Zoom H4Essential accessoire-set
Adviesprijs
€ 241,-
€ 235,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
Bekijk ook eens (6)
Zoom H1Essential stereo handheld recorder met 32-bit float
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 119,-
€ 99,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | handheld field recorder |
| Aantal XLR microfooningangen | 0 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 1 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 2 |
| Maximum aantal playback sporen | 2 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm) |
| Tijdcode i/o | ja |
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, los verkrijgbare adapter, usb buspower |
| Ingebouwde speakers | ja |
|---|---|
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Zoom H4Essential handheld recorder met 32-bit float
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 239,-
€ 182,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | field recorder / mixer |
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 1 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 4 |
| Maximum aantal playback sporen | 4 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm) |
| Tijdcode i/o | ja |
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, usb buspower, los verkrijgbare accu |
| Ingebouwde speakers | ja |
|---|---|
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Zoom H6Essential handheld recorder met 32-bit float
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 359,-
€ 281,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | handheld field recorder |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 8 |
| Maximum aantal playback sporen | 6 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out (TRS 3.5 mm) |
| Tijdcode i/o | ja |
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, los verkrijgbare adapter, usb buspower |
| Ingebouwde speakers | ja |
|---|---|
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Zoom H4Essential portable recording startersset
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 779,95
€ 760,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | field recorder / mixer |
| Aantal XLR microfooningangen | 2 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 1 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 4 |
| Maximum aantal playback sporen | 4 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm) |
| Tijdcode i/o | ja |
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, usb buspower, los verkrijgbare accu |
| Ingebouwde speakers | ja |
|---|---|
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Zoom H6Essential portable recording startersset
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 868,95
€ 847,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | handheld field recorder |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 8 |
| Maximum aantal playback sporen | 6 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out (TRS 3.5 mm) |
| Tijdcode i/o | ja |
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, los verkrijgbare adapter, usb buspower |
| Ingebouwde speakers | ja |
|---|---|
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Zoom H6Essential accessoire-set
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 330,-
€ 322,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type recorder | handheld field recorder |
| Aantal XLR microfooningangen | 4 |
| Aantal ingebouwde microfoons | 2 |
| Maximum aantal simultane opnamesporen | 8 |
| Maximum aantal playback sporen | 6 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Uitgangen recorder | hoofdtelefoon (TRS 3.5 of 6.3 mm), line out (TRS 3.5 mm) |
| Tijdcode i/o | ja |
| Voedingsmogelijkheden | batterijen, los verkrijgbare adapter, usb buspower |
| Ingebouwde speakers | ja |
|---|---|
| Type opslagmedium | micro SDHC / micro SDXC |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Bitdiepte | 32 bit floating point |
| Audio-formaten | WAV / PCM |
| Montagemogelijkheden recorder | 1/4 inch schroefdraad voor camerastatief |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 4 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van Zoom
Zoek alle producten van het merk ZoomZoom AC-3 Acoustic Creator DI / effect voor akoestische gitaar
4.8
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 345,-
€ 268,-
Zoom LiveTrak L-6 mixer en multitrack recorder
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 318,-
Gerelateerde producten van Zoom
Zoek alle producten van het merk Zoom in de categorie Multitrack recorderZoom LiveTrak L-6 mixer en multitrack recorder
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 379,-
€ 318,-
Zoom H4Essential handheld recorder met 32-bit float
4.4
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 239,-
€ 182,-