | overbelasting, thermisch, kortsluiting, blokgolven / DC-voltage, peak limiter, clip-indicator |
| Ingebouwde DSP processor | nee |
| Koeling | ventilator |
| RMS-vermogen (4 ohm) per kanaal | 1300 - 1399 Watt |
| RMS-vermogen (8 ohm) per kanaal | 1000 - 1099 Watt |
| Versterkerklasse | H |
| Versterkeruitgang | vergrendelbare speakerconnector, draadklemmen |
| Voorzien van crossover | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 16,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 53,5 x 49,0 x 14,0 cm |
Productspecificaties
- krachtige PA-eindversterkers voor het aansturen van passieve luidsprekers
- een reeks van verschillende modellen beschikbaar
- strak bedieningspaneel vooraan met ventilatierooster
- temperatuur geregeld ventilatorsysteem met front-to-back koeling
- magnetisch opgehangen ventilatoren om de levensduur te verlengen en het bedrijfsgeluid te verminderen
- verschillende modellen, vermogens en functies om te voldoen aan een scala aan vereisten
- compatibiliteit met 19-inch racks. Elk versterkermodel heeft een hoogte van 2U/HE
- zachte start (voorkomt inschakelpieken, vooral wanneer er meerdere versterkers tegelijk zijn ingeschakeld)
- uitgerust met de nodige beveiligingscircuits en -systemen (CLIP-begrenzer, DC-uitgangsbeveiliging, stroombescherming, enz.)
- LED-statusindicatoren op het voorpaneel
- ondersteunt standaard stereo- en bridgefuncties
- instelbare signaalingang: stereo/parallel/bridge
- voorzien van de nodige professionele in- en uitgangen voor een optimale audio- en opname-installatie
- hoogwaardige circuitconstructie en hoogwaardige componenten zorgen voor een optimale stroomopwekking
- vermogen (RMS):
- @ 8 Ohm: 2x 1000 W
- @ 4 Ohm: 2x 1350 W
- Bridged @ 8 Ohm: 1x 2000 W
- klasse: H
- frequentierespons: 20 Hz - 20 kHz
- ingangsgevoeligheid: 1.4 V / 0.775 V
- ingangsimpedantie: 20 kOhm / 10 kOhm
- dempingsfactor: > 200
- S/N ratio: > 100 dB
- voeding: 220 - 240 V AC, 50 / 60 Hz
- aansluitingen:
- inputs: XLR (gebalanceerd), RCA (ongebalanceerd)
- speaker outputs: 2x speakON + draadklemmen
- bridged outputs: 1x draadklemmen
- ground lift functie
- afmetingen (BxDxH): 48.2 x 37 x 8.8 cm (2 U/HE)
- gewicht: 17.5 kg
4x Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Het motto van deze kabel: bespaar op uw uitgaven maar niet op kwaliteit. Devine zet voor een messcherpe prijs een zeer solide speakerkabel neer. Bevat een 2-aderige 2.5mm2 kabel met vergrendelbare speakeraansluitingen.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 5.00 m |
| Male / female | female - female |
| Type audio connector | vergrendelbare speakeraansluiting 4p |
| Aantal aders | 2 |
| Aderdikte | 2.5 mm2 |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,0 x 18,0 x 5,0 cm |
Productspecificaties
- speakerkabel
- connector 1: vergrendelbare speakeraansluiting (4SPP)
- connector 2: vergrendelbare speakeraansluiting (4SPP)
- goede signaalkwaliteit
- soort kabel: 2x 2.5 mm2
- geschikt voor vermogen tot 2000 Watt (PA)
- lengte: 5 m
- kleur: zwart
Je kunt voor dit product geen review meer schrijven.
Nick C.
24 februari 2026
5
Schreef het volgende over Devine MX-2000 2-kanaals PA-eindversterker 2x 1000W @ 8 Ohm
Schreef het volgende over Devine MX-2000 2-kanaals PA-eindversterker 2x 1000W @ 8 Ohm
prachtig product doet wat het moet en met de mooie korting op de prijs ben ik zeer content hier over
nick
24 februari 2026
5
Schreef het volgende over Devine MX-2000 2-kanaals PA-eindversterker 2x 1000W @ 8 Ohm
Schreef het volgende over Devine MX-2000 2-kanaals PA-eindversterker 2x 1000W @ 8 Ohm
prachtig product doet wat het moet en met de mooie korting op de prijs ben ik zeer content hier over
Edwin Paas
28 september 2025
5
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Prima kabels voor het geld
Edgar
30 juni 2025
4
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Ik heb nog maar één optreden met deze kabel gedaan, dus over de levensduur kan ik nog niet veel zeggen. Omdat ik met kabels van 2 x 1.5 mm wel eens merkte dat onder bepaalde omstandigheden het geluid opeens even kan wegvallen, heb ik nu maar eens een 2 x 2.5 mm kabel aangeschaft. Deze voelt voldoende soepel en toch degelijk aan. Ik heb er wel vertrouwen en dat ook nog voor een alleszins redelijke prijs.
Jordi V.
10 maart 2025
5
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Ik had snel een set kabels nodig, gelukkig kon ik deze reserveren in de winkel en halfuurtje later ophalen waardoor ik deze nog optijd had.
De kabels zijn goed van kwaliteit en hebben een lage prijs in vergelijking met alternatieven.
De kabels zijn goed van kwaliteit en hebben een lage prijs in vergelijking met alternatieven.
Cees Disseldorp
17 april 2022
5
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Weer supersnel geleverd en prima kabels. Alleen 1 nadeel en een punt voor devine of bax is om niet de tie wrapjes zo strak aan te trekken want er komen snel afdrukken van.
Aalt.F van Brummen
19 maart 2020
5
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
zeer tevreden.
NCK Events
29 januari 2020
4
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Prima kabel!
Kwaliteit is zelfs goed genoeg voor de verhuur.
Wij hadden deze extra kabel op het laatste moment nog nodig. 's anderendaags was deze op tijd geleverd en konden wij de klant tevreden maken. Dit dankzij de betrouwbare service van Bax shop.
Kwaliteit is zelfs goed genoeg voor de verhuur.
Wij hadden deze extra kabel op het laatste moment nog nodig. 's anderendaags was deze op tijd geleverd en konden wij de klant tevreden maken. Dit dankzij de betrouwbare service van Bax shop.
Leon V.
5 april 2019
4
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
goede prijs/kwaliteitverhouding. kabel is lekker stevig, pluggen voelen goed.
Andries S.
16 februari 2018
5
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Schreef het volgende over Devine SPE25/5 speakerkabel 2x 2.5mm 5 meter
Perfecte kabel tot zover, tot nu toe geen klachten. Connectors lijken mij prima met de prijs qualiteits verhouding.
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Devine SPE25/5 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend | |
| Handleiding NL | Manual | Nederlands, Engels | |
| Handleiding EN | Manual | Nederlands, Engels |
Andere producten van Devine
Zoek alle producten van het merk DevineDevine SND-30-24-8 Stagesnake XLR stage haspel 24-weg 30 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 535,-
Devine Aco Studio Panel Green Slim absorber 1200x600x70 mm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.038,-
€ 584,-