Mooer GE1000Li multi-effectpedaal met oplaadbare accu
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 426,-
-6%
€ 399,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
Mooer GE1000 multi-effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 498,-
€ 328,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| expressiepedaal | ja |
| Effect type | multi effect |
| Stereo ingang | nee |
| Stereo uitgang | ja |
| fx loop | ja |
| Luidspreker/versterker-simulatie | ja |
| True bypass | niet van toepassing |
| Voltage | 9V |
| Stroomsterkte | 1000 - 1499 mA |
|---|---|
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Microfooningang | nee |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Mooer GE1000 White Amp Modeling & Multi Effects
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 354,-
€ 354,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| expressiepedaal | ja |
| Effect type | multi effect |
| Stereo ingang | nee |
| Stereo uitgang | ja |
| fx loop | ja |
| Luidspreker/versterker-simulatie | ja |
| True bypass | niet van toepassing |
| Voltage | 9V |
| Stroomsterkte | 1000 - 1499 mA |
|---|---|
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Microfooningang | nee |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Mooer GE1000Li White Amp Modeling & Multi Effects met oplaadbare accu
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 426,-
€ 399,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| expressiepedaal | ja |
| Effect type | multi effect |
| Stereo ingang | nee |
| Stereo uitgang | ja |
| fx loop | ja |
| Luidspreker/versterker-simulatie | ja |
| True bypass | niet van toepassing |
| Voltage | 9V |
| Stroomsterkte | > 2500 mA |
|---|---|
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Center negative / positive | center negative |
| Adapter meegeleverd | ja |
| Microfooningang | nee |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Mooer GE1000Li + Devine GIT55 Performer
- Adviesprijs € 407,95
- Jouw voordeel € 1,95
- Nu als combinatie voor € 406,-
Mooer GE1000Li + DRUMnBASE VP&A-ORD
- Adviesprijs € 436,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 432,-
Combinatievoordeel
Mooer GE1000Li + Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0122-1698
-
+
-
- 1 x Mooer GE1000Li multi-effectpedaal met oplaadbare accu € 399,-
- 1 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 407,95
- Nu als combinatie voor € 406,-
- Jouw voordeel € 1,95
Mooer GE1000Li + DRUMnBASE VP&A-ORD
Artikelnr: 9000-0125-8388
-
+
-
- 1 x Mooer GE1000Li multi-effectpedaal met oplaadbare accu € 399,-
- 1 x DRUMnBASE VP&A-ORD Vintage Persion Pedal&Amp Original Red tapijt 80 x 60 cm € 37,-
- Adviesprijs € 436,-
- Nu als combinatie voor € 432,-
- Jouw voordeel € 4,-
Mooer GE1000Li + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0122-1699
-
+
-
- 1 x Mooer GE1000Li multi-effectpedaal met oplaadbare accu € 399,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 407,10
- Nu als combinatie voor € 406,-
- Jouw voordeel € 1,10
Mooer GE1000Li + 2x Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0122-1700
-
+
-
2x
- 1 x Mooer GE1000Li multi-effectpedaal met oplaadbare accu € 399,-
- 2 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 416,90
- Nu als combinatie voor € 414,-
- Jouw voordeel € 2,90
Mooer SC-1000 Bag + Mooer GE1000Li
Artikelnr: 9000-0138-8426
-
+
-
- 1 x Mooer GE1000Li multi-effectpedaal met oplaadbare accu € 399,-
- 1 x Mooer SC-1000 Bag tas voor GE1000 multi-effect € 39,-
- Adviesprijs € 438,-
- Nu als combinatie voor € 435,-
- Jouw voordeel € 3,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Mooer
Zoek alle producten van het merk MooerMooer GTRS Guitars Standard 801 Vintage White Intelligent Guitar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 415,-
€ 333,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Multi-effect pedaalWalrus Audio Qi Etherealizer Terracotta Yvette Young stereo multi-effectpedaal
Op voorraad
Adviesprijs
€ 519,-
€ 499,-
Gerelateerde producten van Mooer
Zoek alle producten van het merk Mooer in de categorie Multi-effect pedaalMooer GE1000Li White Amp Modeling & Multi Effects met oplaadbare accu
Op voorraad
Adviesprijs
€ 426,-
€ 399,-
Mooer GE150 Max LI multi-effectpedaal met oplaadbare accu
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 253,-
€ 249,-