- Home /
- Producten uit assortiment /
- Numark /
- Numark M101 USB + 2 x NDX-200 + Red Wave
Numark M101 USB + 2 x NDX-200 + Red Wave
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0005-9427 Bax Music Garantie: Numark M101 USB + 2 x NDX-200 + Red Wave Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Numark NDX200 table top CD speler Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Met deze set heeft u als beginnende deejay alles in huis om uw creativiteit hoogtij te laten vieren! Digitaal draaien krijgt namelijk een nieuwe betekenis met de M101 USB DJ-mixer, maar liefst twee NDX-200 tabletop CD-spelers én een kwaliteit DJ-hoofdtelefoon: de Red Wave. De M101 tweekanaals mixer is via een USB-aansluiting eenvoudig aan uw computer te koppelen. Hierdoor is het mogelijk om uw muziek direct naar de mixer te sturen, bijvoorbeeld vanaf uw laptop. De NDX200 CD-spelers zijn voorzien van een groot jogwheel, loopfunctie, pitchcontrol en een duidelijk af te lezen display.
M101 USB: overzichtelijk design voor intensief mixen
Het design van de M101 USB is vooral overzichtelijk te noemen: de faders hebben geen omringende knopjes die per ongeluk kunnen worden ingedrukt. Hierdoor voorkomt u dat er vreemde dingen gebeuren bij intensief mixen. Het instellingsgedeelte is in het zwart-grijs uitgevoerd, waardoor u een perfect overzicht heeft over de verschillende knoppen waar de M101 USB over beschikt. Zo zijn er instellingen voor de microfooningang, er is een tweebands equalizer met gain per kanaal, volumemeter voor de master en CUE instellingen voor de hoofdtelefoon. Het USB-signaal komt binnen op het tweede kanaal van uw mixer en om ook kanaal 1 te kunnen benutten gebruikt u de hoofdtelefoonuitgang van uw computer. Optimale controle per kanaal en daarmee alle ruimte om u verder te focussen op het mixen in uw software-omgeving.
Tweemaal de NDX-200 CD-speler en een DJ hoofdtelefoon
Het jogwheel van de NDX-200 CD-speler zorgt voor eenvoudig CUE'en en pitchbenden, en met de loopfunctie zijn naadloos mooie loops te maken. Het display is groot genoeg om alle belangrijke informatie van de audio files te lezen. De NDX-200 is verder nog uitgerust met de Anti Shock technologie van Numark. Dit zorgt ervoor dat de CD-speler niet overslaat als er tegen gestoten wordt. Dit garandeert te allen tijde een strakke DJ set. En met twee CD-spelers als deze kunt u natuurlijk hélemaal los gaan in het deejayen! Voor het afluisteren van uw creatieve werk zorgt de comfortabele Red Wave hoofdtelefoon voor een zeer goede geluidsweergave, met name de bassen!
Tips of opmerkingen over dit product- Bij tabletop CD-spelers wordt standaard een korte RCA-RCA (tulp-tulp) kabel meegeleverd, zodat u de speler kunt aansluiten op een mixer. Voor intensief gebruik kunt u een wat soepelere kabel meebestellen met stevigere connectoren, zoals de Procab CAB800.
Specificaties
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 10,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | Nog niet bekend |
Productspecificaties
1 x Numark M101 USB DJ mengpaneel
- compacte 2-kanaals DJ-mixer
- gericht op intensief gebruik door (scratch) DJ's
- voorzien van USB-aansluiting voor koppeling met een PC of laptop
- USB komt binnen op kanaal 2
- vrij geplaatste faders, geen knoppen in de weg
- duidelijk ingedeelde lay-out met groot overzicht
- instellings-sectie in het zwart uitgevoerd
- 2-bands EQ per kanaal
- hoofdtelefoon-instellingen (CUE mix en CUE gain)
- microfoon-instellingen (gain, treble, bass)
- master volumeregelaar
- fader per kanaal
- input schakelaar per kanaal (phono/line of USB bij kanaal 2)
- soepele, vervangbare crossfader
- compact design
- phono/line ingangen via RCA
- master output via RCA
- microfooningang via 6.35 mm jackplug
- hoofdtelefoonuitgang via 6.35 mm jackplug
- voorzien van rackoren voor inbouw in flightcase
2 x NDX-200 tabletop CD-speler
- instapmodel tabletop CD-speler
- afspelen van CD en CD-R
- groot jogwiel
- overzichtelijke lay-out
- ideaal gepositioneerde CUE en play knoppen
- antishock technologie voorkomt overslaan bij schokken en trillingen
- naadloze loopfunctie
- ondersteunt faderstart
- inclusief: korte RCA kabel
- afmetingen: 296 x 212 x 108 mm
- gewicht: 2.8 kg
1 x Numark Red Wave DJ hoofdtelefoon
- fullrange DJ hoofdtelefoon
- 50 mm drivers voor een ultieme bassreproductie
- kantelbare en draaibare oorschelpen voor flexibele draagmogelijkheden
- ademende leren oorpads, blijft ook bij intensief gebruik comfortabel
- 50 mm drivers met neodymium magneet en spreekspoel
- afneembare kabel met vaste 3.5 mm plug, inclusief 6.35 mm adapter
- strak design met rode, zwarte en grijze invloeden
- inlcusief opbergtasje voor de hoofdtelefoon, kabel en adapter
1x Numark M101 USB tweekanaals DJ mengpaneel
De M101 is ook uitgevoerd in een USB-variant, waarbij u de mixer direct aan een PC of laptop kunt koppelen. Om twee-kanaals te werken vanaf uw PC of laptop kunt u de hoofdtelefoonuitgang gebruiken.
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 35,0 x 33,0 x 17,0 cm |
Productspecificaties
- compacte 2-kanaals DJ-mixer
- gericht op intensief gebruik door (scratch) DJ's
- voorzien van USB-aansluiting voor koppeling met een PC of laptop
- USB komt binnen op kanaal 2
- vrij geplaatste faders, geen knoppen in de weg
- duidelijk ingedeelde lay-out met groot overzicht
- instellings-sectie in het zwart uitgevoerd
- 2-bands EQ per kanaal
- hoofdtelefoon-instellingen (CUE mix en CUE gain)
- microfoon-instellingen (gain, treble, bass)
- master volumeregelaar
- fader per kanaal
- input schakelaar per kanaal (phono/line of USB bij kanaal 2)
- soepele, vervangbare crossfader
- compact design
- phono/line ingangen via RCA
- master output via RCA
- microfooningang via 6.35 mm jackplug
- hoofdtelefoonuitgang via 6.35 mm jackplug
- voorzien van rackoren voor inbouw in flightcase
2x Numark NDX200 table top CD speler
Dit instapmodel van Numark beschikt over alle functies die een CD-speler móet hebben: pitch, loop, faderstart en antishock. De NDX 200 tabletop CD-speler is ideaal voor iedere DJ!
Productkenmerken
| Aanraakgevoelig jogwheel | Nee |
|---|---|
| Effecten | nee |
| Faderstart-ondersteuning | ja |
| Gemotoriseerd jogwheel | nee |
| Hotcues | nee |
| Meegeleverde software | geen |
| Muziekdatabase-software | nee |
| Outputs | RCA (tulp) |
| Pitch-functie | ja |
| Relay play-ondersteuning | nee |
| Sync-functie | nee |
| Tablet / smartphone bediening | nee |
| Tap tempo-functie | nee |
| Type CD-speler | lade |
| Type display | LCD, monochroom |
| Verlicht jogwheel | ja |
| Voorzien van audio-interface | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 39,5 x 30,5 x 16,5 cm |
Productspecificaties
- instapmodel tabletop CD-speler
- afspelen van CD en CD-R
- groot jogwiel
- overzichtelijke lay-out
- ideaal gepositioneerde CUE en play knoppen
- antishock technologie voorkomt overslaan bij schokken en trillingen
- naadloze loopfunctie
- ondersteunt faderstart
- inclusief: korte RCA kabel
- afmetingen: 296 x 212 x 108 mm
- gewicht: 2.8 kg
1x Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Dat techniek en design prima samen gaan bewijst Numark met de RED WAVE DJ hoofdtelefoon. Niet alleen heeft deze een prachtige look, ook heeft hij verstelbare en draaibare oorschelpen en kan hij prima tegen een stootje.
Productkenmerken
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | ja |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Impedantie hoofdtelefoon | 20-29 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | ja |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | ja |
| Kabellengte | niet gespecificeerd |
| Kleur | aluminium / staal / zilver, zwart |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 15 - 17 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS, jack 6.3 mm TRS |
| Volumeregeling | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 700 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,0 x 20,5 x 12,0 cm |
Productspecificaties
- fullrange DJ hoofdtelefoon
- 50 mm drivers voor een ultieme bassreproductie
- kantelbare en draaibare oorschelpen voor flexibele draagmogelijkheden
- ademende leren oorpads, blijft ook bij intensief gebruik comfortabel
- 50 mm drivers met neodymium magneet en spreekspoel
- afneembare kabel met vaste 3.5 mm plug, inclusief 6.35 mm adapter
- strak design met rode, zwarte en grijze invloeden
- inlcusief opbergtasje voor de hoofdtelefoon, kabel en adapter
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
FYI: de productfoto's bevatten veel zilver/grijs, dat is bij het product wat geleverd werd niet het geval, daar is dit allemaal zwart.
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Mooie design koptelefoon,
Voelt goed aan OP de oren,
Geluid.. ik vind m heel erg bassig klinken,
Gebruik m nu voor me drive inn show dan is dat niet zo'n probleem. Heb hem geprobeerd met radio maken maar dat is niks de zware bass begint te irriteren.
Prijs kwaliteit prima,
Service Baxshop.nl super snel en vriendelijk,
Tip: Koptelefoon voor Radio maken of met plezier naar muziek luisteren raad ik de volgende koptelefoon aan:
http://www.bax-shop.nl/studio-hoofdtelefoons/sennheiser-hd-215-mkii-studio-hoofdtelefoon
Ik heb hem na de Numark Red Wave besteld en De Sennheizer was precies wat ik zocht.
Geluid is puur natuur van deze koptelefoon.
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Moest wel even wennen aan de scharnieren om de oorschelpen naar voren te draaien.
Deze kunnen maar een richting op, kan me voorstellen als je je zou vergissen deze per ongeluk kunnen breken. Maar zoals ik al zei: het is wennen.
Voor de rest ziet hij er fraai uit, isoleert goed (tijdens het voorluisteren op mijn iDJ Pro).
Gebruik hem ook op de laptop en telefoon, dat kan door de afschroefbare 6.35 mm adapter.
Zeer tevreden mee.
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
Schreef het volgende over Numark RED WAVE DJ hoofdtelefoon
en tot nu toe de beste headset ooit gehoort (persoonlijk beter dan beats by dre
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| NDX200 Quickstart Guide v1.4.1 | Quickstart | Onbekend | |
| M101USB Quickstart Guide v1.0 | Quickstart | Onbekend |