Gravity GMAVARIARML38 Versatile Swivel Arm with Central Locking Zwenkarm met centrale vergrendelmechanisme
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 60,-
-25%
€ 45,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (1)
Gravity GMAVARIARMM38 Versatile Swivel Arm with Central Locking Zwenkarm met centrale vergrendelmechanisme
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 50,-
€ 42,-
| Aantal statieven | 1 |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht microfoonstatief | 0 - 1 kg |
| Hengel | nee |
| Hoogte verstelbaar | nee |
| houder / klem voor specifiek model | nee |
| Kleur | zwart |
| Materiaal statief | staal |
| Maximale hoogte statief | < 50 cm |
| Meegeleverde statief accessoires | overige |
|---|---|
| Minimale hoogte statief | 25 tot 30 cm |
| Schroefdraadgrootte | 1/4 inch (camera schroefdraad), 3/8 inch |
| Set | nee |
| Type kolom | buis met vaste hoogte |
| Type microfoonhouder, -clip of -klem | overig |
| Type statief | broadcast statief |
| Type statief onderstel | niet van toepassing |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Gravity GMAVARIARML38 Versatile Swivel Arm with Central Locking + Devine MIC100/5
- Adviesprijs € 53,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 52,-
Gravity GMAVARIARML38 Versatile Swivel Arm with Central Locking + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 50,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 49,-
Combinatievoordeel
Gravity GMAVARIARML38 Versatile Swivel Arm with Central Locking + Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0148-0012
-
+
-
- 1 x Gravity GMAVARIARML38 Versatile Swivel Arm with Central Locking Zwenkarm met centrale vergrendelmechanisme € 45,-
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 53,50
- Nu als combinatie voor € 52,-
- Jouw voordeel € 1,50
Gravity GMAVARIARML38 Versatile Swivel Arm with Central Locking + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0148-0013
-
+
-
- 1 x Gravity GMAVARIARML38 Versatile Swivel Arm with Central Locking Zwenkarm met centrale vergrendelmechanisme € 45,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 50,50
- Nu als combinatie voor € 49,-
- Jouw voordeel € 1,50
Andere producten van Gravity
Zoek alle producten van het merk GravityGravity LTS 01 B verstelbare laptop en controller stand
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 99,-
€ 71,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Microfoon-klemmen & extensionsKonig & Meyer 23600 microfoon bar voor 4 microfoons
4.3
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 32,-
€ 23,-
Konig & Meyer 19695 universeel koppelstuk draaibaar 3/8
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 27,-
€ 17,90
Gerelateerde producten van Gravity
Zoek alle producten van het merk Gravity in de categorie Microfoon-klemmen & extensionsGravity GMAVARIARMLTV Versatile Swivel Arm with Central Locking Veelzijdige zwenkarm met centrale vergrendeling
Op voorraad
Adviesprijs
€ 50,-
€ 45,-
Gravity MS CAB CL 01 microfoonstatief met klem voor gitaarcabinet
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 47,-
€ 34,-
Gravity GMAVARIARMLTV Versatile Swivel Arm with Central Locking Veelzijdige zwenkarm met centrale vergrendeling
Op voorraad
Adviesprijs
€ 50,-
€ 45,-