op basis van meer dan 113.816 klantreviews

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20

nog geen reviews schrijf een review
Adviesprijs € 26,-
€ 24,30 incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
 Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Nog 5 stuks op voorraad bij de leverancier
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 21:00
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
XXL
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag 12:00 - 17:00
L
 Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
maandag 13:00 - 17:30
dinsdag 10:00 - 17:30
woensdag 10:00 - 17:30
donderdag 10:00 - 17:30
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag Gesloten
XL
Combinatievoordeel
  • Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 +
  • Ayra Pro FX Fragrance Apple geurvloeistof 20 ml

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Apple

  • Adviesprijs € 27,80
  • Jouw voordeel € 0,80
  • Nu als combinatie voor € 27,-
  • Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 +
  • Ayra Pro FX Fragrance Cola geurvloeistof 20 ml

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Cola

  • Adviesprijs € 27,80
  • Jouw voordeel € 0,80
  • Nu als combinatie voor € 27,-
Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20
Artikelnr: 9000-0085-8626

Productinformatie

Algemeen

Met de Antari FLM-05P heb je de perfecte rookvloeistof voor je MB-20 en FT-20 rookmachines. Het gaat hier om een halve liter vloeistof op waterbasis. Deze is geurloos en laat geen olie-achtig residu achter. Je creëert hiermee een heldere, veilige rook.

Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.

Specificaties

Productkenmerken

Duurzaamheid product
Niet gespecificeerd
Waterbasis / oliebasis
Waterbasis
Type rookvloeistof
Niet gespecificeerd

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht
274 gr
Afmeting
16,5 x 7,5 x 7,5 cm

Er zijn nog geen reviews voor dit product.

Anderen kochten ook

Combinatievoordeel

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Apple

Artikelnr: 9000-0147-8110

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Apple geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Cola

Artikelnr: 9000-0147-8111

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Cola geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Energy Drink

Artikelnr: 9000-0147-8112

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Energy Drink geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Strawberry

Artikelnr: 9000-0147-8113

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Strawberry geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Raspberry

Artikelnr: 9000-0147-8114

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Raspberry geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Lime

Artikelnr: 9000-0147-8116

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Lime geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Mint

Artikelnr: 9000-0147-8117

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Mint geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,29
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,29
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Peach

Artikelnr: 9000-0147-8118

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Peach geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Tutti Frutti

Artikelnr: 9000-0147-8119

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Tutti Frutti geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Vanilla

Artikelnr: 9000-0147-8120

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Vanilla geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari MB-20X + Antari FLM-05P Fog Liquid

Artikelnr: 9000-0085-8627

Antari MB-20X mobiele rookmachine Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20
Adviesprijs
1.023,30
Nu als combinatie voor
1.021,00
Jouw voordeel
2,30
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FT-20X + Antari FLM-05P Fog Liquid

Artikelnr: 9000-0085-8629

Antari FT-20X draagbare accu rookmachine Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20
Adviesprijs
945,30
Nu als combinatie voor
943,00
Jouw voordeel
2,30
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Antari FLM-05P Fog Liquid + Ayra Pro FX Fragrance Coconut

Artikelnr: 9000-0147-8115

Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20 Ayra Pro FX Fragrance Coconut geurvloeistof 20 ml
Adviesprijs
27,80
Nu als combinatie voor
27,00
Jouw voordeel
0,80
Bestel nu en ontvang binnen circa 15 tot 25 weken

Antari FT-200 + Antari FLM-05P Fog Liquid

Artikelnr: 9000-0085-8633

Antari FT-200 Fire Training rookmachine Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20
Adviesprijs
949,30
Nu als combinatie voor
947,00
Jouw voordeel
2,30
Levertijd onbekend

Antari FT-200 + Antari FLM-05P Fog Liquid

Artikelnr: 9000-0085-8628

Antari FT-200 Fire Training rookmachine Antari FLM-05P Fog Liquid 500 ml rookvloeistof voor MB-20 en FT-20
Adviesprijs
949,30
Nu als combinatie voor
947,00
Jouw voordeel
2,30
Levertijd onbekend

Andere producten van Antari

Zoek alle producten van het merk Antari

Alternatieve producten andere merken

Zoek alle producten in de categorie Rookvloeistof
Vergelijk je gear (1/10)