Dunlop Tortex Flex Triangle plectrums 0.60 mm (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (5)
Dunlop Tortex Flex Triangle plectrums 0.50 mm (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 4,43
€ 4,21
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | thin |
| Dikte plectrum (mm) | 0.50 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Vorm plectrum | triangle |
Dunlop Tortex Flex Triangle plectrums 0.73 mm (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 4,43
€ 4,21
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Dikte plectrum (mm) | 0.73 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Vorm plectrum | triangle |
Dunlop Tortex Flex Triangle plectrums 0.88 mm (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 4,43
€ 4,21
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Dikte plectrum (mm) | 0.88 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Vorm plectrum | triangle |
Dunlop Tortex Flex Triangle plectrums 1.00 mm (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 4,43
€ 4,21
| Aantal plectrums | 6 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 1.00 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Vorm plectrum | triangle |
Dunlop Tortex Flex Triangle plectrums 1.14 mm (6 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 4,43
€ 4,21
| Aantal plectrums | 12 stuks |
|---|---|
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Dikte plectrum (mm) | 1.14 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Kleur plectrum | wit |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Vorm plectrum | triangle |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
unlop Tortex Flex Triangle plectrums 0.60 mm + houder
- Adviesprijs € 9,90
- Jouw voordeel € 0,65
- Nu als combinatie voor € 9,25
Twijfel je of de Dunlop Tortex Flex Triangle plectrums 0.60 mm (6 stuks) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
unlop Tortex Flex Triangle plectrums 0.60 mm + houder
Artikelnr: 9000-0039-9153
-
+
-
- 1 x Dunlop Tortex Flex Triangle plectrums 0.60 mm (6 stuks) € 6,95
- 1 x Fazley PB01 plectrumhouder € 2,95
- Adviesprijs € 9,90
- Nu als combinatie voor € 9,25
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopDunlop Primetone Standard Grip plectrums 3.0 mm (3 stuks)
3.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,40
€ 10,85
Dunlop Nylon Standard 0.38mm 12-pack plectrumset wit
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,95
€ 7,10
Dunlop Gator Grip 0.71mm 12-pack plectrumset donkerpaars
4.3
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,85
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsErnie Ball 9191 Green Everlast 0.88 mm plectrumset (12 stuks)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,20
€ 7,65
Gibson APRW12-74H plectrums Pearloid White Picks 12-pack heavy
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,20
€ 5,60
D'Addario 6DRD1-10 Duralin Precision gitaar plectrums super light 10-pack
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,25
€ 6,55
Gerelateerde producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk Dunlop in de categorie PlectrumsDunlop Primetone Standard Grip plectrums 3.0 mm (3 stuks)
3.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,40
€ 10,85
Dunlop Nylon Standard 0.38mm 12-pack plectrumset wit
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,95
€ 7,10
Dunlop Gator Grip 0.71mm 12-pack plectrumset donkerpaars
4.3
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,85