- Home /
- Producten uit assortiment /
- KRK /
- KRK VXT 8 (2x) + KNS 6400 + XLR kabels (5M) + SM Pro starterset
KRK VXT 8 (2x) + KNS 6400 + XLR kabels (5M) + SM Pro starterset
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0005-9570 Bax Music Garantie: KRK VXT-8 actieve DJ & studio monitor (per stuk) Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. SM Pro Audio starterspakket voor actieve studio monitoren Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie. Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter Op dit product krijg je alleen garantie op fabrieksfouten. KRK KNS-6400 studio hoofdtelefoon Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
Een zeer uitgebreide bundel bestaande uit twee KRK VXT 8 monitoren, een KNS-6400 hoofdtelefoon, twee Devine MIC 100 XLR kabels van vijf meter en een SM Pro starterspakket. Oftewel, heel uw afluistering is in één keer dik voor elkaar. Zelfs s’avonds kunt u rustig doorwerken, via de KNS-6400 hoofdtelefoon. Deze heeft een klank die in het verlengde ligt van de VXT 8.
KRK VXT 8
Het eerste wat opvalt aan de VXT 8 monitor is de afgeronde behuizing. Dit zorgt voor een zeer brede “sweet spot” (het brandpunt tussen twee luidsprekers ) en voorkomt interne resonantie frequenties. De baspoort zit aan de voorzijde van de VXT 8 zorgt ervoor dat u de speakers dichter tegen de muur en in de hoek kunt plaatsen zonder problemen. De zijden dome tweeter en de gewoven kevlar woofer, die een stroevere en een lichtere conus bevat, zorgen samen een zeer accurate weergave en een geweldige punch in het laag.
KRK KNS6400
Bij de heerlijk natuurlijk klinkende VXT 8 hoort natuurlijk een passende hoofdtelefoon. Van hetzelfde merk kozen wij de KNS 6400, die gekenmerkt wordt door een neutrale geluidsweergave. Hij is uitgerust met een 40 mm driver, u kunt hem verstellen en hij beschikt over draaibare oorschelpen. Deze flexibele koptelefoon zit bovendien ook na een avond lang mixen nog comfortabel, dankzij de prettige pasvorm en de zachte oorkussens. Kortom, een aantrekkelijke set, die u alleen nog maar op uw mengpaneel of audio interface hoeft aan te sluiten.
Devine MIC 100 XLR kabel
De Devine MIC 100 is de ideale kabels zijn geschikt om de meest uiteenlopende audiosignalen door te voeren. Van uw mixer naar uw versterker, van een microfoon naar een audio interface, het is allemaal mogelijk. In deze bundel zijn ze natuurlijk bedoeld om uw KRK VXT 8 monitor aan te sluiten. De kabel van de Devine MIC100 is soepel, maar wel stevig zodat kabelbreuken niet snel aan de orde zullen zijn. Danzkij de trekontlasting van de connector is het losraken van kabel-aders miniem.
Tijdelijk SM Pro starterspakket
Tot slot hebben we van SM Pro Audio een starterspakket voor actieve monitoren toegevoegd. Deze bestaat allereerst uit isolatiepads die ervoor zorgen ervoor dat de monitoren worden ontkoppeld van het platform waar ze op staan (studiomeubel of bureau), zodat deze niet mee gaan trillen en zodoende ongewenste bijgeluiden genereren. Tevens kunt u dankzij de pads uw monitoren beter richten, zodat u ich tijdens het mixen in de sweet spot bevindt. De Nano Patch Plus is een robuuste controller om het volume van uw studiomonitoren optimaal en met uiterste precisie in te stellen naar wens. Hoogwaardige interne componenten zorgen er voor dat de dynamiek van uw audio niet verloren gaat. Ook beschikt hij over een praktische mute-knop. Verder worden vier kabels meegeleverd, om uw audio-interface, de Nano Patch en uw monitoren aan te kunnen sluiten.
Specificaties
2x KRK VXT-8 actieve DJ & studio monitor (per stuk)
Actieve DJ & Studio monitor met ruim 180 Watt aan RMS vermogen. Deze schitterende design monitor weet een maximum SPL te behalen van 114 dB piek.
Productkenmerken
| Aansluitingen luidspreker | XLR / TRS combi input |
|---|---|
| Actief of passief | actief |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Maximum frequentie | 22 - 22.9 kHz |
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Monitor set | enkele speaker |
| RMS vermogen in Watt | 100 - 199 Watt |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 19,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 55,5 x 40,5 x 40,0 cm |
Productspecificaties
- woofer: 8 inch, Woven Kevlar, 120W
- tweeter: 1 inch, Silk Dome Ferrite, 60W
- frequentierespons: 37 Hz - 22 kHz (+/-3 dB)
- maximale SPL: 114 dB
- afmetingen: 438 x 318 x 300 mm
- ingang op XLR-1/4" TRS Combo
- 10 kOhm gebalanceerd
- pin 1 + Sleeve = Ground
- pin 2 + Tip = (+) High
- pin 3 + Ring = (-) Low
- 4.0A 100VAC 50Hz
- 4.0A 110-120VAC 50/60Hz
- 2.0A 220-240VAC 50/60Hz
1x SM Pro Audio starterspakket voor actieve studio monitoren
Dit starterspakket van SM Pro audio is ontworpen voor de producer die net zijn eerste monitoren in huis haalt, of de performance van zijn huidige monitoren wil verbeteren! Isolatiepads, hardware-volumecontroller en kabels!
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,6 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 34,0 x 31,0 x 9,0 cm |
Productspecificaties
- accessoirepakket voor actieve DJ- en studiomonitoren
- bevat essentiële onderdelen om praktisch, efficiënt en optimaal te kunnen werken/luisteren
- geschikt voor vrijwel iedere professionele actieve studio monitor set met XLR ingangen
- geoptimaliseerd voor een monitorset die uit 2 luidsprekers bestaat
1x SM Pro Audio Nano Patch Plus
- super compact 2 kanaals volume control unit
- grote volume knop
- gebruiksvriendelijk design
- mute knop
- 2x combo ingangen, 1x mini jack ingang
- 2x TRS uitgangen, 1x mini jack uitgang
- geen voeding nodig
1x Isolatie pad set
- gemaakt van stevig schuim
- ontkoppelt uw monitoren van de ondergrond (bureau, studiomeubel)
- bestaat uit 2 pads en 2 schuinstellers (voor optimale richting van uw monitoren)
- geschikt voor vrijwel elke set studiomonitoren
2x XLR kabel male-female 3 meter
- XLR-kabel
- male-female
- lengte: 3 meter
- rode markeringen
2x XLR-jack kabel 3 meter
- XLR male connector
- 6.35mm TRS jackplug male connector
- lengte: 3 meter
- rode markeringen
2x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Devine's MIC100 kabel is de aangewezen kabel om signalen van A naar B te krijgen via XLR-connectoren. Deze kabels zijn uitgerust met stevige connectoren met trekontlasting, die eveneens vergrendeld kunnen worden.
Productkenmerken
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 5.00 m |
| Podcast bundel | nee |
| Set | nee |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type productie toebehoren | kabel |
| Type vlog accessoire | kabel |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 288 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,0 x 20,0 x 4,0 cm |
Productspecificaties
- XLR male - XLR female kabel
- geschikt voor gebruik als microfoonkabel of allround signaalkabel
- soepele, stevige kabel
- hoogwaardige connectoren met vergrendelings-optie
- connectoren met trekontlasting om het losraken van kabel-aders te voorkomen
- lengte: 5 meter
- vulling: katoen
- luchtvrij koper
- diameter isolatie: 1.4 mm
- kleur isolatie: rood en wit
- aantal geleiders: 2
- afmetingen binnenkant geleider: 0.226 mm²
- afmetingen geleider: 20 x 0.12 mm
- spiraalvormige mantel 0.12 x 64
- diameter kabel: 6 mm
- materiaal mantel: flexibel PVC
- werktemperatuur: - 20 graden / + 70 graden Celsius
- capaciteit bij 1 kHz:
- cond.-cond.; 131pF/m
- cond.-shield.: 178pF/m
1x KRK KNS-6400 studio hoofdtelefoon
KRK, een merk dat bekend staat om hun kwalitatief goede monitoren, heeft een serie hoofdtelefoons uitgebracht voor studio en live doeleinden. De KNS 6400 heeft een goed en eerlijk geluid.
Productkenmerken
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | ja |
| Gewicht koptelefoon | 210 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Impedantie hoofdtelefoon | 30-39 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | ja |
| Kabellengte | 250-299 cm |
| Kleur | zwart |
| Maximum frequentie | 22 - 22.9 kHz |
| Minimum frequentie | 10 - 14 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS |
| Volumeregeling | nee |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 800 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 26,5 x 24,5 x 10,0 cm |
Productspecificaties
- dynamisch, gesloten hoofdtelefoon
- driver diameter: 40 mm
- frequentie bereik: 10Hz - 22 kHz
- impedantie: 36 Ohm
- 1000 mW vermogen
- verstelbare pasvorm
- 2.5 m lange kabel
- gewicht: 210 gram
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
Snelle levering.
Schreef het volgende over Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| brochure | Brochure | Onbekend | |
| handleiding | Manual | Onbekend | |
| spec sheet | Onbekend | ||
| specificaties | Onbekend | ||
| handleiding | Manual | Onbekend | |
| Devine MIC100/5 Declaration of Conformity | Manual | Onbekend |