RCF LF15X400 15 inch woofer
nog geen reviews
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Geen alternatieven gevonden
RCF LF15X400 15 inch woofer
Artikelnr: KO-LF15X400 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Toepassingen van de L15X400
De L15X400 is ideaal voor gebruik in toepassingen met hoge vermogenseisen. Denk aan een ongelooflijke vermogensverwerking, een lange excursie en perfecte controle. Deze woofer is ideaal voor hoogwaardige en professionele basreflex- en bashoornsystemen. Wat denkt u anders van het gebruik in een dubbele 15 inch subwooferconfiguratie?
Specificaties
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
Gewicht (incl. verpakking) 13,0 kg
Afmeting (incl. verpakking) Nog niet bekend
Productspecificaties
  • 15" woofer
  • 4" binnenzijde/buitenzijde koperen stemspoel
  • 1600W continue programmavermogensverwerking
  • 97 dB gevoeligheid
  • 30 Hz - 1,5 kHz frequentiebereik
  • progressiefe, ruimtelijke aluminium demodulatieringen
  • geforceerde luchtventilatie met 14 mm topplaat voor minimale krachtcompressie