ENO TC-51 Chorus CH-2 effectpedaal
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0017-8027 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
De veelzijdige TC-51 Chorus CH-2 van ENO is een betaalbare micro-stompbox met een frisse blauwe afwerking. Wilt u een chorus-pedaal aan uw set-up toevoegen, maar heeft u weinig ruimte over op uw pedalboard? Dan is deze CH-2 een uitstekende optie. Met Rate en Depth stelt u de snelheid en de diepte van de modulatie in. De EQ potmeter bepaalt in grote mate het karakter van de TC-51, doordat u kunt kiezen in welk frequentiegebied u de nadruk legt. Het algehele volume van de rijke chorus-klanken van dit ENO effectpedaal stelt u in met de draaiknop die de naam Volume draagt.
Specificaties
Productkenmerken
| Adapter meegeleverd | nee |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Mini pedaal | ja |
| Stereo uitgang | nee |
| True bypass | ja |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Type modulatie effect | chorus |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Voltage | 9V |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 200 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 11,0 x 7,0 x 5,0 cm |
Productspecificaties
- zeer compact chorus-pedaal voor gitaar
- voor een rijk analoog delay-effect
- True Bypass
- kleur: blauw
- duurzame behuizing
- duidelijke status-LED
- voeding: 9V DC, center negative
- vermogen: 30mA
- schakelaar: aan/uit-schakelaar
- regelaars: Volume, Depth, EQ, Rate
- ingang: 6.35 mm (1/4 inch) mono jack
- uitgang: 6.35 mm (1/4 inch) mono jack
- afmetingen: 93.5 mm x 42 mm x 52 mm
- gewicht: 150 gr
Schreef het volgende over ENO TC-51 Chorus CH-2 effectpedaal
Onlangs aangeschaft de ENO TC-51 Chorus CH-2 effectpedaal. Voor de prijs is het 'n prima ding en ook te gebruiken als reserve. De kwaliteit is redelijk gezien zijn prijs. De range mogelijkheden zijn weliswaar wat beperkt maar toch kun je er een behoorlijke chorus uit halen die jouw (acoustische/electr.) gitaar nét even dat extra soundje geeft. En hij is goed stil met de juiste voeding. Conclusie...Prima pedaaltje zeker voor zijn 'kleine'prijsje als je een beperkt budget hebt of toch nog 'n reserve chorus pedaaltje wilt hebben. En...zoals altijd door Baxshop perfect verstuurd en ...SNEL !!!!
Bedankt Baxshop.
Reviews uit andere landen
Vertaal alle reviews naar het Nederlands Originele reviews bekijken
Schreef het volgende over ENO TC-51 Chorus CH-2 effectpedaal
Grâce à ces 4 potentiomètres vous pouvez aisément ajuster le son que vous souhaitez.
Au niveau de la qualité sonore, cet effet ressemble beaucoup au Boss CH-2 mais en beaucoup moins cher.
Cette pédale német pas de souffle comparé à certaines de grandes marques et plus chères et les possibilités sonores sont multiples. Le son est vraiment rond et très doux. C'est un effet très agréable que vous pourrez combiner avec un tas d'autres.
En son clair avec ou sans délay, c'est un véritable plaisir à écouter et à jouer.
Allez y les yeux fermés, c'est un excellent produit que je vous recommande vivement.
ENO effectpedalen: het voordelige alternatief
donderdag 2 juli 2015 Door Mark | Bax MusicSinds kort heeft Bax-shop effectpedalen van het merk ENO in het assortiment en dat is bijzonder goed nieuws voor de gitarist! Prijsbewuste muzikanten zullen aangenaam verrast worden door de verbazingwekkend lage prijs terwijl de geluids- en bouwkwaliteit ook zeker podiumtijgers zal aanspreken.
Lees meer…