Contestage TOT-150 totem 150 cm
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 665,-
-33%
€ 446,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Tijdelijk niet leverbaar
Bekijk ook eens (2)
Contestage TOT-100 totem 100 cm
Online voorraadstatus:
Tijdelijk niet leverbaar
Adviesprijs
€ 609,-
€ 409,-
| Aantal statieven | 1 |
|---|---|
| Draagvermogen standaard | niet gespecificeerd |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht per statief | 20 tot 25 kg |
| Kleur | wit |
| Materiaal statief | aluminium |
| Maximale hoogte statief | 150 tot 160 cm |
| Meegeleverde statief accessoires | scrim / sleeve |
| Minimale hoogte statief | 100 tot 110 cm |
|---|---|
| Schokdemping | nee |
| Set | nee |
| Type basis | zuil |
| Type bevestiging statief | plateau |
| Type lichtstatief | pilaar |
| Wind-up mechanisme | nee |
Contestage TOT-200 totem 200 cm
Online voorraadstatus:
Tijdelijk niet leverbaar
Adviesprijs
€ 705,-
€ 473,-
| Aantal statieven | 1 |
|---|---|
| Draagvermogen standaard | niet gespecificeerd |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht per statief | 20 tot 25 kg |
| Kleur | wit |
| Materiaal statief | aluminium |
| Maximale hoogte statief | 200 tot 210 cm |
| Meegeleverde statief accessoires | scrim / sleeve |
| Minimale hoogte statief | 200 tot 210 cm |
|---|---|
| Schokdemping | nee |
| Set | nee |
| Type basis | zuil |
| Type bevestiging statief | plateau |
| Type lichtstatief | pilaar |
| Wind-up mechanisme | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 32 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 32 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Contestage TOT-150 totem 150 cm bij je past? Doe de check.
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Speaker StandaardKonig & Meyer 213 luidsprekerstatief met wind-up systeem
4.8
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 225,-
€ 195,-
Hercules Stands SS700B Gear Up luidspreker statief
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 284,-
€ 219,-
Konig & Meyer 26750 luidsprekerstatief met verzwaarde voet
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 118,-
€ 95,-