- Home /
- DJ gear & Effects /
- DJ-effects & samplers /
- Sampler /
- Lucien Foort /
- Lucien Foort Dawless Performer Analog Kitchen
Lucien Foort Dawless Performer Analog Kitchen
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0090-5889 Bax Music Garantie: Elektron Octatrack MKII Black sequencer en sampler Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Korg Minilogue XD synthesizer Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Dreadbox Typhon analoge synthesizer Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine VM1530 MIDI kabel gekruld 5pin DIN male -5pin DIN male 3m Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten.
Algemeen
Lucien Foort is een Nederlandse producer en DJ die decennia geleden naam en faam maakte met de plaat quadraphonia, wat een rave-hit werd. Misschien had je nog niet van die naam gehoord, maar de plaat heeft een hoog "ooh ja!"-gehalte. Dezelfde Lucien heeft een setje producten uitgezocht waar wij deze collectie van hebben gemaakt: de Dawless Performer Analog Kitchen by Lucien Foort. Dit is een zeer inspirerende set waarmee je de vetste tracks kunt produceren, een mooie start van je studio. Namelijk: een Elektro Octatrack MK2 sequencer en sampler. Ook in deze collectie de Korg Minilogue XD, een zeer uitgebreide synthesizer waar je met een SDK nog zelf aan kan tweaken ook. De Dreadbox Typhon is hier ook weer van de partij, een bijzonder apparaatje dat een enorme berg klanken genereert. En verder de nodige kabels om alles op elkaar aan te sluiten. Nou, is dat mooi of is dat mooi!?
Specificaties
1x Elektron Octatrack MKII Black sequencer en sampler
Verbeterd en aangepast vanuit de laboratoria van Elektron: de Octatrack MKII. De MKI van deze sequencer en sampler is een graag geziene gast in live-omgevingen, maar heeft nu een zeer waardevolle upgrade gekregen.
Productkenmerken
| Aantal analoge ingangskanalen | 4 |
|---|---|
| Aantal analoge uitgangskanalen | 4 |
| Aantal digitale ingangskanalen | 2 |
| Aantal digitale uitgangskanalen | 2 |
| Aantal microfoonkanalen | geen |
| Aantal pads | 0 |
| Aantal toetsen | geen |
| CF-kaartlezer (Compact Flash) | ja, meer > 4GB |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt voor besturingssysteem | niet gespecificeerd |
| Hoofdtelefoonuitgang | ja |
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out, MIDI thru, MIDI over USB |
| SD-kaartlezer | nee |
| Sequencer / recorder | ja, interne recorder/sequencer |
| Stand alone | ja |
| Type display | Oled |
| USB-aansluiting | ja |
| Voorzien van audio-interface | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 47,0 x 22,5 x 11,5 cm |
Productspecificaties
- Elektron Octatrack MK2
- sampler en sequencer
- volledig compatibel met projecten en data van de MKI
- 8 stereo audio track triggers
- 8 MIDI track triggers
- instant stereo sampling
- sample time stretch en pitch shift in real time
- max CF geheugen: 64 GB
- 2x insert FX per audio track
- 3x LFO per track
- speciaal voor live omgevingen ontwikkeld
- contactloze crossfader
- scherm: 128 x 64 OLED
- hi-res encoders
- verlichte knoppen
- aansluitingen
- 1x koptelefoon (6.3 mm jack)
- 2x main out (6.3 mm jack)
- 2x cue out (6.3 mm jack)
- 4x input (6.3 mm jack)
- 1x USB-B
- 3x MIDI (in/out/thru; 5p)
- 1x compact flash kaart
- voedingsadapter
- afmetingen: 340 x 185 x 63 mm (BxLxH)
- gewicht: 2.3 kg
1x Korg Minilogue XD synthesizer
Aaaah, een mooie Korg-synthesizer, de nieuwste in een zeer lange traditie: de Minilogue XD. Dit is weer een lekkere ouderwetse knoppenbak voor razendsnelle hands-on bediening. Prachtige klank, vol effecten en analoge warmte.
Productkenmerken
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| Aantal toetsen | 37 |
| Arpeggiator / sequencer | arpeggiator, sequencer |
| Audio via usb | nee |
| Control | demp pedaal (input) |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Inputs synthesizer | geen |
| Klankbron | analoog, overig |
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out, MIDI over USB, CV/gate in, CV/gate out |
| Mogelijkheden synthesizer | uitgebreid |
| Outputs synthesizer | line out jack, hoofdtelefoon |
| Polyfonie | niet gespecificeerd |
| Soort synthesizer | algemeen |
| Type toetsen | minitoetsen |
| Vintage remake | nee |
| Vorm synthesizer | keyboard |
| Zelf klanken maken | moeilijk |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 61,5 x 42,5 x 15,5 cm |
Productspecificaties
- Korg Minilogue XD
- synthesizer
- klavier: 37 slim-style, aanslaggevoelig
- klankbron:
- analoog, digitaal
- 2x VCO analoog
- 1x digitale multi-engine (noise, VPM, user)
- sync
- ringmod
- crossmod
- 12dB filter
- 2x envelope
- LFO
- polyfonie: 4
- effecten: mod, reverb, delay
- veel ruimte voor opslag van presets
- inclusief 200 fabrieksklanken
- inclusief adapter
- afmetingen: 500 x 300 x 85 mm
- gewicht: 2.8 kg
1x Dreadbox Typhon analoge synthesizer
De Dreadbox Typhon is een compacte analoge synthesizer die groots klinkt en een aantal zeer unieke eigenschappen in huis heeft. Zo heeft hij digitale effect van Sinevibes en heb je intern geheugen om je presets op te slaan.
Productkenmerken
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
|---|---|
| Aantal toetsen | geen |
| Arpeggiator / sequencer | sequencer |
| Audio via usb | nee |
| Control | niet gespecificeerd |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Inputs synthesizer | aux input |
| Klankbron | analoog |
| MIDI & overige communicatie | MIDI in, MIDI out, MIDI over USB |
| Mogelijkheden synthesizer | eenvoudig |
| Outputs synthesizer | line out jack, hoofdtelefoon |
| Polyfonie | 1 |
| Soort synthesizer | algemeen |
| Type toetsen | niet van toepassing |
| Vintage remake | nee |
| Vorm synthesizer | desktopmodule |
| Zelf klanken maken | makkelijk |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 26,5 x 14,5 x 9,0 cm |
Productspecificaties
- Dreadbox Typhon
- analoge synthesizer
- type: monofoon
- 128 x 64 pixels beeldscherm
- 2 Dreadbox VCO's
- analoge VCA's
- 24 db low pass filter
- 12 digitale DSP-effecten (HQ 32bit @ 96kHz gemaakt door Sinevibes)
- distortion en bitcrusher
- flanger en chorus
- delay, ping pong, reverb
- FM synthese mogelijk
- 32-staps sequencer
- 3 modulators met 4 verschillende modi (LFO, EG, random, parameter step sequencer) en 14 bestemmingen
- 2 ADSR-envelopgeneratoren voor VCF en VCA
- 256 presets met import / export-functie
- volledige MIDI- en CC-implementatie via standaard MIDI-aansluiting of USB
- 3,5 mm audio-ingang
- 3,5 mm koptelefoonuitgang
- Stereo 6,3 mm audio-uitgang (L / R)
- USB (USB MIDI In / Out)
- MIDI IN / OUT 5-pin DIN
- inclusief USB A-B kabel
- afmetingen: 23 x 13 x 6 cm
- gewicht: 1000 gram
2x Devine VM1530 MIDI kabel gekruld 5pin DIN male -5pin DIN male 3m
Deze MIDI-kabel van Devine heeft aan beide kanten een vijf pins DIN-connector, heeft een prima geleiding en signaaloverdracht en is gekruld. Een kwaliteitsvolle kabel voor een aangename prijs.
Productkenmerken
| Draadloos | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Lengte | 3.00 m |
| Type data connector | din 5p |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 70 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 18,0 x 17,0 x 3,5 cm |
Productspecificaties
- MIDI-kabel
- gekruld
- zuurstofvrij koperen kern (OFC)
- lengte: 3 meter
- 2x 5 pins DIN-connectoren (male)
Handig voor in de studio, een jack-kabel van 1.5 meter. Bijvoorbeeld bruikbaar binnenin een groot 19 inch rack. Goede signaalkwaliteit voor een zacht prijsje.
Productkenmerken
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.50 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
| Set | nee |
| Vergulde connector | nee |
| Geweven mantel | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 18,0 x 16,0 x 2,5 cm |
Productspecificaties
- audiokabel
- connector 1: jack 6.3 mm mono
- connector 2: jack 6.3 mm mono
- handig voor bijvoorbeeld het intern routen in 19 inch racks
- goede signaalkwaliteit
- lengte: 1.5 m
- kleur: zwart
Schreef het volgende over Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter
Schreef het volgende over Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter
Schreef het volgende over Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter
Schreef het volgende over Dreadbox Typhon analoge synthesizer
- draaiknoppen lijken geen midi cc te sturen
- volume knop werkt niet met audio over usb
- scherm is niet goed zichtbaar onder een hoek door de dikte
Maar voor de prijs mag je zeker niet klagen, mooi dingetje
Schreef het volgende over Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter
Schreef het volgende over Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter
Schreef het volgende over Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter
Schreef het volgende over Korg Minilogue XD synthesizer
Vierstemmige polyfone analoge synthese. Het minilog analoge synthesizercircuit, waarvan het authentieke analoge geluid een enorme impact had op de synthesizerwereld, werd ontwikkeld voor de minilog xd.
De stemstructuur van de xd minilog is 2VCO + MULTI ENGINE, 1VCF, 2EG, 1VCA en 1LFO. Naast kenmerkende circuits zoals golfvormgeving om de oscillator vorm te geven en een synchronisatie-/ringschakelaar, is er ook kruismodulatie, een scherp bipolair filter en een drive-schakelaar die het volume en de kracht verhoogt van het signaal dat rechtstreeks naar het minilog xd-filter gaat. . Elke parameter is zorgvuldig afgestemd op wat muzikanten en producers van een synthesizer verwachten. Het geluid varieert van de warme pads die typisch zijn voor analoge bassen tot dikke en scherpe leadtonen die door elk ander geluid heen snijden.
Uiteraard kunnen nieuw gecreëerde geluiden op het instrument worden opgeslagen. De minilogue xd wordt standaard geleverd met 200 presets en er kunnen in totaal 500 programma's worden opgeslagen.
Ik raad het elke muzikant aan, ik leer voortdurend.
Specificatie
Toetsenbord: 37 toetsen (Slim-key, aanslaggevoelig)
Geluidsprocessor: Analoge geluidsgenerator + Multi digitale geluidsgenerator (Noise, VPM, User)
Polyfonie: 4 stemmen
Programma's: 500 stemmen (meer dan 200 voorgeladen, 300 gebruikersprogramma's). Elk programma biedt een programmasorteerfunctie met instellingen voor de stemmodus.
Stemmodus: 4 (POLY, UNISON, CHORD, ARP/LATCH). Met de VOICE MODE DEPTH-instelling kunt u voor elke modus verschillende parameters wijzigen.
Sequencer: 16-staps polyfone sequencer
Schreef het volgende over Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter
Niets op aan te merken;
Tevens ook een zeer goede BAX winkel service.
Schreef het volgende over Devine JACM/1.5 signaalkabel 6.3 mm TS mono jack-jack 1.5 meter
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| Devine JACM/1.5 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend |