Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 343,-
€ 339,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Linkshandig | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Kleur | hout / naturel |
| Klank klassieke gitaar | traditioneel (warm) |
| Bodyconstructie | solid top |
| Cutaway | nee |
| Topkambreedte | 52 mm |
| Aantal snaren | 6 |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | ceder |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Type gitaar | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Juan Salvador 2C Senorita 7/8-formaat klassieke gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 399,-
€ 299,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor welke leeftijd? | 10 t/m 11 jaar |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Linkshandig | nee |
| Instrumentformaat | 7/8 |
| Kleur | hout / naturel |
| Klank klassieke gitaar | traditioneel (warm) |
| Bodyconstructie | solid top |
| Cutaway | nee |
| Topkambreedte | 52 mm |
| Aantal snaren | 6 |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | ceder |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Type gitaar | klassiek |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Linkshandig | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Kleur | hout / naturel |
| Klank klassieke gitaar | traditioneel (warm) |
| Bodyconstructie | solid top |
| Cutaway | nee |
| Topkambreedte | 52 mm |
| Aantal snaren | 6 |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | ceder |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Type gitaar | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 24 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 24 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Juan Salvador 2C Cadet + Fazley C3-S Silver
- Adviesprijs € 346,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 345,-
Juan Salvador 2C Cadet + Fazley C3-BK Black
- Adviesprijs € 346,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 345,-
Twijfel je of de Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Juan Salvador 2C Cadet + Fazley C3-S Silver
Artikelnr: 9000-0154-2204
-
+
-
- 1 x Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar € 339,-
- 1 x Fazley C3-S Silver capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 346,50
- Nu als combinatie voor € 345,-
- Jouw voordeel € 1,50
Juan Salvador 2C Cadet + Fazley C3-BK Black
Artikelnr: 9000-0154-2205
-
+
-
- 1 x Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar € 339,-
- 1 x Fazley C3-BK Black capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 346,50
- Nu als combinatie voor € 345,-
- Jouw voordeel € 1,50
Juan Salvador 2C Cadet + Fazley CGS01
Artikelnr: 9000-0071-6557
-
+
-
- 1 x Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar € 339,-
- 1 x Fazley CGS01 snarenset voor klassieke gitaar (normal tension) € 2,95
- Adviesprijs € 341,95
- Nu als combinatie voor € 341,-
- Jouw voordeel € 0,95
Juan Salvador 2C Cadet + Augustine Classic Red
Artikelnr: 9000-0071-6558
-
+
-
- 1 x Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar € 339,-
- 1 x Augustine Classic Red medium tension snarenset klassieke gitaar € 10,80
- Adviesprijs € 349,80
- Nu als combinatie voor € 349,-
- Jouw voordeel € 0,80
Juan Salvador 2C Cadet + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0071-6559
-
+
-
- 1 x Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar € 339,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 344,80
- Nu als combinatie voor € 344,-
- Jouw voordeel € 0,80
Juan Salvador 2C Cadet + Innox IGS FT
Artikelnr: 9000-0071-6561
-
+
-
- Adviesprijs € 344,50
- Nu als combinatie voor € 344,-
- Jouw voordeel € 0,50
Juan Salvador 2C Cadet + Innox IGS 04
Artikelnr: 9000-0071-6563
-
+
-
- 1 x Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar € 339,-
- 1 x Innox IGS 04 akoestische gitaarstandaard € 9,95
- Adviesprijs € 348,95
- Nu als combinatie voor € 348,-
- Jouw voordeel € 0,95
Juan Salvador 2C Cadet + Fazley GB-Standard Classical 3/4
Artikelnr: 9000-0071-6564
-
+
-
- 1 x Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar € 339,-
- 1 x Fazley GB-Standard Classical 3/4 gigbag voor klassieke gitaar € 7,25
- Adviesprijs € 346,25
- Nu als combinatie voor € 345,-
- Jouw voordeel € 1,25
Juan Salvador 2C Cadet + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-4034
-
+
-
- 1 x Juan Salvador 2C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar € 339,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 353,95
- Nu als combinatie voor € 351,-
- Jouw voordeel € 2,95
Andere producten van Juan Salvador
Zoek alle producten van het merk Juan SalvadorJuan Salvador 1C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 289,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie KindergitaarYamaha CGS102A klassieke gitaar naturel 1/2 model
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 172,-
€ 139,-
Yamaha CGS103A klassieke gitaar naturel 3/4 model
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 181,-
€ 140,-
Fazley W55-COL-BR-3/4 ColourTune western gitaar bruin
4.8
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 142,-
€ 89,-
Gerelateerde producten van Juan Salvador
Zoek alle producten van het merk Juan Salvador in de categorie KindergitaarJuan Salvador 1C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 289,-